Autor Wątek: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji  (Przeczytany 10297 razy)

Mago

  • Gość
Zapraszam wszystkich użytkowników obecnego forum do rejestracji na nowym forum ratowniczym FIRE POLAND!!! Administracja Fire Poland Pozdrawiam!!!www.firepoland.nmj.pl
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2008, 15:16:11 wysłana przez Mago »

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2008, 17:51:18 »
Mylisz pojęcia, to nie serwis, a forum jedynie.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline PiotrekMDP

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 178
  • Jeden za wszystkich ...
    • Ochotnicza Straż Pożarna w Kożuchowie
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2008, 18:19:48 »
ja już się zarejestrowałem

Mago

  • Gość
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2008, 18:53:38 »
Wyjaśnienie do postu kol.Porta-;Obecnie jest tylko forum,ale idea tego projektu to stworzenie całego serwisu, a forum będzie jedynie dodatkiem,zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych.

Offline Meku

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 413
    • OSP w Kruszwicy
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2008, 19:01:19 »
Na  miano NAJLEPSZY  trzeba  zapracowć.
ZSR  +  ZOSP  +  OSP
          http://www.ospkruszwica.pl

Offline Sgt.Jacob

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 182
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2008, 19:38:05 »
Remiza i Strażak w zupełności wystarczą. Po co tworzyć coś nowego jak stare świetnie prosperuje? :huh:
"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" Albert Einstein

Mago

  • Gość
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2008, 20:03:20 »
Tak zgadzam się Remiza, Dyskusje strażaków mają sie dobrze i pewnie tak zostanie,lecz Fire Poland to będzie jednak zupełnie coś innego,coś co na pewno nie będzie kolidować z tymi portalami,a jeżeli administratorzy ich wyrażą chęć współpracy to myślę że istnieje realna możliwość stworzenia czegoś naprawdę dobrego.Pozdrawiam!!!

Offline Sgt.Jacob

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 182
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2008, 07:15:05 »
Tak zgadzam się Remiza, Dyskusje strażaków mają sie dobrze i pewnie tak zostanie,lecz Fire Poland to będzie jednak zupełnie coś innego,coś co na pewno nie będzie kolidować z tymi portalami,a jeżeli administratorzy ich wyrażą chęć współpracy to myślę że istnieje realna możliwość stworzenia czegoś naprawdę dobrego.Pozdrawiam!!!

Nie przekonałeś mnie. Nadal uważam że to bzdura i co gorsze obawiam się że kiedy z roku na rok będą powstawać nowe strażackie portale trudniej będzie znaleźć informacje na interesujące nas tematy! :angry:
"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" Albert Einstein

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2008, 09:37:56 »
A skąd ta pewność, że nie będzie kolidować? To już koliduje z forum Strazak.pl (sam zlikwidowałem swoje forum, ponieważ uważam że powinno być jedno, profesjonalne z możliwością dyskusji). Twoje forum na darmowym serwerze, skrypcie, o całkiem przyjemnej darmowej skórce , która lekko została "skopana" przez oryginalny Top o mylnym sloganie (najlepszy serwis...) jak na razie wystawione jest na pośmiewisko.

1) Najlepszy serwis? Mylisz bracie pojęcia już u podstaw - serwis, portal, forum to całkiem co innego,
2) Skąd wiesz, że nie będzie kolidował z Remiza.com.pl? Wyznam, że mam wiele planów co do niej i od nich nie odejdę,
3) Proponuje zamknąć to co tam masz, ukończyć pracę nad serwisem, forum (w miarę profesjonalnie) i dopiero wystartować,
4) Jaka współpraca? To My mamy się do Ciebie zgłosić, czy Ty do nas -  bo pierwsza opcja nie wchodzi w rachubę.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Magda23

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Magda32 :)
    • http://www.zielone-swiatlo.pl/
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2008, 09:49:23 »
ojoj ale ostro. Prawda jest taka że nikt zabronić niczego nie może a o konkurencyjnosc serwisu powinien martwić się jego autor - żeby ktoś, kto odwiedza Remizę (ukłony dla autora) i Strażaka (ukłony dla autora) chciał zajrzeć równiez i do nowego serwisu. Myslę że trzeba dac szansę każdemu :), a przydatność, konkurencyjność i inne cechy zostana zweryfikowane przez internautow :)
GORĄCE POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH STRAŻAKÓW!!!Stronka dla strażaków ale nie tylko:)

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2008, 10:06:56 »
@Porta - spokojnie.
"Nasze" strony i forum mają już swoich starych-stałych bywalców. Jakaś przypadkowa stronka z forum za którą nie stoją użytkownicy nie ma racji bytu. Zauważ jak nikła była popularność SAHARY, której de facto już nie ma... Jest jakaś "fabrykaognia". Takie nowe inicjatywy, jeżeli nie będzie za nimi stała KASA na rozsądną promocję lub poparcie  istniejącej już społeczności forumowej nie mają żadnych szans.

