Autor Wątek: Wybiera się ktoś do SGSP?  (Przeczytany 216480 razy)

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #925 dnia: Czerwiec 15, 2010, 18:59:21 »
49sek, patrząc na poziom tegorocznych kandydatów - starczy na bank.
Brakowało zryyyyyywu!
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

pesiak

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #926 dnia: Czerwiec 15, 2010, 19:22:02 »
Jak dla mnie to 49 sek to wynik bardzo słaby (żeby nie powiedzieć żenujący) niestety sam mam taki i jest to moja wina a nie manekina na którym straciłem baaaaaardzo dużo i nawet się nie usprawiedliwiam że śliski że nie ma jak złapać... Dałem ciała i już... wiem, że może wystarczyć ale i tak słabo...

Offline prezi0

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #927 dnia: Czerwiec 15, 2010, 21:37:22 »
Kolego, to nie są zawody. To jest selekcja tych, co mają warunki fizyczne. Nie ważne czy ktoś ma 37 czy 49. Ma przekroczyć próg i tyle. Wyniki nie różniły się zbytnio z zeszłym rokiem. Także należy się spodziewać progu plus minus 55s. (wnioski na podstawie 40 osób które widziałem)

PS Mateo, nie majstrowaliście przy płotkach ?!?! Wyjątkowo coś w tym roku ciągli  ludzie za sobą te przeszkody.
Jak nazywa się ten najstarszy wf-ista co tak dopingował ? Super gość. Te jego podpowiedzi były bardzo budujące.

Offline es7

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #928 dnia: Czerwiec 15, 2010, 21:47:12 »
mł. bryg. mgr Antoni Empacher

Offline Mati Rider

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #929 dnia: Czerwiec 15, 2010, 21:57:44 »
Kolego, to nie są zawody. To jest selekcja tych, co mają warunki fizyczne. Nie ważne czy ktoś ma 37 czy 49. Ma przekroczyć próg i tyle. Wyniki nie różniły się zbytnio z zeszłym rokiem. Także należy się spodziewać progu plus minus 55s. (wnioski na podstawie 40 osób które widziałem)

PS Mateo, nie majstrowaliście przy płotkach ?!?! Wyjątkowo coś w tym roku ciągli  ludzie za sobą te przeszkody.
Jak nazywa się ten najstarszy wf-ista co tak dopingował ? Super gość. Te jego podpowiedzi były bardzo budujące.
Nom w 2 próbie xD A ty jesteś studentem? byles tam na sali?

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #930 dnia: Czerwiec 15, 2010, 22:08:11 »
W sumie to ja jestem, byłem - może z którymś z Was rozmawiałem i pytałem się, czy "może chociaż Ty z pomorza jesteś?"?  ^_^
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline zubinho26

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #931 dnia: Czerwiec 15, 2010, 22:20:58 »
(...) (wnioski na podstawie 40 osób które widziałem)


Oj, na podstawie 40 osób to bardzo kiepska statystyka, znikome prawdopodobieństwo. Na 600 osób na 100% znajdzie się 90 z czasem < 45 sekund.

Poza tym, miejcie też na uwadze zasady rekrutacji. Chociaż wykręciłbyś czas 37 sekund a będziesz miał cienką maturę to się nie dostaniesz, nawet jeśli pobijesz rekord szkoły a osoby które miały 45 - 50 sekund (byle poniżej średniej, wiadomo) będą miały lepszą maturę to się nie dostaniesz. Sprawnościówka robi selekcje co do średniego czasu, żeby mieć wyżej średniej i decyduje o kolejności na liście w przypadku, kiedy dwie osoby mają takie same wyniki z matury (lepszy ze sprawnościówki jest o oczko wyżej). Trzeba to wziąć pod uwagę ;).

