Autor Wątek: Co Z Medlinerami?  (Przeczytany 24049 razy)

Offline sEB-q

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #100 dnia: Listopad 21, 2007, 20:23:08 »
a co bart73 macie Renaulta na swojej jrg??

13.   Jeśli chcesz przekazać wiadomość tylko określonej liczbie osób, korzystaj z "Prywatnej Wiadomości".
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2007, 20:47:54 wysłana przez Ajax »
Wielkie przyjaźnie zawiązują się w pogoni za jakimś ideałem, w obronie jakiejś sprawy, w trudach poszukiwań...

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #101 dnia: Listopad 21, 2007, 20:32:38 »
a i owszem :angry: szkoda gadać

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline sEB-q

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #102 dnia: Listopad 21, 2007, 20:35:33 »
Kondolencje :) chlopaki z piątki mają i nie są zadowoleni , z powodó powszechnie znanych "zaraz się wywróci" :)
Wielkie przyjaźnie zawiązują się w pogoni za jakimś ideałem, w obronie jakiejś sprawy, w trudach poszukiwań...

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #103 dnia: Listopad 22, 2007, 22:29:51 »
Mam pytanie:
Czy prócz tego pokazowego szkolenia dla kierowców – jest na forum gdzieś link z filmikiem – było jakieś oficjalne zajęcie stanowiska przez firmę Wawrzaszek?
Coś tłumaczyli? Coś dementowali?
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 23, 2007, 10:22:44 »
Mam pytanie:
Czy prócz tego pokazowego szkolenia dla kierowców – jest na forum gdzieś link z filmikiem – było jakieś oficjalne zajęcie stanowiska przez firmę Wawrzaszek?
Coś tłumaczyli? Coś dementowali?

o ile mi wiadomo to nie ma żadnego oficjalnego komentarza przez firmę Wawrzaszek (z drugiej strony co tu komentować papier ma na to g...no ktoś dopuścił i tyle) , ale miałem przyjemność rozmawiać z chłopakami z serwisu (nieoficjalnie) to suchej nitki nie zostawili na tej konstrukcji :wacko:
żal mi kolegów ze Skoczowa, że będą musieli znowu tym jeździć. życzę wam szybkiego powrotu do zdrowia (mam nadzieję że kierowca nie będzie miał jakiś wielkich nieprzyjemności. pozdro.

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 24, 2007, 19:29:12 »
O proszę w dzisiejszym programie UWAGA na TVN poruszają problem zakupionych samochodów ARO dla Policji.
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 17, 2007, 13:55:14 »
panowie. znowu jest wypadek. do wczorajszego wypadu na drodze s-1 jechało autko ze straży i dachowało. kolegom nic poważnego się nie stało.
w gazecie jest tylko napisane że to było autko terenowe. czy ktoś wie więcej na ten temat. czekam na info. koledzy szybkiego powrotu do domku -_-

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 02, 2013, 11:56:13 »
Midliner, także nie ma się co dziwić

Post, wraz z kilkoma niżej wydzielony z dyskusji: http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,7538.0.html
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2013, 07:59:19 wysłana przez Sylwek »

Offline niwdew

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 02, 2013, 12:14:58 »
Midliner, także nie ma się co dziwić
Rozwiń proszę bo jestem nie w temacie a już któryś raz słysze że midliner to bubel

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 02, 2013, 12:29:35 »
Midliner, także nie ma się co dziwić
Rozwiń proszę bo jestem nie w temacie a już któryś raz słysze że midliner to bubel
http://www.truck.pl/pl/article/518/tajemnica-midlinera-problemy-na-drodze-co-si%C4%99-dzieje-z-wozami-stra%C5%BCackimi,wd_401
Nie wiem czy te problemy dotyczą także wersji nie uterenowionej.
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.954
    • JRG SGSP
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 02, 2013, 12:30:05 »
Midliner, także nie ma się co dziwić
Rozwiń proszę bo jestem nie w temacie a już któryś raz słysze że midliner to bubel

Chodzi o to że midliner to auto typowo terenowe ale niktórzy królowie szos nie czują tego i popierdzielają nim po asfalcie jak małą wyścigówką co kończy się tym co pokazano na zdjęciach

Offline wujo 2010

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.815
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2013, 13:51:24 wysłana przez wujo 2010 »
Bądź uprzejmy i staraj się pomóc innym. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w danym temacie, nie pisz, i tak zostanie to skasowane przez moderatorów :)

Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 02, 2013, 17:52:10 »
ten sam samochów rozbił się kiedyś w Rybniku. Ma wysokie podwozie i wysoko usytuowany środek ciężkości. Ciekawe kto wydał zezwolenie na produkcję tego typu pojazdu dla straży i czy samochód przeszedł tzw test łosia.
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 02, 2013, 17:58:54 »
ten sam samochów rozbił się kiedyś w Rybniku. Ma wysokie podwozie i wysoko usytuowany środek ciężkości. Ciekawe kto wydał zezwolenie na produkcję tego typu pojazdu dla straży i czy samochód przeszedł tzw test łosia.
"4 września 2002 roku, godz. 10:11 - wypadek samochodu pożarniczego - Rybnik, ul. Boguszowicka. Pojazd JRG Rybnik Renault GBA 2/17 w trakcie powrotu z akcji w Świerklanach uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało 5 funkcjonariuszy PSP. Akcja trwała 7 godzin i 29 minut."
Źródło: www.kmpsprybnik.pl
Niestety nie wszyscy strażacy wrócili do służby po tym wypadku.

W 2011 roku taki sam samochód położył się w Ustroniu:
http://rybnik.naszemiasto.pl/artykul/galeria/729162,wypadek-samochodu-strazackiego-w-ustroniu-zdjecia,id,t.html
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

Offline potok

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 02, 2013, 22:47:21 »
Niestety kłania się tutaj doświadczenie i wiek kierowców gdy kiedyś wspomniałem dowódcy o kursach podnoszących umiejętności dla kierowców ciężarówek to stwierdził że skąd kasę na to bez nawet jakiegokolwiek sprawdzenia tematu . Ale np. moi znajomi pracujący w prywatnej firmie bez problemu wykorzystali dofinansowanie unijne i dostali kasę na takie szkolenia to dlaczego nasi podwładni nawet nie próbują ??? odp jest prosta mają to w dupie ....bo jeszcze nikt nie zginał w takim wypadku.
Panowie auta którymi jezdzimy to nie Jelonek(a to był król utraty hamulców)  lub Star zaczynaj to być potężne fury które idą i tu potrzeba doświadczenia bo np.KARXA8+4/5 pójdzie 135km/h i tu nie ma żartów . takie samochody nie wybaczają błędów.


Post, wraz z kilkoma powyżej wydzielony z dyskusji: http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,7538.0.html
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2013, 07:59:49 wysłana przez Sylwek »

Offline Lełon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 03, 2013, 17:42:11 »
Kolejny wypadek, tym razem PSP Racibórz woj.Śląskie
Słyszysz czujnik bezruchu ?? Znowu któryś się opierdziela ;-)

wujo2010

  • Gość
Odp: Co Z Medlinerami?
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 03, 2013, 19:35:53 »