Poza tym w tym przypadku gość (admin) chyba popełnił lekki błąd  - tu w pewnym momencie stał się trollem, odszedł a za chwilę zakłada nowe forum. Mógł chociaż nick zmienić.

Offline Kamil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2008, 13:45:08 »
Moje zdanie jest takie. Co do forum to powinno zostac te :) ponieważ jest profesjonalne i dobrze zrobione. Tworzenie nowego forum ma sens gdy odbiorcami będą np. ludzie z jednego miasta, regionu. Forym Strazak ma zasięg ogólnopolski i nie potrzebne są inne.
Co do serwisu to dobrze że taki powstaje. Konkurencja jest wskazana. Wtedy każdy autor bedzie chciał zrobic stronke lepiej niż jego konkurent. Dajmy im szanse i niech sie wykażą, a potem bedziemy ich oceniac oraz komentowac :).

Mago

  • Gość
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 12, 2008, 14:54:53 »
Widzę ze cześć użytkowników mnie źle zrozumiała,nie mam zamiaru tworzyć nowego pojedynczego forum,to forum które istnieje pod nazwą FIRE POLAND,to tylko dodatek do całej strony serwisu FIRE POLAND Która powstaje i na dniach zostanie otworzona,co do wypowiedzi kol.MARIO nie mam pojęcia o czym mówisz ale jeżeli masz jakiś problem zapraszam na PW bo oczernianie kogoś publicznie to tylko świadczy o Twoim braku wychowania,kultury?,wyrażanie negatywnych opinii o serwisie który dopiero powstaje,świadczy tylko o strachu administracji takich portali jak remiza czy strażak.pl,przed ucieczką użytkowników. Jednocześnie dziękuję wszystkim użytkownikom którzy sie zarejestrowali,i zapraszam nowych,Pozdrawiam administracja FIRE POLAND.PL

Fobos998

  • Gość
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 12, 2008, 15:22:03 »
Od dłuższego czasu byłem tylko czytelnikiem owego forum,lecz dzisiaj postanowiłem sie zarejestrować,aby wyrazić swoją opinię o nowym forum i starym.Uważam że serwis FIRE POLAND,to słuszna alternatywa dla obecnych portali,jego idea zapowiada naprawdę stworzenie czegoś profesjonalnego,czegoś co na stałe wpisze się w polskie pożarnictwo.Obecne forum jest pewnie dla wielu użytkowników oazą,lecz stało się ono zwykłym śmietnikiem,zostały stworzone dziwne układy,a zwykły Kowalski rejestrując się na forum nie ma możliwości odszukania tych informacji które go interesują,powód-brak przejrzystości strony,druga sprawa to brak kultury starych wyjadaczy wobec nowych,szczególnie młodych,tych którzy dopiero zaczynają i czasem 100 razy trzeba im powtarzać że to nazywa się ,,rozdzielacz'',powstała nowa alternatywa,uważam że konkurencja to najlepsza sprawa na jak najlepszy wizerunek każdego z portali,nie wiem jak Wy ale ja się pod tym podpisuję.

Offline Kamil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 12, 2008, 17:08:16 »
Do tego forum nic nie mam. Co do odszukania informacji to trzeba szukac, innego wyjscia nie masz, ale pamiętaj że tak jest w całym internecie ;). O jakich układach mówisz?

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 12, 2008, 18:57:18 »
kolego Mawo - nie było moim zamiarem wyrażanie negatywnych opinii o Twoim serwisie po prostu staram się trzeźwo  myśleć i nie wróżę mu powodzenia jak wielu innym podobnym. Obym się mylił bo dobrze Ci  życzę.
Ale z drugiej strony jest to lekka niedelikatność z Twojej strony logowanie sie na jednym forum żeby na nim zapraszać użytkowników na swoje forum. Nie sądzisz?

Co do drugiej części wypowiedzi - po prostu doszliśmy do wniosku że zaplątał ci się już na Twoje forum ktoś kto nam tu kiedyś narobił sporo zamieszania....
Więcej ci mogę napisać na priw.

Mago

  • Gość
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2008, 19:25:04 »
Chyba po prostu źle mnie zrozumiałeś,logując się tutaj na tym forum,zamieszczając na nim ogłoszenie o nowym serwisie,nie miałem na myśli robienia sobie taniej reklamy,gdyż tak jak wcześniej pisałem cel tego serwisu(obecnie tylko forum),które w przyszłości będzie dotyczyć wyłącznie serwisu Fire Poland,jest zupełni inny niż Wasze dobre sprawdzone forum,i tak jak już wcześniej pisałem,jestem gotowy do podjęcia wzajemnej współpracy,Wy tworzycie forum a my serwis,gdzie my zamieszczamy u nas odnośnik do naszego forum które dotyczy wyłącznie serwisu Fire Poland,oraz odnośnik do Waszego forum gdzie forum jest ogólne.Co do drugiej części to napiszę do Ciebie kolego na PW.