Offline prezi0

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #932 dnia: Czerwiec 15, 2010, 22:49:03 »
Wyluzuj, słuchałem jak wychodzili z sali i podawali wyniki. Byłem praktycznie cały dzień. Jest podobnie jak w zeszłym roku. Mogą spać spokojnie osoby <50

Offline Frytex

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #933 dnia: Czerwiec 16, 2010, 13:39:16 »
Witam, ja słyszałem, że w poprzednich latach i tak przyjmowali kandydatów z najlepszymi czasami, (najlepszych 5-15 osób) mających "średnią" maturę. Chciałbym żeby ktoś kto się orientuje odpowiedział coś na to :P

ps. wczoraj w ostatniej grupie udało mi się wykręcić 39,10 czego się całkowicie nie spodziewałem, błędy popełniłem jak każdy (złe trzymanie manekina i upadek z nim na materac :P oraz pozdzierane kolana pod płotkami), dodam też, że przejechałem 450km do tej szkoły.

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #934 dnia: Czerwiec 16, 2010, 14:28:06 »
Witam, ja słyszałem, że w poprzednich latach i tak przyjmowali kandydatów z najlepszymi czasami, (najlepszych 5-15 osób) mających "średnią" maturę. Chciałbym żeby ktoś kto się orientuje odpowiedział coś na to :P
Nic mi na ten temat nie wiadomo, na bank tak nie było
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

pesiak

  • Gość
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #935 dnia: Czerwiec 16, 2010, 18:05:36 »
Wiecie może kiedy będą orientacyjne wyniki tzn. podany czas średni lub wszystkie czasy??

Offline teofil

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #936 dnia: Czerwiec 16, 2010, 18:20:00 »
Wie ktoś (może jakiś podchorąży który był na egzaminie) czy dużo osób w tym roku nie przystąpiła/nie ukończyła sprawnościówki?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 21:06:31 wysłana przez teofil »

Offline Adrian K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Cel: SGSP w 2011r.
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #937 dnia: Czerwiec 16, 2010, 21:26:41 »
Mogę Ci powiedziec że w mojej grupie na 20 osób 13 przebiegło tor ;)

Offline kapec1991

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #938 dnia: Czerwiec 16, 2010, 21:28:55 »
Czy może mi ktoś podać jakiś orientacyjny termin komisji lekarskiej w 2009 roku? Bo nie mogę znaleźć. :straz: Z góry dzięki

Offline prezi0

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #939 dnia: Czerwiec 16, 2010, 21:37:17 »
...czy dużo osób w tym roku nie przystąpiła...

Sheldon musiałby zapytać tej dwójki, co siedziała przed wejściem i zbierała dowody.

Wiecie może kiedy będą orientacyjne wyniki tzn. podany czas średni lub wszystkie czasy??


W zeszłym roku wisiała tylko lista nazwisk (fotki są w tym dziale). Było to 2 tyg po egzaminach. Nie sądzę, żeby ujawnili czasy. Ktoś może sobie tego nie życzyć, z wiadomych powodów  :fiuu:

Czy może mi ktoś podać jakiś orientacyjny termin komisji lekarskiej w 2009 roku? Bo nie mogę znaleźć. :straz: Z góry dzięki

Kiedyś było to w wątku SGSP - sprawy organizacyjne > Z tego co pamiętam, skasowano te dane. Uderzaj do Sheldona na PW.

Offline zubinho26

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #940 dnia: Czerwiec 16, 2010, 22:12:59 »
Kolejność stawiania się na komisji lekarskiej w zależności od tego na jaką literkę masz nazwisko :). Jeśli chodzi o terminy, po testach psychologicznych dostaje się skierowanie na badanie, gdzie jest podana data rozpoczęcia badań (z tego co pamiętam).

Przed komisją lekarską najpierw są testy psychologiczne, o tym chyba każdy pamięta. Jeśli nie przejdziecie psychologa to nie dostaniecie skierowania na badania lekarskie, logiczne :p.

