Autor Wątek: Wybiera się ktoś do SGSP?  (Przeczytany 216427 razy)

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1175 dnia: Lipiec 12, 2010, 14:07:28 »
ale mialem wredna psycholog !  chyba nic z tego, byla tak niemila i cyniczna ze nie ma szans - na bank sie przyczepi do czegos ! masakra :/

Offline wlohcacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1176 dnia: Lipiec 12, 2010, 14:31:12 »
ale mialem wredna psycholog !  chyba nic z tego, byla tak niemila i cyniczna ze nie ma szans - na bank sie przyczepi do czegos ! masakra :/

hmm chyba wiem o kogo chodzi. Też się przez to przeprawiałam, miałam przez nią dwie rozmowy, ale udało się.

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1177 dnia: Lipiec 12, 2010, 14:40:01 »
ja mialem jedną, właśnie tylko z nią.  i nie wiem czy to dobrze czy źle. nie dalem sie sprowokować, odpowiadalem rzeczowo na kazde pytanie. 25 minut z nia gadalem chyba, mogla po jednej rozmowie stwierdzic ze jestem do dupy ? straszna była !

z 5 z mojej kolejki ja i taki jeden skonczyli badanie po jednej rozmowie, reszta miala dalej rozmowy. czyli dwoch skonczylo po jednej 3 zostalo dalej.

Offline p17

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1178 dnia: Lipiec 12, 2010, 15:03:54 »
Czyli ile trwało całe twoje spotkanie z psychologiem?

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1179 dnia: Lipiec 12, 2010, 15:15:41 »
najpierw razem wszyscy test, a potem po kolei na rozmowe. moja rozmowa trwala 25 minut okolo.

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1180 dnia: Lipiec 13, 2010, 12:03:53 »
Jak dzieci z przedszkola, tak jakby metro ani tramwaje nie jeździły. Tyle lat kandydaci sobie radzili i było dobrze, poza tym zdobyli pożyteczne umiejętności z zakresu topografii miasta oraz kombinowania jak się dobrze ustawić z lekarzami.
Teraz wystawia się kierowce z podziału, obniżając poziom bezpieczeństwa rejonu chronionego, bo trzeba łaskawie czyjeś d... wozić na badania. Podchorążowie i pracownicy sami jeżdzą na badania ale kandydaci są wyjątkowi i trzeba im zapewnić transport. Może jeszcze pączków nasmażyć i lukrem polać...paranoja.
Człowieku uspokój się! A co, może prosiliśmy w szkole, żeby nas zawieźli?! Po prostu pani psycholog powiedziała, że nas zawiozą busem i że tak ma być. I wcale nie potrzebowałem do szczęścia tego, żeby nas zawozili (choć to zawsze wygodniej). I teraz to my jesteśmy winni obniżenia poziomu bezpieczeństwa w mieście! Zastanów się k...a co Ty mówisz, bo jesteś śmieszny!

Byłbym ostrożny, rok temu masa osób opijała zdanie psychologa, a następnego dnia rano fail - przy wydawaniu karty obiegowej dowiadywało się, że decyzja szkolnej poradni psychologicznej jest negatywna. Nie chcę nikogo zniechęcać, rzucam suchymi faktami. Trzymam kciuki za wszystkich :-)
sheldon ja to wszystko rozumiem i nie mówię, że na pewno przeszliśmy psychologa. Cały czas jesteśmy w niepewności. Ale sam napisałeś, że w tamtym roku przy wydawani kart podawana była opinia psychologa. I tak właśnie powinno być.
A w tym roku przy wydawaniu kart nic nam nie powiedziano o opinii psychologa. Człowiek siedzi w Warszawie i  cieszy się, że zaliczył wszystkich lekarzy z obiegówki, a tu może być niespodzianka, bo psycholog oblał  :wall:
Dzięki za wsparcie  -_-

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.956
    • JRG SGSP
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1181 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:17:49 »
Uspokajać się absolutnie nie muszę bo jestem siłą spokoju. Natomiast widzę że to Ty się nieco uniosłeś a to dobrze nie wróży. W SGSP będziesz miał tysiąc razy więcej ciekawszych powodów do unoszenia się więc zachowaj siły. Ponadto nie rozumiem wynajdywania w mojej wypowiedzi oskarżeń odnośnie kandydatów. Krytykuję jedynie pewne rozwiązanie systemowe, które w moim mniemaniu zostało zastosowane pochopnie  i zdaję sobie sprawę że jest to uszczęśliwianie Was na siłę.
Co do ostatniego akapitu...cóż, może i jestem w Twoich oczach śmieszny ale stare porzekadło mówi, że ten się śmieje kto się śmieje ostatni.
Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia na badaniach. A co mi tam  :fiuu:

