Autor Wątek: Podwyżki - 2012 ?  (Przeczytany 434051 razy)

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #950 dnia: Listopad 04, 2012, 17:13:48 »
Nie wiem w jakiej formacji służysz ale Premier wyraźnie obiceł podwyżki dla Policji i dla wojska. Dla nas po wielkiej burzy miały się znaleźć pieniądze jeśli do końca września nie wydane zostaną na usuwanie skutków klęsk. Więc wytłumacz mi jak mieli z dniem 1 października przelać je na twoje konto. Czytając Twoje wypociny nie tylko w tym temacie odnoszę wrażenie, że robotę w straży jak i testy psycho załatwiałeś po znajomości. Ciężko trybisz. Albo udajesz i po prostu siejesz fermęt i zamęt. Na szczęście jesteś w mniejszości.

Offline jwara99

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #951 dnia: Listopad 04, 2012, 17:21:08 »
SW dostało i podwyżkę i wyrównanie , a skoro dostali to u nas mam nadzieje że blisko!!!

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #952 dnia: Listopad 04, 2012, 17:32:43 »
SW dostało i podwyżkę i wyrównanie , a skoro dostali to u nas mam nadzieje że blisko!!!

A skąd takie wieści?
SW mieli złożyć pozew zbiorowy, nie wiem czy u nas to przejdzie.

Offline tralala

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #953 dnia: Listopad 04, 2012, 20:14:00 »
Koledzy, SW to prawda też mundur, ale całkowicie inny minister.
Widząc co się działo w spr. podwyżek dla PSP i rozłam jaki nastąpił za ta sprawą pomiędzy Policją a Nami to śmiem twierdzić, że zostaniemy tak zakręceni aż się bardzo zdziwimy. Natomiast jest o co walczyć 3 lata braku rewalor o inflację, Rew. która jest zapisana w ustawie !! hmmmm No cóż zawsze można zmienić ustawę jak się zaczną Policjanty i Strażaki burzyć :) Mało tego mundurówka w pensję no i wiadomo 13-tki out. Szykuje się niezły bałagan. A My jak te dzieci w łódce targanej przez sztorm. Może czas coś z tym zrobić ? Wziąć za mordę to całe rządzące towarzystwo ?
Ciekawe jest to, że w np. GB potrafią Strażacy pojechać pod pałac i pokazać gołe dupy na znak protestu przed cięciami rządu dla ich formacji. A u Nas jak był protest to nawet między zmianami były zgrzyty czy się flagować czy nie. Ale się rozpędziłem za co przepraszam a to już inny temat.
Ze strażackimi pozdrowieniami
tr

Offline podymacz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #954 dnia: Listopad 04, 2012, 20:44:51 »
Koledzy, SW to prawda też mundur, ale całkowicie inny minister.
Widząc co się działo w spr. podwyżek dla PSP i rozłam jaki nastąpił za ta sprawą pomiędzy Policją a Nami to śmiem twierdzić, że zostaniemy tak zakręceni aż się bardzo zdziwimy. Natomiast jest o co walczyć 3 lata braku rewalor o inflację, Rew. która jest zapisana w ustawie !! hmmmm No cóż zawsze można zmienić ustawę jak się zaczną Policjanty i Strażaki burzyć :) Mało tego mundurówka w pensję no i wiadomo 13-tki out. Szykuje się niezły bałagan. A My jak te dzieci w łódce targanej przez sztorm. Może czas coś z tym zrobić ? Wziąć za mordę to całe rządzące towarzystwo ?
Ciekawe jest to, że w np. GB potrafią Strażacy pojechać pod pałac i pokazać gołe dupy na znak protestu przed cięciami rządu dla ich formacji. A u Nas jak był protest to nawet między zmianami były zgrzyty czy się flagować czy nie. Ale się rozpędziłem za co przepraszam a to już inny temat.
Ze strażackimi pozdrowieniami
tr