Offline dago

  • Lubię Cię
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.026
    • Ratowniczy Bank Wiedzy
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 12, 2008, 20:13:17 »
Kolego @Mago, jako założyciel tego nieprzejrzystego śmietnika, życzę Ci dużo zapału, sukcesów, pogody ducha i trzymam kciuki za Twoje plany.

A tak przy okazji, jak zakładasz kilka kont, żeby samemu sobie odpowiadać, to czasami wstrzymaj się z opiniami typu:

Obecne forum jest pewnie dla wielu użytkowników oazą,lecz stało się ono zwykłym śmietnikiem [..]
Bo sam ten śmietnik robisz, prawda?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 20:19:39 wysłana przez dago »
Lepiej robić i żałować, niż nie robić i żałować.

Offline 085

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 423
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 12, 2008, 21:16:59 »
Kolego @Mago, jako założyciel tego nieprzejrzystego śmietnika, życzę Ci dużo zapału, sukcesów, pogody ducha i trzymam kciuki za Twoje plany.

He, he, he. Ja na tym nieprzejrzystym smietniku zostane na zawsze i zadne inne forum z taka ladna, angielska nazwa mnie nie interesuje. Zwlaszcza, ze osoba administratora kompromituje sie juz na samym poczatku. Mam wrazenie, ze nie jestem w swoich pogladach odosobniony.

Przede wszystkim - co to za nazwa Fire Poland ? Masz kompleksy, ze jestes Polakiem ? Noz mi sie w kieszeni otwiera, jak widze kolejne super forum z super nazwa.

Nie, zebym byl przeciwny - baw sie - ale nie kosztem ekipy i uzytkownikow TEGO forum.

Offline Kamil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 12, 2008, 21:34:16 »
Nazwa może byc :P. Ja chcę zobaczyc ten serwis :P.

Online Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 12, 2008, 21:36:08 »
Stali użytkownicy forum strazak.pl wystawieni są czasem na ciężkie chwile,  a to przez pozbawionych wyobraźni spamerów którzy atakują nasze forum i przez użytkowników którzy wpadają piszą jedna wiadomość i próbują pozałatwiać swoje osobiste porachunki, ich cel to - zburzyć na jakiś czas funkcjonowanie tego forum, lecz są to próby nieskuteczne.
Tak czy inaczej przepraszamy Was za utrudnienia w korzystaniu z jednej z najbardziej istotnych części naszego  "ZWYKŁEGO ŚMIETNIKA" - forum ;).
Mamy nadzieję, że nowe forum przyciągnie jeszcze więcej takich osób a nasze forum zostanie oczyszczone.
Forum www.strazak.pl jest też jedyne w swoim rodzaju — nie ma drugiego takiego forum w Internecie.

Dziękujemy, że jesteście i tworzycie z nami tą wspaniałą społeczność  :wub:
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 21:37:56 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Kamil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 12, 2008, 21:51:06 »
A tak szczerze mówiąc to można by już zakończyc tą dyskusję :). Ekipa z strazak.pl trzymie się razem :D, tak było, jest i będzie.

Offline laps

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 12, 2008, 22:07:33 »
Popieram przedmówcę. Dyskusja  o użyteczności nowego forum jest bezprzedmiotowa. Jacyś 2 (słownie dwaj) goście rozpoczęli tam 11 tematów, w większości po jednym wpisie na jeden temat. Nie wiem co tam wklepali, bo wymagają rejestracji, żeby tam zajrzeć, a na to szkoda mi czasu i energii. Więc o co całe to bicie piany??
Pozdrawiam

Offline DODOWNIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
    • OSP Jordanów
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 12, 2008, 22:11:43 »
Mi się pomysł podoba ale jak to będzie z tym forum to czas pokaże:)
...początek a za chwilę... koniec...

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Odp: Nowy serwis pożarniczy Fire Poland zapraszamy do rejstracji
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 12, 2008, 22:49:32 »
Normalnie bym nie pisał (bo nie warto), ale zrobię wyjątek. Kraj wolny, można tworzyć tyle nowych forów ile się komu podoba. Nikt nikomu zabronić nie może. Powodzenia!
Tylko ja osobiście raz tam zajrzałem i nigdy więcej. Nie dlatego, że mam coś przeciwko, nie ze złości czy innych negatywnych odczuć. Po prostu nie widzę takiej potrzeby. Forum strażackie jest - nie trzeba mi innego, tym bardziej, że skala i tradycja tego tutaj jest nie do przebicia przez żaden nowy serwis (cokolwiek by to nie było). Nie mam ani czasu ani też nie odczuwam potrzeby.

Trochę mi żal ludzi, którzy chcą coś zrobić, a porywają się na coś z góry (w moim odczuciu) skazanego na porażkę.
Zagranie w stylu zakładania tutaj kilku kont to (przepraszam za określenie) dziecinada.

Tyle. Dużo zdrowia życzę!

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl