Autor Wątek: Nowi Komendanci KW  (Przeczytany 44355 razy)

Offline doświadczony

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 16, 2008, 07:19:23 »
Podobno 02 (WC) miał zostać 01 w Ostrowcu tak obiecał 01 działaczom z Sandomierza i Staroście ale został skutecznie zablokowany przez byłego 01 z Ostrowca.  ^_^Obiecanki cacanki a głupiemu radość, szanowny 01. Podobno na 02 szykuje sie Lipsko.  A co do komendantów szkół to medalik jest ok.

ANTONI_SW

  • Gość
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 17, 2008, 08:15:21 »
Podobno 02 (WC) miał zostać 01 w Ostrowcu tak obiecał 01 działaczom z Sandomierza i Staroście ale został skutecznie zablokowany przez byłego 01 z Ostrowca.  ^_^Obiecanki cacanki a głupiemu radość, szanowny 01. Podobno na 02 szykuje sie Lipsko.  A co do komendantów szkół to medalik jest ok.


I bardzo dobrze, ten człowiek nadaje się może na kadrowego, ale zdecydowanie nie na komendanta!!!!!! Nic nie robiąc i tak daleko zaszedł i zdecydowanie za długo się utrzymał na tym stanowisku, no ale cóż kumpel był głównym - a fachowość się nie liczy. Zbyszkowi do pięt nie dorasta. Każdy ma jakieś wady ale Pan Zbyszek jest człowiekiem kompetentnym za 01 KW, co udowodnił wiele razy, nie tylko podczas prowadzenia poważnych akcji. 

Panie Zbyszku!!

Postępuje Pan OK, ale trzeba jeszcze rozpieprzyć towarzystwo w San........ bo szkodzi wszystkim w całym województwie. Nie mówiąc o S.........., bo tam cała jednostka jest zastraszana i terroryzowana przez przewodniego dawnego traktorzystę. Apropo niego to jest bez pojęcia, nawet kompa nie potrafi uruchomić, nie no, sory przesadziłem komputer mu się uruchamia, ale nic innego monitor nie wyświetla tylko strony erotyczne.   
Niech Pan coś zrobi Panie Zbysiu z tym odwiecznym problemem w całym województwie.

a jak nie, to
<wykreślić Srz z mapy Św>

Offline doświadczony

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 17, 2008, 09:20:05 »
Antoni Sw - z tą jednostką masz racje. To jest prywatny folwark przewodniczącego. Ale mam pytanie Za jaką prace pobiera wynagrodzenie 01 z Sandomierza- za kierowanie komendą czy za.........?

Offline jrgpsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 17, 2008, 14:03:35 »
Cytuj
bardzo dobrze, ten człowiek nadaje się może na kadrowego, ale zdecydowanie nie na komendanta!!!!!! Nic nie robiąc i tak daleko zaszedł i zdecydowanie za długo się utrzymał na tym stanowisku, no ale cóż kumpel był głównym - a fachowość się nie liczy.

Święte słowa. Ten Pan w swojej strażackiej karierze zaliczył chyba 3 rózne Komendy ( a w niektórych nawet służył po 2 razy ) . Przyświecała mu tylko jedna myśl : jak tu wygryżć 01. Aż w końcu trafił sie jegomość z Sandomierza, który nadawał na tych samych falach. I tak sobie razem knuli i knuli ..
Trzeba sobie jeszcze przypomnieć jak panowie : Przewodniczący z Sandomierza z panem W. C zaszczuli D- cę Jrg w Sandomierzu , że chłopina sam zrezygnował ze stanowiska ( szanując swoje zdrowie ) .
Mam nadzieje , ze to już początek końca ich strażackich karier  Pana Przewodnicżacego , Pana W. C i  ich wiernego sługi  z Ostrowca.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2008, 14:13:23 wysłana przez jrgpsp »

ANTONI_SW

  • Gość
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 17, 2008, 23:00:26 »
Cytuj
bardzo dobrze, ten człowiek nadaje się może na kadrowego, ale zdecydowanie nie na komendanta!!!!!! Nic nie robiąc i tak daleko zaszedł i zdecydowanie za długo się utrzymał na tym stanowisku, no ale cóż kumpel był głównym - a fachowość się nie liczy.

Święte słowa. Ten Pan w swojej strażackiej karierze zaliczył chyba 3 rózne Komendy ( a w niektórych nawet służył po 2 razy ) . Przyświecała mu tylko jedna myśl : jak tu wygryżć 01. Aż w końcu trafił sie jegomość z Sandomierza, który nadawał na tych samych falach. I tak sobie razem knuli i knuli ..
Trzeba sobie jeszcze przypomnieć jak panowie : Przewodniczący z Sandomierza z panem W. C zaszczuli D- cę Jrg w Sandomierzu , że chłopina sam zrezygnował ze stanowiska ( szanując swoje zdrowie ) .
Mam nadzieje , ze to już początek końca ich strażackich karier  Pana Przewodnicżacego , Pana W. C i  ich wiernego sługi  z Ostrowca.



Tu masz rację, ten były D-ca musiał odejść, wykrzykiwali,że do innej komendy go przeniosą. Ogólnie nie jest głupi facet, ma wiedzę, może nawet największą w s......., podobno obecny d-ca chodzi jakby jaj nie miał. Że też taki człowiek może zajmować takie stanowisko, a jego zastępca jeszcze lepszy zna się chyba tylko na sexie i polityce (to pierwsze chyba ma bardziej opanowane). Akcje ich parzą, bo nie mają pojęcia o dowodzeniu. 