Masz racje kolego. Jak przychodzi czas, że trzeba się za czymś ruszyć, wtedy zapały opadają.
Mnie osobiście jeszcze drażni jedna sprawa: Znam kilku strażaków z podziału bojowego, którzy mają dużo do powiedzenia. Narzekają, że to źle, tak niedobrze, że nie ma podwyżek, itd. Narzekają, ale jak pada hasło żeby się dołączyli do związkó, to broń Boże!
Najlepiej siedzieć na dupsku i czekać na Tusk nam zacznie podwyższać pensję.  :P

Offline fireman5

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #955 dnia: Listopad 04, 2012, 21:17:58 »
Mało tego mundurówka w pensję no i wiadomo 13-tki out. Szykuje się niezły bałagan.....................Może czas coś z tym zrobić

No właśnie może zaczniemy od nie rozsiewania plotek. Mundurówka na dzień dzisiejszy nie podlega pod paragrafy płacowe więc nie tak szybko z tym dokładaniem jej do naszych pensji. Co do tzw. "13" to jest ona zapisana w naszej Ustawie i nie można jej zabrać tak sobie jakimś tam rozporządzeniem, trzeba zmieniać zapisy ustawy o PSP.

Cytuj
Ciekawe jest to, że w np. GB potrafią Strażacy pojechać pod pałac i pokazać gołe dupy na znak protestu przed cięciami rządu dla ich formacji

Bo mają inne przepisy ich dotyczące, mogą np. strajkować. U nas prawo do strajku "służb" jest zabronione.

Offline tralala

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #956 dnia: Listopad 04, 2012, 22:58:12 »
Mało tego mundurówka w pensję no i wiadomo 13-tki out. Szykuje się niezły bałagan.....................Może czas coś z tym zrobić

No właśnie może zaczniemy od nie rozsiewania plotek. Mundurówka na dzień dzisiejszy nie podlega pod paragrafy płacowe więc nie tak szybko z tym dokładaniem jej do naszych pensji. Co do tzw. "13" to jest ona zapisana w naszej Ustawie i nie można jej zabrać tak sobie jakimś tam rozporządzeniem, trzeba zmieniać zapisy ustawy o PSP.

Podobnie jak w ustawie jest rewaloryzacja i co z tego ? jak widać ? Więc dlaczego nie zmienić zapisów u stawie. Ale o tym pisałem wcześniej.

Cytuj
Ciekawe jest to, że w np. GB potrafią Strażacy pojechać pod pałac i pokazać gołe dupy na znak protestu przed cięciami rządu dla ich formacji

Bo mają inne przepisy ich dotyczące, mogą np. strajkować. U nas prawo do strajku "służb" jest zabronione.

Nawet słowem nie wspomniałem o strajku, bo przecież pokazanie dupy jest na znak protestu przed cięciami a nie od razu strajkiem, tylko żeby to zrobić trzeba mieć jaja a nie orzeszki, o tym też pisałem wcześniej odnośnie oflagowania.

A co do plotek, to wiadomo poczekamy zobaczymy. Jak wejdzie podwyżka na konto to będziemy pewni że jest !! :)
Lecz założę się o flaszkę, że w ciągu dwóch lat zmiany o których piszę nastąpią oczywiście pod warunkiem, że u władzy pozostanie PO. Ale to już jest temat z cyklu przepowiedni lub spraw niewyjaśnionych, tym czasem czekamy do połowy listopada i sprawdzamy Swoje konta :))
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2012, 23:09:01 wysłana przez tralala »

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #957 dnia: Listopad 05, 2012, 17:09:42 »
....Żal mi takich, którzy w niewiedzy tkwią na służbie użalając się jakia to im krzywda się dzieje a po służbie ślęczą przed kompem waląc browary.
Poczytaj trochę przepisy i rozporządzenia to może troszkę się ockniesz.