Offline kapec1991

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #941 dnia: Czerwiec 16, 2010, 22:31:15 »
Ok. Wszystko wiem, tylko chodzi mi o ogólny termin, np. środek lipca, czy też początek. Moje nazwisko jest na literkę K :D

Offline sheldon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.658
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #942 dnia: Czerwiec 16, 2010, 22:41:56 »
Przed komisją lekarską najpierw są testy psychologiczne, o tym chyba każdy pamięta. Jeśli nie przejdziecie psychologa to nie dostaniecie skierowania na badania lekarskie, logiczne :p.
No właśnie niezbyt. Wszyscy dostali skierowanie na badania, po czym na wizycie u pierwszego lekarza (internista, jakby zapis na badania) dowiadywali się, że psycholog wydał negatywną opinię, po czym kierowani byli od razu tylko do psychiatry, żeby usłyszeć, że nie otrzymają "wpisu" o zdolności do służby. (Psychiatra w dużej mierze sugeruje się opinią z poradni psychologicznej).

Ok. Wszystko wiem, tylko chodzi mi o ogólny termin, np. środek lipca, czy też początek. Moje nazwisko jest na literkę K :D
Z tego co pamiętam, badania rozpocząłem 21go (psycholog). Wyrobiłem się ze wszystkim do 24-go. Ze wszystkim prócz psychiatry, który przyjmował tylko w środy (a nie udało mi się załapać 22-go). Nazwisko na Sz., ale załapałem się z osobami na literkę "K". Mowa oczywiście o lipcu :-)

Wie ktoś (może jakiś podchorąży który był na egzaminie) czy dużo osób w tym roku nie przystąpiła/nie ukończyła sprawnościówki?
Widziałem dwie 20-to osobowe listy. Na jednej brakowało jednego podpisu, na drugiej - trzech. Także może faktycznie coś około 1 osoby na 10 nie pojawiło się na egzaminie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 22:51:13 wysłana przez sheldon »
PYTAJ! ĆWICZ! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZEŃ KOLEGÓW!

Offline kasiunia998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #943 dnia: Czerwiec 16, 2010, 23:17:29 »
a może sprawdzić ktoś ile dziewczyn przeszło tor z czasem poniżej minuty?

Offline kapec1991

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #944 dnia: Czerwiec 16, 2010, 23:23:15 »
Wielkie dzięki sheldon i zubinho26 :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2010, 23:39:45 wysłana przez kapec1991 »

Offline zubinho26

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #945 dnia: Czerwiec 17, 2010, 12:28:36 »
Wielkie dzięki sheldon i zubinho26 :)

Nie ma za co, trzeba sobie po prostu pomagać ;).

Offline Adrian K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Cel: SGSP w 2011r.
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #946 dnia: Czerwiec 17, 2010, 15:22:57 »
Powiedzcie mi : jak się pojawi lista osób zakwalifikowanych po sprawnościówce to  wyniki matur dostarczamy osobiście czy szkoła pobierze je z CKE ?? 

Offline royalmat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #947 dnia: Czerwiec 17, 2010, 15:26:55 »
sami dostarczamy do szkoły odpis

Offline Adrian K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Cel: SGSP w 2011r.
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #948 dnia: Czerwiec 17, 2010, 15:59:40 »
Dzięki wielkie. A nie wiesz czy na stronie internetowej pojawią się wyniki sprawnościówki tych osób co przeszli dalej?
Czy wyniki będą tylko w budynku szkoły wywieszane?

Offline Frytex

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Wybiera się ktoś do SGSP?
« Odpowiedź #949 dnia: Czerwiec 17, 2010, 16:01:00 »
i tu właśnie jest problem z tym "dostarczaniem" :P ponoć wyniki z matur mają być 30 czerwca tj. środa, a dostarczyć je do SGSP trzeba do 5 lipca tj. poniedziałek, więc wysyłając je pocztą na pewno nie dojdą... trzeba albo samemu albo jakiegoś kuriera czy coś wysłać tam do nich :P  :wall: