Autor Wątek: Wybiera się ktoś do SGSP?  (Przeczytany 216455 razy)

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1000 dnia: Czerwiec 21, 2010, 23:23:59 »
Oj chyba "drzwi otwarte" można powiedzieć  -_- ale nie chcę się kłócić, bo polonistą nie jestem  :straz:

Informacja nie jest potwierdzona, bo o tym że będzie 90 miejsc wiem tylko od ludzi, którzy piszą na tym forum. Nie wiem czy w ogóle jest na tym forum osoba, która może z całą pewnością to potwierdzić.

Miałem się o to zapytać babki z rekrutacji, ale zapomniałem (zresztą przekonałem się dziś, że taka informacja z rekrutacji nie musi być prawdziwa :rofl: ).

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1001 dnia: Czerwiec 21, 2010, 23:32:16 »
ogólnie coś z ta rekrutacja nie tak w tym roku, miałam egzamin w poniedziałek a list informacyjny dostałam w środę po egzaminach...

żeby dowiedzieć się teraz wyników z matury to albo ze strony albo z tego forum bo na list chyba nie warto czekać

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1002 dnia: Czerwiec 21, 2010, 23:41:20 »
Moim zdaniem z rekrutacją w tym roku nie jest aż tak źle, bo już się coś zmieniło, na lepsze oczywiście.
W zeszłym roku to na jakiekolwiek wyniki ludzie czekali do 7 czy 8 lipca, a teraz podali listę z wynikami toru i w dodatku zamieścili ją na stronie szkoły :o
Skoro ta lista jest na stronie, to może i ostateczne wyniki będą.
Na list z uczelni i tak trzeba będzie czekać, bo w środku jest chyba termin wizyty u psychologa i skierowanie na badania.

ps. W tym roku listy przed egzaminem sprawnościowym wysłali 10.06 normalną przesyłką, wiec nie mogły dojść na czas ^_^ Myślę, że ostateczne wyniki będą wysyłać poleconym.

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1003 dnia: Czerwiec 21, 2010, 23:42:53 »

Na list z uczelni i tak trzeba będzie czekać, bo w środku jest chyba termin wizyty u psychologa i skierowanie na badania.


termin wizyty u psychologa po wstępnym zakwalifikowaniu ustalany był telefonicznie - bynajmniej w zeszłym roku

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1004 dnia: Czerwiec 21, 2010, 23:50:20 »

Na list z uczelni i tak trzeba będzie czekać, bo w środku jest chyba termin wizyty u psychologa i skierowanie na badania.


termin wizyty u psychologa po wstępnym zakwalifikowaniu ustalany był telefonicznie - bynajmniej w zeszłym roku

Jeśli tak, to przepraszam. Musiało mi się coś pomylić, a może obiło się o uszy w temacie o aspirantkach.

Jak się dana osoba dostanie, to trzeba do nich zadzwonić i się umówić, czy sami zadzwonią?

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1005 dnia: Czerwiec 21, 2010, 23:54:14 »

Na list z uczelni i tak trzeba będzie czekać, bo w środku jest chyba termin wizyty u psychologa i skierowanie na badania.


termin wizyty u psychologa po wstępnym zakwalifikowaniu ustalany był telefonicznie - bynajmniej w zeszłym roku

Jeśli tak, to przepraszam. Musiało mi się coś pomylić, a może obiło się o uszy w temacie o aspirantkach.

Jak się dana osoba dostanie, to trzeba do nich zadzwonić i się umówić, czy sami zadzwonią?

sami zadzwonią :)

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1006 dnia: Czerwiec 22, 2010, 09:42:36 »
Dla mnie tytuł tematu powinien już brzmieć "Kto się wybierał do SGSP?" No cóż czas mnie zmiażdżył z moimi 53 sek nie byłem w pełni spokojny ale miałem nadzieje a tu tak wyśrubowany średni czas no cóż nie bylem wystarczająco dobry. Jednak chciałbym pogratulować tym którzy zmieścili się w czasie i życzyć i powodzenia w dalszym etapie rekrutacji.

Offline royalmat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1007 dnia: Czerwiec 22, 2010, 09:48:59 »
mi niestety brakło 44 setne

Offline Kobra

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 301
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1008 dnia: Czerwiec 22, 2010, 10:57:08 »
Wybiera się ktoś może na WIBP, ale dla osób cywilnych? Bądz też na WIBC? Albo może, jest ktoś w trakcie robienia tych studiów?

No tak się składa, że ja jestem na WIBP dla osób cywilnych  :mellow:
Uczyń siebie swoim własnym schronieniem, przemierzaj świat nie będąc przywiązanym do niczego...

Offline Adrian K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Cel: SGSP w 2011r.
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1009 dnia: Czerwiec 22, 2010, 11:07:12 »
mi niestety brakło 44 setne
Wyrazy współczucia :-\
Ja tam próbuje za rok ;) a teraz idę na PW albo WAT? Wybiera się ktoś z tych którzy dalej nie przeszli??