No to dobrze, że mamy takich co zawsze lenistwo urzędasów wytłumaczą obrażając swoich kolegów. Cieszę się, że są szczęśliwi płacowo  ludzie w tej formacji, którzy z pokorą i wiarą w przepisy oczekują podwyżek, podczas gdy wszyscy inni już dawno je przepili. Ciekawe tylko czy swoje szczęście płacowe zawdzięczasz ciężkiej pracy i zaangażowaniu w służbę, czy może innym "socjalnym' wyczynom?

Nie wiem w jakiej formacji służysz ale Premier wyraźnie obiceł podwyżki dla Policji i dla wojska. Dla nas po wielkiej burzy miały się znaleźć pieniądze jeśli do końca września nie wydane zostaną na usuwanie skutków klęsk. Więc wytłumacz mi jak mieli z dniem 1 października przelać je na twoje konto. Czytając Twoje wypociny nie tylko w tym temacie odnoszę wrażenie, że robotę w straży jak i testy psycho załatwiałeś po znajomości. Ciężko trybisz. Albo udajesz i po prostu siejesz fermęt i zamęt. Na szczęście jesteś w mniejszości.

Widzisz kolego ja np. jestem gotowy na każdy pożar czy inne zdarzenie. Jak się coś wydarzy to tam dojadę i użyje wszystkiego co przygotowałem na tą okazję. Panowie w ministerstwie wiedzieli o ewentualnej podwyżce tak samo jak my wiemy o ewentualnym pożarze. Więc mogli mieć wszystko na tę okoliczność przygotowane. A nie jak się dowiadujemy od 1 października, będzie albo nie będzie, w stopniu albo w grupie. Z wyrównaniem albo i bez. Będzie się liczyło do emki a może nie. Jakoś inni dostali to na konto, a my jak zwykle. Co takiego zmieniło się od Euro, że nagle wszystko trzeba było przygotowywać na hura. Jedyne co się zdarzyło to fakt, że nie było powodzi czy innej klęski która by zjadła naszą podwyżkę. Oczywiście jasnym jest, że nie od razu nam to wypłacą - ale dlaczego inni dostali a my czekamy do połowy miesiąca? Dlaczego nie zaprezentowano nam projektów tej podwyżki w okresie wakacyjnym? Wszyscy doskanale wiemy, że podwyżka była uzależniona od pogody, ale czy ministerstwo opracowując rozporządzenie dopiero teraz liczyło na to, że nie będzie podwyżki? Po prostu im się nie chciało nic robić.

A co do personalej dygresji, to pozostaje mi to tylko przemilczeć - bo na ciężko jest polemizować ze zwykłym chamstwem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 18:01:49 wysłana przez strazakusX »

Offline piowo2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 191
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #958 dnia: Listopad 05, 2012, 19:18:42 »
Czas leśnych dziadków i betonu rodem z PZPN-u niedługo się skończy... :wall: Nie może być tak, że Ci ba górze cały czas  dymająresztę normalnych ludzi... Z naszą podwyżką jest farsa rodem z komedii Barei... Związki nie zrobiły w tej sprawie kompletnie nic... Popieram Ciebie strazakusX w 1000%.
Gdy obowiązek wezwie mnie
Tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj,
Bym życie ludzkie ocalił

Offline fireman5

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #959 dnia: Listopad 05, 2012, 22:02:16 »
ale dlaczego inni dostali a my czekamy do połowy miesiąca?

Bo Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od opublikowania w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej.

Dlaczego nie zaprezentowano nam projektów tej podwyżki w okresie wakacyjnym?

Zaprezentowano i to jeszcze w czerwcu:

Cytuj
Omówiono przedłożony przez Komendę Główną PSP projekt zmiany rozporządzenia w sprawie uposażeń strażaków PSP. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami i złożonym do konsultacji projektem, wzrost wynagrodzeń ma nastąpić od 1 października br. poprzez wzrost każdego stopnia o 300,- zł. Prezydium przyjęło pozytywną opinię.

http://www.skpnszz.org/downloads/2012r/lipiec%202012/komunikat%20nr%2013.pdf

Kolego piwo2008 jak ZZ nie zrobiły nic w sprawie szybszego wypłacenia naszych podwyżek to proponuję wystartować w najbliższych wyborach i pokazać wszystkim jak to będziesz wszystko załatwiał od ręki.

