Autor Wątek: Wybiera się ktoś do SGSP?  (Przeczytany 216548 razy)

Offline zubinho26

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1200 dnia: Lipiec 16, 2010, 14:52:24 »
Czyli nie było żadnych konkretnych badań?? Czyli jest i możliwość ukrycia soczewek??

W badaniach chodzi o to by stwierdzić zdolność. Jeśli dana osoba nie spełnia kryteriów = niezdolny do służby w Państwowej Straży Pożarnej. Nie mieści mi się w głowie działanie polegające na ukrywaniu np. wady wzroku. Przecież od tego w ogromnej mierze może zależeć nasze i czyjeś życie. Hmmm... Odpowiedzialność? No cóż, życie.

Offline onetouch8

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1201 dnia: Lipiec 16, 2010, 20:56:47 »
No wiesz nie chodzi mi tu o kombinowanie na całego by za wszelką cenę to przejść, interesuje mnie bardziej jak to wygląda i na czego się można spodziewać.

Offline Choczo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1202 dnia: Lipiec 18, 2010, 00:43:02 »
Wie ktoś może czy u internisty można się już dowiedzieć o wynikach testów psychologicznych?? oraz czy do każdej grupy autobus zabierający na badania wyjeżdżał o równej 7:00 czy trochę później ??

Offline firehouse

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1203 dnia: Lipiec 18, 2010, 02:19:25 »
Wie ktoś może czy u internisty można się już dowiedzieć o wynikach testów psychologicznych?? oraz czy do każdej grupy autobus zabierający na badania wyjeżdżał o równej 7:00 czy trochę później ??
Jeśli nie przejdziesz testów psychologicznych Pani Wanda (miła i uczynna kobieta z sekretariatu) wyśle cię od razu do psychiatry, który wyda negatywna opinie na podstawie opinii psychologa;) Co do busa spod szkoły wyjeżdża mniej więcej o równej 7 i z powrotem już pod szkołę nie odwiezie. Trzeba sobie radzić samemu.

Offline Choczo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1204 dnia: Lipiec 18, 2010, 13:40:57 »
Dzięki za odpowiedz.Dla pewności chciał bym się jeszcze spytać czy ta Pani Wanda jest w sekretariacie kliniki MSWiA czy Szkoły Pożarniczej ??Otrzymałem,tak i każdy zresztą kartę skierowania na badania,czyli przed wyjazdem do kliniki MSWiA będzie jeszcze coś wydawane w szkole czy już bezpośrednio w klinice przy wydawaniu pewnie jakieś karty (obiegówki) dowiem się jaki jest werdykt psychologa? Wtedy Ci co mają w plecy badania bezpośrednio są kierowani z tego sekretariatu do psychiatry z wyłączeniem internisty? Z góry dzięki za odpowiedz.

kizior

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1205 dnia: Lipiec 18, 2010, 17:25:49 »
Czy na unitarce można mieć komórkę? :> i jak jest z listami bo słyszałem, że za każde słowo robi się pompki :D:D :straz: :straz: :straz: :straz: :cooo:

Offline ŁukaszA-ów

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1206 dnia: Lipiec 18, 2010, 18:27:37 »
Komórkę można mieć tylko do prądu trzeba się dopchać. -_- No a z listami to dobrze słyszałeś. U nas pompowało się za każdą literkę na kopercie. ^_^

Offline creativelol

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1207 dnia: Lipiec 18, 2010, 18:44:14 »
Pierwszego dnia jest tylko psycholog i psychiatra , potem szkoła proponuje  nocleg, a następnego dnia z rana jest podstawiony autobus który wiezie kandydatów do szpitala MSWiA ?  czy dobrze zrozumiałem ?  :gwiazdki:

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1208 dnia: Lipiec 18, 2010, 21:56:51 »
ale sie cykam, mam jutro spirometrię pulmonologa i kardiologa. i koniec, we wtorek składam na komisję papiery...gratuluję wszystkim którzy już dostali ZDOLNEGO :)

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1209 dnia: Lipiec 18, 2010, 22:34:16 »
Pierwszego dnia jest tylko psycholog i psychiatra , potem szkoła proponuje  nocleg, a następnego dnia z rana jest podstawiony autobus który wiezie kandydatów do szpitala MSWiA ?  czy dobrze zrozumiałem ?  :gwiazdki:
Pierwszego dnia jest tylko psycholog, ale to i tak trwa pół dnia (o noclegu mówiła pani psycholog, ale jak zadzwoniłem do dziekanatu sprawdzić tą informację, to dowiedziałem się, że nie ma opcji nocowania w szkole). Autobus jest podstawiany następnego dnia po psychologu o 7.00. Psychiatra jest umawiany już w klinice MSWiA.

Offline firehouse

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1210 dnia: Lipiec 19, 2010, 10:40:05 »
Dzięki za odpowiedz.Dla pewności chciał bym się jeszcze spytać czy ta Pani Wanda jest w sekretariacie kliniki MSWiA czy Szkoły Pożarniczej ??Otrzymałem,tak i każdy zresztą kartę skierowania na badania,czyli przed wyjazdem do kliniki MSWiA będzie jeszcze coś wydawane w szkole czy już bezpośrednio w klinice przy wydawaniu pewnie jakieś karty (obiegówki) dowiem się jaki jest werdykt psychologa? Wtedy Ci co mają w plecy badania bezpośrednio są kierowani z tego sekretariatu do psychiatry z wyłączeniem internisty? Z góry dzięki za odpowiedz.
Tak jest w klinice MSWiA -_- W szkole czekasz na dziedzińcu i z tamtąd zabierają, nic wiecej juz nie załatwiasz;) Tak, jeśli nie zaliczyłeś psycho to od razu wyślą cię do psychiatry zeby zwyczajnie Cię uje**ł  :straz:

Offline kapec1991

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1211 dnia: Lipiec 19, 2010, 19:03:35 »
Witam!
Panowie powiedzcie mi czy mam się obawiać kardiologa i pulmunologa? Czy są "pobłażliwi" (o ile tak to można nazwać :p) hehe Bo zostali mi jutro tylko Ci lekarze.

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1212 dnia: Lipiec 20, 2010, 21:06:53 »
no i pozamiatane, zdolny do sluzby !! :D

Offline korek1990

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1213 dnia: Lipiec 21, 2010, 18:08:56 »
Witam. Mam pytanko-czy przy rekrutacji do SGSP są brane pod uwagę dodatkowe umiejętności, typu posiadanie prawa jazdy, uprawnień do obsługi ciężkiego sprzętu, czy tylko liczy się matura i test sprawnościowy??

Offline kapec1991

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1214 dnia: Lipiec 21, 2010, 18:15:12 »
Witam. Mam pytanko-czy przy rekrutacji do SGSP są brane pod uwagę dodatkowe umiejętności, typu posiadanie prawa jazdy, uprawnień do obsługi ciężkiego sprzętu, czy tylko liczy się matura i test sprawnościowy??

Tylko matura i zaliczenie testu sprawnościowego. Punkty dodatkowe w tej szkole nie istnieją:D

Offline korek1990

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1215 dnia: Lipiec 21, 2010, 18:18:28 »
Dzięki za info -_-

Offline firehouse

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1216 dnia: Lipiec 23, 2010, 11:08:29 »
Jak dokładnie wyglądają zajęcia z wf-u na Zamczysku? :straz:

andreasvip

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1217 dnia: Lipiec 23, 2010, 11:40:25 »
jęsli chodzi o liste rezerwowych to jak ja uzyskałem pozytyw od komisji 20 lipca to juz 20 osób z niej wzieli. i mam pytanie czy orientuje sie ktoś czy na zamczysku bedzie tak cięzko jak mówia ?? :gwiazdki:

Offline milka77701

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1218 dnia: Lipiec 23, 2010, 12:06:19 »
to zależy z kim, ale ogólnie dużo się biega.

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1219 dnia: Lipiec 23, 2010, 12:33:25 »
W większości przypadków 90% WFu to biegaaaaanie. Do tego jakieś elementy siłowe i ogólnorozwojowe. Dość duża ilość ćwiczeń robiona jest w parach (przysiady z kolegą na plecach itp.)
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline firehouse

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1220 dnia: Lipiec 23, 2010, 13:38:40 »
A jakaś piłka nożna, siatkówka itp od czasu do czasu? -_- Bo obstawiam że basenu to tam nie ma (trochę daleko od "cywilizacji"), wiec na to nawet nie liczę -_-

Offline marcinun

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1221 dnia: Lipiec 23, 2010, 15:15:12 »
Basen jest na miejscu  -_-

Offline zubinho26

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1222 dnia: Lipiec 23, 2010, 15:48:22 »
O piłce nożnej i siatkówce możesz sobie raczej pomarzyć ;). Raczej radzę nastawić się na bieganie połączone z ćwiczeniami siłowymi. Co do basenu... Hmmm... No basen jest, ale nie wiem czy będziecie w nim pływać :).

Ps. Zamczysko coraz bliżej :). Kiedy macie się stawić w szkole?

Offline firehouse

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1223 dnia: Lipiec 23, 2010, 18:13:47 »
O piłce nożnej i siatkówce możesz sobie raczej pomarzyć ;). Raczej radzę nastawić się na bieganie połączone z ćwiczeniami siłowymi. Co do basenu... Hmmm... No basen jest, ale nie wiem czy będziecie w nim pływać :).

Ps. Zamczysko coraz bliżej :). Kiedy macie się stawić w szkole?
To jakiś brudny i zagloniony jest? ^_^ W szkole mamy się stawić 30 lipca o 8:00  -_-

Offline milka77701

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1224 dnia: Lipiec 23, 2010, 19:07:55 »
no co wy jaki brudny i zagloniony, w tym roku praktyki pierwszej kompani opierały się między innymi na czyszczeniu basenu na Zamczysku.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2010, 19:12:30 wysłana przez milka77701 »