Autor Wątek: Wybiera się ktoś do SGSP?  (Przeczytany 216490 razy)

Offline Robin123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1275 dnia: Październik 02, 2010, 16:53:04 »
Odpowiedz mi na jedno proste pytanie,a odpowiem Ci czy nadajesz się kondycyjnie.Ile razy podciągasz się na drążku,jaki masz czas na 50 i 1000 metrów????
Witam,
mam takie pytanie, jaki jest najlepszy wiek na wstąpienie(próbę) w szeregi studentów SGSP? Czy warto już od razu po liceum? Wielu może się zastanawiać, skąd takie pytanie. Chodzi mi o to, że jak widuję większość strażaków, znajomych z SAPSP to same takie koksy ;P Ja w tym roku kończę liceum, zdaję chemię rozszerzoną z zamysłem spróbowania w SGSP, ale nie wiem czy nadaję się fizycznie tam. Trenuję oczywiście na siłowni, trenuję też kondycję(biegam).

Offline p17

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1276 dnia: Październik 02, 2010, 21:15:56 »
Ta osoba zrezygnowała z własnej woli powodem czego były sprawy osobiste. Był naprawde równym gościem, dobrze przygotowanym fizycznie, tym bardziej szkoda. Wszystko, nie wchodząc w szczegóły.

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1277 dnia: Październik 03, 2010, 08:22:44 »
p17 a wiesz  może dlaczego na pierwszym roku jest 83 studentów a nie 89(jeden zrezygnował)?

Offline Brevis

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
  • oby do przodu
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1278 dnia: Październik 03, 2010, 11:21:08 »
do badań dopuszczonych było coś ponad 120 osób. przeszło tylko 84 i tu jest powód tego "braku".

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1279 dnia: Październik 03, 2010, 18:09:09 »
hmm to trochę dużo ludzi poodpadało...brali 88+23 lista rezerwowych co daje 111, to skąd wziąłeś te 120?

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1280 dnia: Październik 03, 2010, 21:16:35 »
z tego co pamiętam to sam Komendant Główny mówił na Zamczysku że do badań zostało dopuszczonych 125 osób w tym roku.

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1281 dnia: Październik 05, 2010, 06:48:21 »

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1282 dnia: Październik 23, 2010, 08:42:35 »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2010, 14:14:07 wysłana przez hammer.m »

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1283 dnia: Październik 23, 2010, 09:11:29 »
panowie wbijajcie do sgsp bo jest na prawdę grubo :D:D:D:D
Tak wyglądał poprzedni post w oryginale. Poprawionego wpisu nawet nie chce mi się komentować.

Co niektórym, troszkę się w głowach pomieszało i zapomnieli, że są w szkole mundurowej.

Spokojnie, przyjdzie czas, że przestanie być "grubo" (powyższy post jest wg mnie skandaliczny i w rażący sposób ujmuje randze tej szkoły) i każdy będzie wiedział, gdzie jest jego miejsce w szeregu. I to nie tylko moje marzenie. Podpadacie na każdym kroku.

ps. straż to nie impreza i szpan, tylko właśnie - straż.
Może Zamczysko za mało dało w tyłek?
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 15:01:20 wysłana przez sheldon »
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline ŁukaszA-ów

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1284 dnia: Październik 23, 2010, 09:19:04 »
panowie wbijajcie do sgsp bo jest na prawdę grubo :D:D:D:D
Przyszliście tutaj się bawić czy wyszkolić na dobrych strażaków bo czytając powyższą wypowiedź to już nie wiem?

Offline es7

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1285 dnia: Październik 23, 2010, 09:35:59 »
panowie wbijajcie do sgsp bo jest na prawdę grubo :D:D:D:D
"Srasz we własne gniazdo" (Domyślam,się po twoich wcześniejszym poście, że jesteś z pierwszej kompanii sgsp), tak sie nie robi hammer.m!

p.s. jeśli przyszedłeś do psp dla rozrywki to źle wybrałeś, i zrezygnuj póki czas dla obopólnej korzyści organizacji i twojej własnej(przekonasz się, że nie jest tak "grubo" jak myślisz)

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1286 dnia: Październik 23, 2010, 09:54:54 »
ehhh ;/ chyba powinniśmy  wprowadzić 'falę' :] co niektórzy by się dowiedzieli po co tu przyszli...