Panowie strazakusX i piowo2008 więcej wiary i cierpliwości, nie od razu Kraków zbudowano ;)

Offline adam998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
    • http://
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #960 dnia: Listopad 05, 2012, 22:30:47 »
Pytam się jeszcze kiedy będzie następna podwyżka bo ta jak na razie (co prawda jeszcze jej nie ma) nie zrekompensowała nam tych lat bez podwyżki gdzie inflacja zjadła ponad 16% wartości naszych pensji ?

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #961 dnia: Listopad 05, 2012, 22:39:16 »
ale dlaczego inni dostali a my czekamy do połowy miesiąca?
Bo Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od opublikowania w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej.
Dlaczego obublikowano w Dzienniku tak późno? To jest dziennik a nie tygodnik, miesięcznik czy kwartalnik. Premier publikuje rozporządzenia kiedy chce... A że nie chce i ma to w dupie, to wszyscy czekamy. Oczywiście nie można mieć pretensji do premiera bo on ma prawo nie wiedzieć, że strażacy czekają - a do MSW które jak przy każdej okazji pokazało się z "najlepszej" strony.
Chodzi o to, że jak się chce to można wszystko przyspieszyć, czy zrealizować zgodnie z obietnicą. A jak się nie chce, to się wysyła takich kacyków jak wyżej piszą, żeby ludzi zwyzywali od baranów. Skąd SW już ma podwyżkę w kieszeni?

A propos reszty - chętnie usłyszę dlaczego nie ma żadnych innych ruchów. Może koledzy tak broniący leni urzędników coś wymyślą dlaczego bardziej się opłaciło zostać emerytem 3-4 lata temu niż kontynuować służbę?

Offline fireman5

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #962 dnia: Listopad 05, 2012, 22:59:35 »
Dlaczego obublikowano w Dzienniku tak późno? To jest dziennik a nie tygodnik, miesięcznik czy kwartalnik

 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Cytuj
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej

Znany jako Dziennik Ustaw (skrót Dz. U.), jest urzędowym publikatorem polskich aktów normatywnych. Ogłaszane są w nim m.in.: Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej, ustawy, rozporządzenia, rozporządzenia z mocą ustawy, teksty jednolite aktów prawnych, uchwały Rady Ministrów uchylające rozporządzenie ministra, orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego dotyczące aktów normatywnych ogłoszonych w Dzienniku Ustaw.

Premier publikuje rozporządzenia kiedy chce... A że nie chce i ma to w dupie, to wszyscy czekamy

Cytuj
USTAWA z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fisap.sejm.gov.pl%2FDownload%3Fid%3DWDU20051901606%26type%3D3&ei=rDWYUI7SOM3Cswb994CABA&usg=AFQjCNHHd1OGpIsAXop63F5nmOiF2sVIeg

strazakusX przestań już pisać te bzdury, ośmieszasz się.


Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #963 dnia: Listopad 05, 2012, 23:57:33 »
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
...
strazakusX przestań już pisać te bzdury, ośmieszasz się.

Pracę w straży też opierasz na wikipedii i google?
Nie wystarczy możliwość znalezienia tych informacji, trzeba je też zrozumieć.  Z resztą, art. 4 ust. 2 wygooglanej przez Ciebie ustawy dosyć wyraźnie opisuje kto tu ma kogo w dupie.
A pytanie dotyczące terminu publikacji tego rozporządzenia nadal pozostaje otwarte.
I nie kompromituj się rzeczami o których pojęcie masz jedynie na podstawie wyszukiwarki internetowej.