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1182 dnia: Lipiec 13, 2010, 13:42:00 »
Jak dzieci z przedszkola, tak jakby metro ani tramwaje nie jeździły. Tyle lat kandydaci sobie radzili i było dobrze, poza tym zdobyli pożyteczne umiejętności z zakresu topografii miasta oraz kombinowania jak się dobrze ustawić z lekarzami.
Teraz wystawia się kierowce z podziału, obniżając poziom bezpieczeństwa rejonu chronionego, bo trzeba łaskawie czyjeś d... wozić na badania. Podchorążowie i pracownicy sami jeżdzą na badania ale kandydaci są wyjątkowi i trzeba im zapewnić transport. Może jeszcze pączków nasmażyć i lukrem polać...paranoja.
Człowieku uspokój się! A co, może prosiliśmy w szkole, żeby nas zawieźli?! Po prostu pani psycholog powiedziała, że nas zawiozą busem i że tak ma być. I wcale nie potrzebowałem do szczęścia tego, żeby nas zawozili (choć to zawsze wygodniej). I teraz to my jesteśmy winni obniżenia poziomu bezpieczeństwa w mieście! Zastanów się k...a co Ty mówisz, bo jesteś śmieszny!

Oj, źle zaczynasz służbę Panie Kandydat  :rofl:
czasem warto wstrzymać się z rzucanie kur... pod adresem kogoś, kogo się nie zna, bo ten ktoś może niebawem znać Ciebie i do tego mieć wiele do powiedzenia w temacie Twojej przyszłości  :rofl:
Więc życzę obu Panom mile spędzonego czasu na obozie kandydackim.
peace!

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!

Offline RadziuPSP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
  • CSPSP
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1183 dnia: Lipiec 13, 2010, 14:30:16 »
Oho pocwaniakowali... bo im dali busa a nam rok czy dwa temu nie dali, no problem nie z tej ziemi... tylko że o tym zadecydował ktoś wyżej, musiały byc ku temu przesłanki więc nie wiem po co ta dyskusja... :huh:

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1184 dnia: Lipiec 13, 2010, 14:51:48 »
Jak dzieci z przedszkola, tak jakby metro ani tramwaje nie jeździły. Tyle lat kandydaci sobie radzili i było dobrze, poza tym zdobyli pożyteczne umiejętności z zakresu topografii miasta oraz kombinowania jak się dobrze ustawić z lekarzami.
Teraz wystawia się kierowce z podziału, obniżając poziom bezpieczeństwa rejonu chronionego, bo trzeba łaskawie czyjeś d... wozić na badania. Podchorążowie i pracownicy sami jeżdzą na badania ale kandydaci są wyjątkowi i trzeba im zapewnić transport. Może jeszcze pączków nasmażyć i lukrem polać...paranoja.
Człowieku uspokój się! A co, może prosiliśmy w szkole, żeby nas zawieźli?! Po prostu pani psycholog powiedziała, że nas zawiozą busem i że tak ma być. I wcale nie potrzebowałem do szczęścia tego, żeby nas zawozili (choć to zawsze wygodniej). I teraz to my jesteśmy winni obniżenia poziomu bezpieczeństwa w mieście! Zastanów się k...a co Ty mówisz, bo jesteś śmieszny!

Oj, źle zaczynasz służbę Panie Kandydat  :rofl:
czasem warto wstrzymać się z rzucanie kur... pod adresem kogoś, kogo się nie zna, bo ten ktoś może niebawem znać Ciebie i do tego mieć wiele do powiedzenia w temacie Twojej przyszłości  :rofl:
Więc życzę obu Panom mile spędzonego czasu na obozie kandydackim.
peace!

Święte słowa :wacko:
miejmy nadzieje że na Zamczysku go nauczą pokory. (m.in. II zmiana :szalony:)

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1185 dnia: Lipiec 13, 2010, 17:58:59 »
okej, zakopcie topor wojenny i wroccie do sprawy na Zamczysku o ile pojawia sie tam strony konfliktu :)
pierwszy dzien badan i po prostu masakra ! zaliczylem tylko 2 lekarzy z powodu szpotawych kolan. od 8 rano musialem czekac na ortopede bo internistka nie chciala mi dac dalszych skierowan ! na szczescie ortopeda dal "pozytywny" wynik i jutro kontynuuje badania.
ale stresu sie najadłem !

a w ogole to kiedy sie dowiemy czy przeszlismy badania psychologiczne ? dopiero po obiegowce calej ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2010, 18:08:45 wysłana przez hammer.m »

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1186 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:12:43 »
okej, zakopcie topor wojenny i wroccie do sprawy na Zamczysku o ile pojawia sie tam strony konfliktu :)
pierwszy dzien badan i po prostu masakra ! zaliczylem tylko 2 lekarzy z powodu szpotawych kolan. od 8 rano musialem czekac na ortopede bo internistka nie chciala mi dac dalszych skierowan ! na szczescie ortopeda dal "pozytywny" wynik i jutro kontynuuje badania.
ale stresu sie najadłem !

a w ogole to kiedy sie dowiemy czy przeszlismy badania psychologiczne ? dopiero po obiegowce calej ?

chyba jak wam dali obiegówkę to znaczy że przeszliście psychologa, no chyba że w tym roku każdemu dają ...

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1187 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:18:40 »
no dali kazdemu, 2 nie bylo co prawda, ale nie wiemy z jakiego powodu, czy mieli dodatkowe testy czy jak  :huh: 

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1188 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:24:48 »
no dali kazdemu, 2 nie bylo co prawda, ale nie wiemy z jakiego powodu, czy mieli dodatkowe testy czy jak  :huh: 

słyszałam, że w tamtym roku jak ktoś nie przeszedł psychotestów nie dostawał obiegówki więc pytam

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1189 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:54:50 »
no rozumiem, ale to troche bez sensu jesli kandydat z gory mialby negatywa z psycho i by go ciepali na obiegowke. strata czasu lekarzy, kandydatów i pacjentów , czyz nie ?

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1190 dnia: Lipiec 13, 2010, 22:34:06 »
Ponadto nie rozumiem wynajdywania w mojej wypowiedzi oskarżeń odnośnie kandydatów. Krytykuję jedynie pewne rozwiązanie systemowe, które w moim mniemaniu zostało zastosowane pochopnie  i zdaję sobie sprawę że jest to uszczęśliwianie Was na siłę.
Jeśli krytykujesz rozwiązanie systemowe, to przepraszam! Widocznie źle odebrałem Twoją wypowiedź, bo myślałem że obwiniasz za to kandydatów.
Za użyty język się tak się nie obrażaj, po prostu często mówie dosadnie, a Twoja wypowiedź też nie była delikatna :wacko:
A na szkole wiem, że w stosunku do ludzi będących wyżej w szeregu, trzeba być grzecznym i wykonywać rozkazy :straz:
Jeszcze raz sorry, za wprowadzenie negatywnych emocji na forum -_-
również pozdrawiam

Cytuj
no rozumiem, ale to troche bez sensu jesli kandydat z gory mialby negatywa z psycho i by go ciepali na obiegowke. strata czasu lekarzy, kandydatów i pacjentów , czyz nie ?
dokładnie, a na dodatek strata pieniędzy dla szkoły (chyba że szkoła i tak ma zakontraktowaną określoną liczbę kandydatów, których posyła na badania)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2010, 22:47:18 wysłana przez teofil »

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1191 dnia: Lipiec 14, 2010, 09:31:30 »
Ha, radzę nie zadzierać z niektórymi osobami tutaj ;p
Widzę, że pojawia się bardzo dużo wersji odnośnie psychologa.
Rok temu wszyscy dostali skierowanie na badania, każdy otrzymał kartę obiegową, jednak część osób - na wstępie, przy wydawaniu karty, u internisty, została skierowana od razu do psychiatry z wyłączeniem innych lekarzy - te osoby właśnie poległy.  :straz:
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1192 dnia: Lipiec 14, 2010, 15:42:32 »
został kardiolog w poniedziałek, pulmonolog w poniedziałek , jutro wyniki siusiu i krwi i bedzie wszystko. 

oby siusiu bylo cacy, bo dzisiaj chlopak po niemal wszystkich badaniach sie dowiedzial ze ma zapalenie pecherza moczowego . mozna sie zaje.ać za przeproszeniem !  pozdro