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1287 dnia: Październik 23, 2010, 10:58:02 »
no dobra, może "grubo" to za mocne i nieodpowiednie słowo aczkolwiek nie wiecie w jakim kontekście użyte to już pomijam, ale komentarze typu że "to ujmuje randze szkoły" też są chyba za mocne :)  oczywiście każdy z nas znajdzie swoje miejsce w szeregu, na każdego przyjdzie pora i zapewniam że każdy z nas wie dobrze po co tu przyszedł, na wszystko przyjdzie czas. macie pełne prawo jako starsze roczniki do pouczania nas, ale bez przesady.   i jeszcze raz zwracam uwagę na to, że nie wiecie w jakim kontekście użyte zostało słowo "grubo" , chociaż popełniłem błąd używając go na publicznym forum, bo kojarzy się jednoznacznie, mój błąd i za to przepraszam.

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1288 dnia: Październik 23, 2010, 11:04:08 »
Sęk w tym, że akurat wiemy w jakim kontekście go użyłeś, a jak ktoś inny to zinterpretuje, nie obchodzi mnie to. Niestety, każdy już w momencie ślubowania powinien znać pewne zasady. Może Wam ich po prostu nie wpojono.
Cytuj
każdy z nas znajdzie swoje miejsce w szeregu, na każdego przyjdzie pora
Minął miesiąc, a jesteście coraz dalej od tego, z każdym kolejnym dniem.

ps. jaki więc był ten kontekst?
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 11:17:52 wysłana przez sheldon »
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1289 dnia: Październik 23, 2010, 11:22:07 »
okej, nieodpowiednie miejsce do takich dywagacji - nie powinienem umieszczać takiego posta w takim miejscu, macie pełną rację.

Offline wlohcacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1290 dnia: Październik 25, 2010, 10:50:13 »
Oczywiście, że mają rację. Nie wiem czego pierwsza kompania nauczyła się na Zamczysku, wiadomo, że każda kompania wyżej uważa, że miała gorzej itd.(taki stereotyp) I nie uważam, żeby słowa "ujmuje randze szkoły" były przesadzone. Na przyszłość radzę dużo ostrożniej dobierać słowa, które piszecie na forum, różne osoby mogą to przeczytać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2010, 20:41:28 wysłana przez wlohcacz »

Offline Petro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 714
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1291 dnia: Październik 26, 2010, 22:57:40 »
mam pytanie, może ktoś wie ile ludzi z rezerwy wzięto na badania?...Bo jeżeli 83 osoby rozpoczęły naukę a 1 odpadła to wnioskując z tego została cała lista rezerwowa wysłana na badania i w takim razie 26 osób klękło na badaniach (o ile wszyscy na nich byli). Dobrze to rozumie czy nie?!
W sumie sam sobie odpowiedziałem na pytanie, ale nie wiem czy dobrze  :straz:

Offline spider

  • "everything is difficult before it becomes easy"
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Oficjalna strona internetowa OSP Łobżenica
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1292 dnia: Październik 27, 2010, 19:45:41 »
Póki co około 15 razy na drążku, 50m nie wiem, dawno nie biegałem na czas krótkich, tysiak około 3:20. Mam jeszcze troche czasu więc myślę że drąże do 20 podejdzie i tysiak może też trochę lepiej.
Odpowiedz mi na jedno proste pytanie,a odpowiem Ci czy nadajesz się kondycyjnie.Ile razy podciągasz się na drążku,jaki masz czas na 50 i 1000 metrów????
Witam,
mam takie pytanie, jaki jest najlepszy wiek na wstąpienie(próbę) w szeregi studentów SGSP? Czy warto już od razu po liceum? Wielu może się zastanawiać, skąd takie pytanie. Chodzi mi o to, że jak widuję większość strażaków, znajomych z SAPSP to same takie koksy ;P Ja w tym roku kończę liceum, zdaję chemię rozszerzoną z zamysłem spróbowania w SGSP, ale nie wiem czy nadaję się fizycznie tam. Trenuję oczywiście na siłowni, trenuję też kondycję(biegam).
Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia!

Offline duchowny

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1293 dnia: Listopad 06, 2010, 22:20:45 »
Pracuję w szkole, panie Hammer.m, trochę czasu, dziewczyn jest bardzo mało na kompaniach i tak się składa, że znam wszystkie, ale "koleżanki" na zdjęciu poniżej nie kojarzę... ale za to pokój na kompanii i pozostałe osoby na zdjęciu jak najbardziej... ciekawi mnie, z jakiej jednostki jest ta pani i co robi na tym zdjęciu, które jest dostępne na jednym z portali społecznościowych. Ludzie, koniec z pajacowaniem!!! ogarnijcie się w końcu na tej I kompanii!!! jest to najlepszy przykład na to, że zbyt lekkie Zamczysko sprawiło, że ciągle nie możecie zaadaptować się do nowej rzeczywistości w mundurze!!! Wasze za przeproszeniem w ch... ciecie się właśnie zaczyna kończyć!! dziękuję.

Proszę przed umieszczeniem zdjęć zapewnić zgodę osób, które się na nich znajdują.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 08:54:47 wysłana przez straz98 »

Offline FireMan94

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1294 dnia: Listopad 06, 2010, 23:29:58 »
^Właśnie tego sie obawiałem i się nie myliłem... Z roku na rok będzie coraz gorzej. Sweet focie w szkole mundurowej phi...

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1295 dnia: Listopad 08, 2010, 08:01:07 »
tak na marginesie całej "afery":
po pierwsze - jeżeli zamieszczacie zdjęcia, na których jest ktoś oprócz Was (a zwłaszcza TAKIE jak zostało zamieszczone) wypada uzyskać zgodę tych osób - niestety może się zdarzyć, że któraś z tych osób zostanie postawiona w niezręcznej sytuacji...
po drugie - robiąc sobie zdjęcie na "kompanii" w SZKOLE z osoba jak mniemam nie uprawnioną do przebywania tam stawiacie w niezręcznej sytuacji osoby powołane do nadzorowania i pilnowania Was - i to jest o wiele gorsze od punktu pierwszego.
Tak, że na przyszłość trochę ostrożniej i rozważniej   ::)

pzdr
mario

Offline milka77701

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1296 dnia: Listopad 08, 2010, 16:14:01 »
w zupełności zgadzam się z przedmówcą. A co do tej afery to miejmy nadzieje że wszyscy nauczą się na błędach i nigdy więcej taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Offline Elvinhio

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1297 dnia: Listopad 09, 2010, 20:07:39 »
No i po ch*** robic zamieszanie. teraz już będzie gorzej. Ludzie ogarnijcie dupe!

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1298 dnia: Listopad 09, 2010, 22:28:49 »
To nie jest jakaś przyzakładówka  żeby sobie jaja robić. Wolność licealisty już się skończyła... Granica została przekroczona. A niektórzy rozgrzali się do białości więc będzie tylko cieplej... bo jak jest fajnie to może być tylko gorzej. Następy razem najpierw w murek  :wall: a potem coś powiedz  :tuba: lub zmądrzejesz i dowiesz się  :szalony: że głową muru nie przebijesz  :gwiazdki:

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1299 dnia: Listopad 10, 2010, 00:07:10 »
Ludzie (I kompania) kiedy wy się w końcu ogarniecie :pyt: :krzyk: czy wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z tego do jakiej szkoły trafiliście? Czy może nie traktujecie jej poważnie? tak jak napisał miggru liceum się skończyło.. "Stachulski miał na to jedno zdanie: Porośli i się w dupach poprzewracało. Niektórym, albo mówiąc po wojskowemu, naj***ło prądu w kitę. Nigdy nie obciętą ani nigdy nie przyciętą..." Tak jestem za falą. Może by w końcu każdy znał swoje miejsce w szeregu. Bo do tej pory to chyba jeszcze wy nie znacie. Zdaje się, że wszyscy (zarówno kadra jak i starsze kompanie) mają o was podobne zdanie...