Offline firek998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #964 dnia: Listopad 06, 2012, 08:32:58 »
Kolego sam się kompromitujesz. Nie znasz podstaw prawodawstwa i legislacji a zabierasz głos. W jakim celu? To chyba tylko wiesz. Odpuść już i przestań siać ferment. jako jedyny jesteś niezadowolony.

Offline fireman5

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #965 dnia: Listopad 06, 2012, 09:13:59 »
Z resztą, art. 4 ust. 2 wygooglanej przez Ciebie ustawy dosyć wyraźnie opisuje kto tu ma kogo w dupie.

Cytuj
W uzasadnionych przypadkach akty normatywne, z zastrzeżeniem ust. 3, mogą wchodzić w życie w terminie krótszym niż czternaście dni, a jeżeli ważny interes państwa wymaga natychmiastowego wejścia w życie aktu normatywnego i zasady demokratycznego państwa prawnego nie stoją temu na przeszkodzie, dniem wejścia w życie może być dzień ogłoszenia tego aktu w dzienniku urzędowym.

A w naszej sprawie to gdzie Ty tu widzisz uzasadniony przypadek? Jak wypłacą 1 grudnia z wyrównaniem od 1 października to co się stanie? strazakusX jesteś malkontentem, co by nie zrobiono to Tobie i tak nie będzie pasowało!

Pracę w straży

Przypominam koledze, iż  w PSP się nie pracuje, w PSP pełni się SŁUŻBĘ

Offline piowo2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 191
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #966 dnia: Listopad 06, 2012, 09:32:37 »
To  wytłumacz mi jaką służbę pełni sekretarka lub inni cywile pracujący w PSP????

Cywile pracują a funkcjonariusze pełnią służbę - proste.
O zagospodarowanie stanowiskami w swojej komendzie zapytaj 01
Trzymajmy się tematu podwyżek - posty nie związane z tematem będą usunięte (tak jak i ten)



Wiem kto pełni służbę a kto pracuje ale kolega fireman5 uogólnia i także nie napisał na temat...
Co do podwyżek... Dlaczego Ministerstwo Sprawiedliwości załatwiło sprawę na 1 listopada? A MSWiA podwyżki wypłacane na tej samej podstawie odwleka?
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 09:01:07 wysłana przez Butel »
Gdy obowiązek wezwie mnie
Tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj,
Bym życie ludzkie ocalił

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #967 dnia: Listopad 06, 2012, 10:07:14 »
Po co wylewać żale na forum
Tu wylewajcie żale: http://www.msw.gov.pl/portal/pl/78/111/Departament_Kontroli_Skarg_i_Wnioskow.html
Czy komuś ktoś coś zabrał z podwyżek? Dostał mniej? Komuś świat się zawali, ktoś wziął kredyt w poczet przyszłych podwyżek? Jęczycie i zarażacie jęczeniem innych. Tu nie ma co jęczeć o to kiedy wypłacą już podpisane podwyżki, trzeba się zabierać za naciski w sprawie nowej ustawy modernizacyjnej na przyszłe lata!
EGO = 1 / wiedza

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #968 dnia: Listopad 06, 2012, 10:12:03 »
A w naszej sprawie to gdzie Ty tu widzisz uzasadniony przypadek? Jak wypłacą 1 grudnia z wyrównaniem od 1 października to co się stanie? strazakusX jesteś malkontentem, co by nie zrobiono to Tobie i tak nie będzie pasowało!
...
Przypominam koledze, iż  w PSP się nie pracuje, w PSP pełni się SŁUŻBĘ

Pełnić służbę to nie znaczy służyć i być wykorzystywanym.
Oczywiście, dla Ciebie pierwsza podwyżka od 3 czy 4 lat to nie jest jakakolwiek ważna sprawa - to wiemy, ale pytanie brzmi - czy realizacja obietnicy premiera, bądź co bądź wpływająca na stabilność nastrojów ludzi odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli to jest nic? Czy realizacja podwyżki która została uchwalona przez parlament z konkretnym terminem realizacji i pod konkretnymi warunkami w trybie natychmiastowym nie jest zgodna z interesem państwa? Dlaczego rozporządzene opublikowano tak późno?