Offline mistrz

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 234
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1010 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:51:03 »


Ja tam próbuje za rok ;) a teraz idę na PW albo WAT? Wybiera się ktoś z tych którzy dalej nie przeszli??

Kolego co to PW???

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1011 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:54:26 »


Ja tam próbuje za rok ;) a teraz idę na PW albo WAT? Wybiera się ktoś z tych którzy dalej nie przeszli??

Kolego co to PW???

chyba politechnika warszawska :)

Offline Adrian K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Cel: SGSP w 2011r.
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1012 dnia: Czerwiec 22, 2010, 17:08:00 »
PW -Politechnika Warszawska WAT - Wojskowa Akademia Techniczna

Na cywilne jakoś nie uśmiecha mi się iśc. Więc jak ktoś się wybiera na PW lub WAT niech piszę na priva :)

Offline wdooweq

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1013 dnia: Czerwiec 23, 2010, 00:32:29 »
na WAT nie za pozno?

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1014 dnia: Czerwiec 23, 2010, 09:44:10 »
Z tego co się orientuje to na mundurowe studia na wojskowych uczelniach rekrutacja była do 31 marca znaczy trzeba się było zarejstrować, chyba że na cywilny kierunek na WAT to możliwe.

Jaaa

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1015 dnia: Czerwiec 23, 2010, 11:04:49 »
Witam, mógłby mi ktoś napisać jak to jest ze studiami dla osób cywilnych na SGSP tzn jakie są terminy rekrutacji, czy trzeba składać podanie lub czy jest rejestracja internetowa? bo jakoś nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji na stronie SGSP   -_-

q-bash

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1016 dnia: Czerwiec 23, 2010, 12:08:40 »
Witam, mógłby mi ktoś napisać jak to jest ze studiami dla osób cywilnych na SGSP tzn jakie są terminy rekrutacji, czy trzeba składać podanie lub czy jest rejestracja internetowa? bo jakoś nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji na stronie SGSP   -_-

coś słabo szukałeś -> http://www.sgsp.edu.pl/studia/wibp/dsz_pc/opis_dsz_pc.php

Offline ziomek897

  • "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1017 dnia: Czerwiec 23, 2010, 13:38:08 »
a pochwalcie się na ile % z matur liczycie z matmy i fizyki/chemi oczywiscie pytam osob co zakwalifikowały sie dalej :kask:

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1018 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:16:56 »
Ja na nic nie liczę, bo maturki już mam ^_^ Po przeliczeniu mam 128pkt rekrutacyjnych.
Boję się, że to może nie wystarczyć w tym roku. W zeszłym roku, przy tamtym przeliczniku byłbym na liście, ale wtedy nie składałem papierów :'(

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1019 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:32:15 »
ja liczę na jakieś 70% z matmy i chemii rozszerzonej wiec razem ok. 140 pkt.

hammer.m

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1020 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:39:20 »
86 % matma podstawa 80 % chemia rozszerzona = 140,2 pkt   . w najlepszym razie ! w najgorszym 130 pkt ( po odjęciu punktów za zje.ane błędy na maturze o których się nie pamięta)

Offline firehouse

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1021 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:42:39 »
Ja liczę na jakies 64 z matmy rozszerzonej (92 z podstawowej) i okolo 93 z chemii również rozszerzonej;) czyli jakieś 157 punktów;)

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1022 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:44:14 »
Ja liczę na jakies 64 z matmy rozszerzonej (92 z podstawowej) i okolo 93 z chemii również rozszerzonej;) czyli jakieś 157 punktów;)

dobrze, że dziewczyny mają swój własny "ranking" ;D, bo z wami konkurować to ciężko by było

Offline ziomek897

  • "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek."
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1023 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:45:59 »
Ja na nic nie liczę, bo maturki już mam ^_^ Po przeliczeniu mam 128pkt rekrutacyjnych.
Boję się, że to może nie wystarczyć w tym roku. W zeszłym roku, przy tamtym przeliczniku byłbym na liście, ale wtedy nie składałem papierów :'(

no to jak Ty sie boisz ze 128 to co ja mam powiedzieć z 110 :fiuu:

Offline firehouse

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #1024 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:52:31 »
Ja liczę na jakies 64 z matmy rozszerzonej (92 z podstawowej) i okolo 93 z chemii również rozszerzonej;) czyli jakieś 157 punktów;)

dobrze, że dziewczyny mają swój własny "ranking" ;D, bo z wami konkurować to ciężko by było
Co by nikgo nie straszyć to 4 moich kumpli prawdopodobnie zdało podobnie, także poprzeczka może się w tym roku podnieść wysoko;) ale damy radę;D