Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

6 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (2/4) > >>

robn:

--- Cytat: Michaszs w Lipiec 31, 2008, 22:23:45 ---A nie dało by się tak może tego konkursu przełożyć na sobotę wieczór, albo niedzielę równo o północy??

--- Koniec cytatu ---
ale po co? przecież Sylwek napisał że ta edycja jest specjalna i nie ma tu miejsc ani nagród i trwa aż do końca miesiąca. Więc nie ma sensu przesuwać tego.

--- Cytat: OSP Mogilno w Lipiec 31, 2008, 21:53:34 ---szkoda że w niedzilę od rana mamy obstawe festyu z okazji otwarcia nowego stadionu:/ ale życze powodzenia wszystkim:)

--- Koniec cytatu ---
takze nie przeszkadza to by wziąć udział w tym konkursie.
pozdr

Sylwek:
Zapraszam do konkursu, tym razem na stronę główną: www.strazak.pl a konkretnie to tu: KONKURS

Zamykam wątek do końca konkursu czyli do końca września, potem sobie tu jeszcze porozmawiamy o pytaniach.

Sylwek

Sylwek:
...trochę sennie się zrobiło... więc chciałem nieśmiało przypomnieć, że trwa 6 Edycja Konkursu strażak.pl.

Koledzy bardzo się postarali z pytaniami - jakoś do tej pory mało odważnych przesyła zgłoszenia.

Dla zachęty dodam, że Butel postarał się o upominki niespodzianki.

Jeszcze wyjaśnienie - początkowo konkurs miał trwać do końca wakacji dlatego na arkuszach jako data zakończenia pojawił się 31 sierpnia. Ze względu na okres wakacyjny i obawy o małe zainteresowanie konkursem trwa on jednak do końca września (jak napisałem w poprzednim poście) - gapa ja nie zmieniłem daty w arkuszu z pytaniami.

Sylwek:
Ogłaszam koniec 6 edycji Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl!

Poniżej zamieszczam tabelkę z wstępnymi wynikami.

   Miejsce      Użytkownik      Punkty      1      leon              28      2      malpa151      27      3      edie              24      4      michael      21      4      DODOWNIK      21      5      maniek11        20      6      lukaszc92      14                              

Proszę o zgłaszanie wątpliwości przez mail konkurs(at)strazak.pl lub PW do mnie do piątku. Ostateczne wyniki chcę podać w niedzielę.

Plik z zaznaczonymi poprawnymi (naszym zdaniem :)) odpowiedziami załączam do tego posta.

Już w tej chwili serdecznie gratuluje wszystkim odwagi zmierzenia się z moim zdaniem bardzo specjalistycznym i trudnym konkursem. Gratuluje Wam wiedzy i samozaparcia w szukaniu odpowiedzi. Mam nadzieję, że udało się Wam znaleźć przy okazji rozwiązywaniu testu ciekawe rzeczy i zdobyta wiedza przyda się Wam w przyszłości.

Mam też dla Was miła niespodziankę - Raddemenes i Butel postarali się o upominki firmowe SCANII dla Was. Więcej informacji podam po ogłoszeniu ostatecznych wyników konkursu ale już w tym miejscu bardzo dziękuję Raddemenesowi za ciągłe wsparcie dla naszego konkursu.

Zapraszam do kolejnych edycji Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

Otwieram wątek i zapraszam do dyskusji na temat pytań.


[załącznik usunięty przez administratora]

Sylwek:
@eddi zauważył, że  w pytaniu 10 (pompa wężowa Depa Elro) poprawne mogą być dwie odpowiedzi a i c. Z autorem pytania doszliśmy do porozumienia, że koledzy którzy wybrali odpowiedź a także dostaną punkt.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej