Rozwój osobisty i zawodowy > Nasze konkursy

6 Edycja Konkursu Wiedzy Pożarniczej Klubu strażak.pl

<< < (4/4)

robn:

--- Cytat: Sylwek w Październik 03, 2008, 20:02:07 ---@eddi zauważył, że  w pytaniu 10 (pompa wężowa Depa Elro) poprawne mogą być dwie odpowiedzi a i c. Z autorem pytania doszliśmy do porozumienia, że koledzy którzy wybrali odpowiedź a także dostaną punkt.

--- Koniec cytatu ---

Sorki za zwłokę w udzieleniu odpowiedzi na to pytanie, zgodziliśmy się z Sylwkiem, że trochę źle sprecyzowałem te pytanie i dlatego postanowiliśmy przyznać te punkty kolegom. Cieszę się ze są spostrzegawczy i nie dają odpowiedzi machinalnie a wręcz czasami zgłębiają temat. Ta edycja była dość trudna, sam bym tez miał problemy z niektórymi odpowiedziami.......
Wracając do pomp i nasad: w 90% w PSP zakończenia są na gwint (stosowane są przejściówki gwint/storz w przypadku innych węży) lub gdy komenda ma wyłącznie tą pompę i węże do ropopochodnych to moze stosować też sam storz. Nie mniej +++ za spostrzegawczość koledze ediemu.

Michaszs:
Jest lipiec, czy konkurs będzie miał kolejne edycje? Bo chętni na pewno by się znaleźli?

ślizki:
ja na 100% bym się pisał na kolejną edycję:) w zeszłym roku nie bardzo mogłem bo ojczyzna wezwała ale teraz mam czas i chęć poszerzenia swojej wiedzy:)

Butel:
Jeżeli znajdzie się chętny na rozpisanie kolejnej edycji, to pewnie konkurs ruszy - sezon urlopowy :)

straż_998:
Również piszę się na taki konkurs  :straz:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej