Autor Wątek: Tu Mozesz Sie Wyżalić  (Przeczytany 6640 razy)

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« dnia: Grudzień 28, 2005, 15:26:06 »
Od dłuższego czasu studiuje to forum i stwierdzam ze podział strazaków na "zmianowych" i "codziennych" jest tak duzy ze trzeba zalozyc odrebny watek na wyzalenie sie. Prosze nie robcie juz tego w nie zwiazanych z tym teamtem watkach! Zrobcie to w tym watku i nie zasmiecajcie tego forum swoimi jakze czesto infantylnymi uwagami! :angry:
pozdrawiam  

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2005, 09:42:30 »
Ja proponuje w ogóle dac sobie spokój z narzekaniami jednych na drugich! Tak naprawde to tylko wciąganie i prowokowanie nastepnych wypowiedzi. Zawsze będzie wysepowac różnica miedzy podziałem a  codziennymi i kazdy ma swoja robote, Jesli zmianowym nie podoba sie na zmianach niech ida na 8 godzin, a jeśli  dzienni tak bardzo zazdroszcza zmianowym niech sie przeniosą na podział - nikt im tego nie broni!

Pozdrawiam i jednych i drugich:)

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2005, 10:22:05 »
Cytuj
Ja proponuje w ogóle dac sobie spokój z narzekaniami jednych na drugich! Tak naprawde to tylko wciąganie i prowokowanie nastepnych wypowiedzi. Zawsze będzie wysepowac różnica miedzy podziałem a  codziennymi i kazdy ma swoja robote, Jesli zmianowym nie podoba sie na zmianach niech ida na 8 godzin, a jeśli  dzienni tak bardzo zazdroszcza zmianowym niech sie przeniosą na podział - nikt im tego nie broni!

Pozdrawiam i jednych i drugich:)
Dobrze powiedziales. Kazdy ma swoja prace i niech sie jej pilnuje. Denerwuje mnie przede wszystkim jak to okresliles "prowokowanie", które powoduje ciąg infantylnych wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich którzy takich smieci nam nie zostawiaja :rolleyes:  

Offline wodnik

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 658
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2005, 23:15:55 »
P********* bezsens.................... i już.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2005, 00:32:20 wysłana przez bulon »
...........sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem.

Offline Maślak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2005, 23:41:20 »
Wodnik i tu cię poprę,nic dodać nic ująć.Pozdrawiam i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

Offline digit

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2005, 00:10:50 »
:)  
"Przeciwieństwem prawdy płytkiej jest fałsz, przeciwieństwem prawdy głębokiej może być inna głęboka prawda"
Albert Einstein
Durnia od człowieka inteligentnego da się dość łatwo odróżnić - temu pierwszemu, w miarę nabywania wiedzy, maleje obszar ignorancji. Temu drugiemu zaś rośnie. Ten paradoks wynika z nader prostego faktu: człowiek myślący (homo sapiens, chciałoby się rzec) w coraz większym stopniu zdaje sobie sprawę z zakresu własnej niewiedzy. A to już jest wielki krok naprzód...

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2005, 10:11:17 »
przypomina mi pewna ksiazke a mianowicie "skarg i zazalen" takie jak byly za komuny ;) . pozdrawiam

sase

  • Gość
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2005, 10:57:16 »
Cytuj
Cytuj
Ja proponuje w ogóle dac sobie spokój z narzekaniami jednych na drugich! Tak naprawde to tylko wciąganie i prowokowanie nastepnych wypowiedzi. Zawsze będzie wysepowac różnica miedzy podziałem a  codziennymi i kazdy ma swoja robote, Jesli zmianowym nie podoba sie na zmianach niech ida na 8 godzin, a jeśli  dzienni tak bardzo zazdroszcza zmianowym niech sie przeniosą na podział - nikt im tego nie broni!

Pozdrawiam i jednych i drugich:)
Dobrze powiedziales. Kazdy ma swoja prace i niech sie jej pilnuje. Denerwuje mnie przede wszystkim jak to okresliles "prowokowanie", które powoduje ciąg infantylnych wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich którzy takich smieci nam nie zostawiaja :rolleyes:
To po co ten temat zakładałeś :lol:  ;)

Szczęsliwego Nowego Roku, szczególnienie dla tych co jak ja spędzą sylwka na służbie ;)  

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2005, 11:42:25 »
Tylko że takie ksiązki to były przewaznie zeszyty 32 kartkowe w kratke powieszona na sznurku przyczebione do gabloty:):):) z przywiązanym długopisem

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2005, 12:24:08 »
Cytuj
Tylko że takie ksiązki to były przewaznie zeszyty 32 kartkowe w kratke powieszona na sznurku przyczebione do gabloty:):):) z przywiązanym długopisem
wiesz emer chodzilo mi o sam idiotyczny pomysl ;) . pozdrawiam

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2005, 16:49:20 »
Również uważam, że to nie ma sensu - kartkę można wyrwać, posta usunąć ;) Zwykły rozsądek nade wszystko!
Pozdr. :)  
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2006, 08:31:06 »
Cytuj

To po co ten temat zakładałeś :lol:  ;)

Szczęsliwego Nowego Roku, szczególnienie dla tych co jak ja spędzą sylwka na służbie ;)
Zalozylem go po to zebyscie mogli se ulzyc tutaj a nie w kazdym innym watku. Sprobuj poczytac ktorykolwiek z watkow i nie znalezc w nim wypowiedzi nie zwiazanych z tematem a dotyczacych wyzszosci podzialu nad biurem i odwrotnie.  

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2006, 08:33:39 »
Cytuj
Również uważam, że to nie ma sensu - kartkę można wyrwać, posta usunąć ;) Zwykły rozsądek nade wszystko!
Pozdr. :)
Szkoda ze nikt nie usuwa wypowiedzi nie dotyczacych temtu w poszczegolnych watkach.... Moze udaloby sie przeczytac jakies konstruktywne wypowiedzi a nie tracic czas na czytanie bzdetow miedzy tymi pierwszymi.
Pozdr

aspirantos

  • Gość
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2006, 19:09:03 »
A chyba wiecie kto jest winien temu że są podziały między zmianowymi i biurowymi - sami komendanci, wcześniej rejonowi a teraz powiatowi(miejscy) przyczynili się w dużej mierze. Jak był podział nagród to biurowi dostawali więcej itp. Informacje też nie wszystkie na "dół' docierają. Nie ma z góry jednakowego traktowania to i mamy podziały.

Offline Wojtuś

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 08, 2006, 11:51:32 »
Zalcie się zalcie , a cywile to czytają!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Offline byk38

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 08, 2006, 15:54:48 »
Wstyd mnie za tych kolegów, co na tym forum takie głupoty wypisują, przecież to czytają wszyscy, a poziom  tych wypocin jest mierny...........
Mało, że sami wydają o sobie świadectwo to jeszcze innym...............
 

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 09, 2006, 15:21:09 »
Dzięki Bogu koniec już blisko!
Oby jak najprędzej...
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 09, 2006, 18:03:06 »
Ten wątek szczerze, też mi nie "leży" ale koniec - gorex czego? ;)
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline gorex

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 534
  • Nienagannie wyuzdany trzydziestolatek
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 10, 2006, 10:11:31 »
1. temat jest ironiczny
2. gdyby na forum trzymano się tematów to 75% procent wypowiedzi musiałoby być umieszczanych w tym temacie  :lol:  (ta część wypowiedzi pasuje do tematu bo narzekam  ;) )
3. koniec PSP w takim kształcie..jeśli nie samej PSP..i oby jak szybciej  :angry:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2006, 10:11:49 wysłana przez gorex »
Zrób na złość wszystkim- zacznij myśleć!
Nic tak nie psuje dyskusji jak dogłębna znajomość rzeczy. MH nr..

Offline strażakL

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 11, 2006, 17:35:15 »
mozecie sie zalic. puki nie zmienia tych na gorze, ani nie bedzie lepiej, ani nie bedzie czwartej zmiany

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 11, 2006, 17:41:35 »
coś mi się wydaje ze pod tematem tego postu powinnnismy sie wypowiadac nastepująco:


miasto.....nazwa baru....cena piwa...:) i dopiero sie wyżalac tam przy zimnej piance a nie tutaj:):):):)

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 13, 2006, 15:26:09 »
Cytuj
coś mi się wydaje ze pod tematem tego postu powinnnismy sie wypowiadac nastepująco:


miasto.....nazwa baru....cena piwa...:) i dopiero sie wyżalac tam przy zimnej piance a nie tutaj:):):):)
Zyczylbym sobie zeby tak bylo. Smutna rzeczywistosc ukazuje wiekszosc watkow na forum:(

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2006, 01:41:03 »
masz rację  
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2006, 09:28:37 »
No więc dlaczego teh rzeczywistości nie zmienic na bardziej przyjazzną irqu...??

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 14, 2006, 09:34:05 »
Cytuj
No więc dlaczego teh rzeczywistości nie zmienic na bardziej przyjazzną irqu...??
a to chyba zawsze sie da zrobić ;)  

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 15, 2006, 11:12:48 »
Cytuj
No więc dlaczego teh rzeczywistości nie zmienic na bardziej przyjazzną irqu...??
Utworzylem ten watek by zastosowac terapie szokowa. Mysle ze na zmiany nie jest za pozno. Szanujmy sie na wzajem w przeciwnym razie utracimy szacunek osób z zewnatrz.

Offline delete

  • A B C ...
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Alpha against omega
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 15, 2006, 19:47:16 »
w ogóle niech wszyscy pracuja na zmiany...niech 8 godzinni maja wiecej dyzurów wzorem lekarzy z pogotowia !!!!
"Jeden dobry argument więcej jest wart niż kilka lepszych"  (Tristan Bernard)

Offline Ireq

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Tu Mozesz Sie Wyżalić
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2006, 07:51:09 »
Cytuj
w ogóle niech wszyscy pracuja na zmiany...niech 8 godzinni maja wiecej dyzurów wzorem lekarzy z pogotowia !!!!
Mądrego to miło posłuchac. powiedz jeszcze kilka swoich "zlotych przemysleń". Napraw ten system. Zaglosuje na ciebie w kolejnych wyborach....