Kolego sam się kompromitujesz. Nie znasz podstaw prawodawstwa i legislacji a zabierasz głos. W jakim celu? To chyba tylko wiesz. Odpuść już i przestań siać ferment. jako jedyny jesteś niezadowolony.

Kolego prawodawstwo ci się z krwiodawstwem pomyliło... skoro użyłeś tego słowa w kontekście wprowadzania naszych podwyżek. Jestem niezadowolony bo w PSP nie było ani złotówki podwyżki od kilku lat.

Po co wylewać żale na forum


A no po to, żeby powiedzieć jasno i wyraźnie - nie podoba mi się sposób traktowania PSP. Skoro można wynając stadion narodowy dla kolegów królika to można by było raz po ludzku zrealizować to co i tak musi być zrealizowane.

Offline fireman5

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #969 dnia: Listopad 06, 2012, 13:57:34 »
ale pytanie brzmi - czy realizacja obietnicy premiera, bądź co bądź wpływająca na stabilność nastrojów ludzi odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli to jest nic?

Ciekawe jaki byś miał nastrój jakbyśmy tej podwyżki nie dostali?

Pełnić służbę to nie znaczy służyć i być wykorzystywanym

Wykorzystywani to są pracownicy na umowach śmieciowych, jak Ci tak źle w PSP to nic nie stoi na przeszkodzie abyś zmienił formę zatrudnienia na umowę o pracę i zobaczył jak maja dobrze.

strazakusX naprawdę daj sobie już spokój z wylewaniem tych swoich żali co do terminu wypłaty podwyżki. Nowa kwota za stopień będzie obowiązywała od 01 października 2012r., dostaniesz stosowne wyrównanie i to wszystko w temacie. Lepiej zainteresuj się pozostałymi pieniążkami z tej podwyżki, które Wam się należą aby Wasz 01 nie zrobił z Was "baranków".

THE END
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2012, 14:03:59 wysłana przez fireman5 »

bold81

  • Gość
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #970 dnia: Listopad 06, 2012, 16:40:21 »
Witam!!!
Każdy przejmuje się kiedy będą te podwyżki dlaczego to tak długo trwa i wszystko to rozumiem. Zastanawia mnie tylko jedno czy ktoś wie w jakiej wysokości naprawdę będą te podwyżki.
Po przeanalizowaniu tego co tu piszecie o zwiększeniu kwoty bazowej i o dodatku w stopniu naprawdę trudno zrozumieć jak to wszystko jest rozwiązane.

Offline fireman5

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #971 dnia: Listopad 06, 2012, 19:34:03 »
bold81 wygląda to tak:

Cytuj
faktyczna podwyżka wyniesie 309,35zł. brutto. Dla każdego po 300zł. do stopnia reszta do dyspozycji KP/KM (9,35zł).


 :szalony:

Offline strazakusX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 464
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #972 dnia: Listopad 06, 2012, 21:26:59 »
Ciekawe jaki byś miał nastrój jakbyśmy tej podwyżki nie dostali?
...

Pewnie bym miał kupę roboty przy powodzi. I tak czy siak dostał 1000zł nagrody od premiera, nie licząc wcześniejszych awansów w stopniu i sterty blachy na piersi ;)

Offline lejwoda

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10

Offline tysiek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Podwyżki - 2012 ?
« Odpowiedź #974 dnia: Listopad 09, 2012, 14:35:52 »
Panowie przecież od samego początku widniał zapis, że podwyżki od 1.10 a do dnia 31.12 odpowiedni ministrowie wraz z ministrem finansów dokonają podziału środków z rezerwy celowej...