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1193 dnia: Lipiec 14, 2010, 16:52:45 »
Ha, radzę nie zadzierać z niektórymi osobami tutaj ;p
Widzę, że pojawia się bardzo dużo wersji odnośnie psychologa.
Rok temu wszyscy dostali skierowanie na badania, każdy otrzymał kartę obiegową, jednak część osób - na wstępie, przy wydawaniu karty, u internisty, została skierowana od razu do psychiatry z wyłączeniem innych lekarzy - te osoby właśnie poległy.  :straz:
No właśnie, każdy mówi inaczej.
W tym roku o wyniku badania psychologicznego można się dowiedzieć podczas wizyty u psychiatry. Na badaniu psychiatra ma karteczki od psychologa z opinią. Jeżeli u psychologa było wporządku, to psychiatra zadaje tylko parę pytań i wydaje pozytywną opinię. Przy okazji wizyty zapytałem, czy psycholog wydał pozytywną opinię, a psychiatra powidział że tak  ^_^
ps. już po wszystkim - dostałem się! :straz:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2010, 11:20:16 wysłana przez teofil »

Zopper

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1194 dnia: Lipiec 15, 2010, 13:29:34 »
Kurde Panowie po co sie spinać. czy to ze jest to szkola mundurowa musi oznaczac ze wszyscy musze miec "w dupe" na kazdym kroku? to ze szkola podstawila busa i badania sa w grupach to dobrze, bo  logistycznie wszystko idzie sprawniej.

A teraz mam pytanie do tych ktorzy nie sa tegorocznymi kandydatami: czy w Waszym mniemaniu kandydaci powinni chodzic boso, albo w jakis cieplym stroju zeby poczuli ze nie latwo jest sie dostac oraz ze ta szkole to nie wakacje? A moze odrazu w ramach szkoly zrobic tak zeby kazdy lekarz byl w innym szpitalu MSWiA ktore sa rozsiane po calej Polsce? To by bylo przezycie Katowice - kardiolog, Kołobrzeg- larngolog, Wrocław - ortopeda;) to by dopiero nauczyło życia.

Nie krytykujcie tego, że inni teraz maja lepiej niż Wy!

Pozdrawiam;)

Offline onetouch8

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1195 dnia: Lipiec 15, 2010, 20:03:25 »
Witam!
Interesuje mnie jak wyglądała sprawa badań u okulisty, no i jakie poziomy wad były dopuszczone.

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1196 dnia: Lipiec 15, 2010, 21:39:41 »
U okulisty było ciężko, ale tylko dlatego, że pani dr była bardzo niemiła (z tym, że nie wiem czy ta pani przyjmuje codziennie i czy wszyscy kandydaci będą badani przez nią). Jeśli chodzi o samo badanie, to trzeba przeczytać wszystkie literki z ostatniego rzędu, ale te literki są na tyle duże, że znajomy z wadą -0.5D jakoś je przeczytał, więc nie jest tak źle.
 
ps. Pierwsze pytanie jakie zadała okulistka: "czy przechodziłeś korekcję laserową?". I chyba lepiej nie kłamać przy tym pytaniu, bo jak się w trakcie badania wyda, że operacja jednak była, to może być źle.
A jak ktoś miał korekcję laserową, to niech weźmie wyniki badań pooperacyjnych, bo są one wymagane.

Offline p17

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1197 dnia: Lipiec 16, 2010, 12:02:19 »
CO do okulistki-racja. U nas, 2 chłopaków poległo na Niej, z tym że jeden, z chwilą wykonania zabiegu korekcji wady będzie mógł kontynuowac dalej badania i okulistyczne mu zapewne zaliczy... 1 ziomek odpadł też na psychologiczno-psychiatrycznych. Tutaj to wygląda tak że wszystkim dali skierowania, wszyscy otrzymali obiegówki... tyle że potem, nierzadko z myślą ze psychooga ma sie juz za sobą i wszystko ok, podczas wizyty u pani psychiatry mozna sie było dowiedzieć że jednak psycholog wydał negatywną opinię, no i psychiatra mając te opinie przed swoimi oczyma, jak również nasze psychotesty, opinię podtrzymywał i wpisywał sobie na liscie "N"-niezdolny, no i to był koniec.

Offline onetouch8

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1198 dnia: Lipiec 16, 2010, 14:13:09 »
Czyli nie było żadnych konkretnych badań?? Czyli jest i możliwość ukrycia soczewek??

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1199 dnia: Lipiec 16, 2010, 14:29:28 »
Czyli nie było żadnych konkretnych badań?? Czyli jest i możliwość ukrycia soczewek??
Tego nie powiedziałem ^_^ Okulistka bardzo dokładnie zagląda w oczy i sprawdza stan gałki ocznej, dlatego nie ma możliwości ukrycia soczewek. 
I radzę tego nie próbować!

ps. zgadzam się w pełni z wypowiedzią zubinho26 pod moim postem
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2010, 15:47:00 wysłana przez teofil »