Offline doświadczony

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 18, 2008, 07:12:42 »
jrg psp i antoni sw widzę że jesteście wielkimi przeciwnikami przewodniczącego  i macie racje - ale wydaje mi się że  w naszym wojewodztwie naprawdę trzeba dużych zmian. Popatrzcie na komendantów , naczelników KW i powiatowych np Włoszczowa, Opatów , Sandomierz , Każimierza.  Czy ZM coś zrobi z tym napewno nie, przekręci znów pare przetargów, paru kolesi ustawi patrz AR, Końskie

ANTONI_SW

  • Gość
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 18, 2008, 09:04:42 »
Napisałem parę postów, trochę prawdy i kilka zostało wykasowane. Nie używałem nazwisk, w zasadzie po to jest forum niech ludzie wiedzą co się dzieje w Świętokrz.

Offline jrgpsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 18, 2008, 10:07:38 »
Cytuj
Napisałem parę postów, trochę prawdy i kilka zostało wykasowane. Nie używałem nazwisk, w zasadzie po to jest forum niech ludzie wiedzą co się dzieje w Świętokrz

Wśród moderatorów są pewnie sympatycy Pana Przewodniczacego - i może stąd się to wzięło. Ale głowa do góry. Wiem , że wiele osób czyta to forum. Niech wiedzą jak mącą w świętokrzyskim. Ja jednak mam ciągle nadzieje , że koniec jest tuż, tuż..

ANTONI_SW

  • Gość
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 23, 2008, 18:10:51 »
A co się dzieje teraz z Panem W.C. byłym zastępcą Wojewódzkiego. Czy przewodniczący wsadził mu dupę na jakiś stołek czy emeryturka????

Offline jrgpsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 23, 2008, 23:31:00 »
Siedzi chłopina na L4.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 24, 2008, 11:56:05 »
Panowie, bez urazy. Dyskutujecie na ogólnopolskim wątku o rzeczach, o których większość czytających nie ma zielonego pojęcia. Kto, z kim, dlaczego? Albo wyłóżcie kawę na ławę kto jest kto, co się dzieje, albo popiszcie sobie na PW. Chyba, że założyliście, że ten o którego Wam chodzi czyta to forum, i chcecie mu w ten sposób dokuczyć.

ANTONI_SW

  • Gość
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 24, 2008, 17:13:06 »
Może trzeba zatem założyć nowy wątek, kiedyś taki był. Spróbuję go poszukać.

Offline kaczorpsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 24, 2008, 17:21:21 »
Antoni czy ty czasem nie jesteś Antoni O. który to pożegnał się ze stanowiskiem z-cy KW. Dużo wiesz o świętokrzyskim a zarejestrowałeś sie zaraz po utracie stanowiska. Ten pan też podobno przebywa na zwolnieniu lekarskim i przygotowuje się do odejścia na emeryturę.

ANTONI_SW

  • Gość
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 26, 2008, 19:06:12 »
Tak mam na imię, ale niestety to tylko zbieg okoliczności. No coś Ty gdybym nim był znałbym więcej faktów. Głośno było o nim swego czasu. Pozdrawiam.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 29, 2008, 23:00:28 »
Podobno dzisiaj odwołano Smoka Wawelskiego w SA PSP w Krakowie.
Ktoś wiec coś na ten temat???????

A kto to taki ten Smok ??

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 30, 2008, 00:57:49 »
Geddeon - czytaj do końca - ten smok to Smok Wawelski. Jak do tej pory jest taki jeden i zieje ogniem (podobno za SMSa) w pobliżu zamku na Wawelu. Zastanawiam się tylko, kto i dlaczego go odwołał - może w obliczu kryzysu energetycznego (wzrost cen gazu) nie bardzo pasował obecnym panującym - ział ogniem w powietrze - marnotrawił gaz. I nawet para nie szła w gwizdek.

Nawet takiemu na tym forum się dostało - widać sezon ogórkowy.

Offline Starszy25

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 01, 2008, 11:16:29 »
Od dziś jest nowy 01 w lubelskiem (inf. ze strony KW PSP Lublin). Trzeba mieć nadzieję, że będzie komendantem dla wszystkich strażaków w lubelskiem.

Offline nowynick

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 01, 2008, 14:25:24 »
No i od dziś mamy nowego zastępcę Świętokrzyskiego KW przybyłego z KP w Busku.

Offline Grzesiu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
    • OSP Wolica

Offline ttomipsp

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Cały czas do przodu!!!

Offline wolszczanin

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
    • OSP Nowy Targ
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 02, 2008, 20:19:49 »
http://www.podhale24.pl/aktualnosci/artykul/3533/Komendant_Galica_awansowany_Kpt_Mariusz_Laciak_nowym_komendantem_nowotarskiej_strazy.html

kolejny dobry fachowiec odchodzi z nowego targu - choć wiem, że sam wolał zostać na starych śmieciach a nie pchać się w politykę :)

Offline Alan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 04, 2008, 07:41:40 »
To że nie chciał iść do Krakowa to chyba sam napisał ^_^, jedno zastanawia mnie że w małopolskim krakowiacy i górale, ale tych pierwszych już nie ma. Zobaczymy co z tego wyniknie ?.

Offline tralala

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 04, 2008, 18:18:53 »
Przerwa wakacyjna ??? :-)
Czy może to jest koniec zmian ?  :wacko:

Offline Kajman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 09, 2008, 21:21:54 »
Czy ktoś wie czy beda jeszcze jakieś zmiany. Wakacje minęły a tu cisza. Co ze szkołami. Kraków już na rozpoczecie ma nowego 01 a co z pozostałymi??????????

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.401
Odp: Nowi Komendanci KW
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 09, 2008, 22:51:01 »
szkoły zostają !!! może niestety zostają!! :karabin:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.