Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

6 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (3/4) > >>

Sylwek:
Po uwzględnieniu uwag ostateczne wyniki 6 Edycji Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl wyglądają następująco:


   Miejsce      Uzytkownik      Punkty      1      leon z.      28      2      malpa151      27      3      edie              25      4      DODOWNIK      22      5      michael      21      5      maniek11        21      6      lukaszc92      14                                       


Serdecznie gratuluję zwycięzcom!

W nagrodę 3 pierwsze osoby dostaną gadżety firmy Scania.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i także gratuluję sporej wiedzy!
Bardzo dziękuję kolegom robn i MIKO za przygotowanie pytań. Dziękuję też Butelowi za nadzór, zorganizowanie i dystrybucję nagród.
Tradycyjnie już bardzo dziękuję Raddemenesowi który przekazał nam atrakcyjne nagrody od firmy SCANIA


agnieszka112:
odbędzie się może VII edycja konkursu?

dh Kuba:

--- Cytat: agusiaczek w Listopad 05, 2008, 18:41:56 ---odbędzie się może VII edycja konkursu?

--- Koniec cytatu ---

Popieram pytanie bo bym chętnie wziął udział

Raddemenes:
Myślę, że Rada Klubu przygotuje materiał na kolejną edycję...

Jako nagrody przydały by się w owej porze roku, jakieś dobrej jakości fajne nakrycia głowy, parasole lub kurtki ocieplane :)
Kto wie, kto wie? :)
Już gorąco zachęcam bo nagrody jak zwykle będą atrakcyjne - jeśli kolejny konkurs się ukarze :)

Sylwek:
już myślę -teraz będzie dłuższy weekend więc mam plan ponadrabiać zaległości (zaległości mam na 3 dłuższe weekendy ;/), dzięki za motywację i wsparcie dla Raddemenesa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej