Autor Wątek: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd  (Przeczytany 1817 razy)

Offline chrzanu23

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« dnia: Kwiecień 27, 2008, 11:47:19 »
Witam
Mam ogromną prośbę do użytkowników tego forum, a mianowicie jestem studentem WAT i na zajęcia muszę wykonać projekt, w którym moim zadaniem jest opisanie pojazdu ratownictwa drogowego łącznie z danymi technicznymi pojazdu, wyposażeniem itp.
Jeżeli jest to możliwe to proszę Was o pomoc, może jakieś linki do stron, na których można znaleźć pełen opis tego typu pojazdów,a może ktoś jest w stanie przedstawić jakieś prospekty albo samemu opisać taki pojazd...
Z góry dziękuję za pomoc:)
pozdrawiam

Offline laciok

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 571
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2008, 11:58:49 »
kolego @chrzanu moim skromnym zdaniem SRd to jakaś wymysł kogoś na górze w zupełności mogło by być tylko oznaczenie SRt ponieważ te pojazdy praktycznie niczym się nie różnią... :rolleyes:

wracając do tematu to konkretnie jakie auto, auta masz opisać??? możesz sobie wybrać jedno z pośród trzech czyt. SLRd, SRd, SCRd, czy wszystkie muszą być opisane???

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2008, 12:04:51 »
1. najprostsza metoda to znaleźć na stronach JRG w Wawce, która ma na wyposażeniu SCRd i umówić się z komendantem na spotkanie ws zdjęć i materiałów.
2. wybrać sie do biblioteki sgsp na 100% mają tam takie prace.
pozdr
EGO = 1 / wiedza

Offline chrzanu23

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2008, 12:12:32 »
Cytuj
wracając do tematu to konkretnie jakie auto, auta masz opisać??? możesz sobie wybrać jedno z pośród trzech czyt. SLRd, SRd, SCRd, czy wszystkie muszą być opisane???

Musze wybrać jedno z nich, znalazłem trochę ogólnych materiałów o pojazdach SLRd więc najbardziej taki pojazd by mnie interesował.
Aha czyli mogę śmiało szukać też info na temat pojazdów ratownictwa technicznego bo oba są podobnie wyposażone?

a gdzie mieści się ta biblioteka? bo jakaś szkoła pożarnicza jest z tego co pamiętam w Warszawie prze metrze marymont...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2008, 12:32:42 wysłana przez Butel »

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2008, 12:40:52 »
a biblioteka mieści się na jej terenie

Offline chrzanu23

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2008, 12:45:27 »
Oki dzięki ale jeżeli ktoś posiada jakieś linki związane z tematem to poproszę :mellow:

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 27, 2008, 13:03:34 »
chłopie, jesteś na WAT-ie (ranga tej szkoły kiedyś zobowiązywała do tego ze ludzie z tej uczelni byli jakby z innej bajki), więc mnie nie osłabiaj, troszeczkę samemu można pogrzebać, nikt Ci gotowca  pracy nie da (posiadam takie prace ale są chronione prawami autorskimi ich autorów), co do szkoły SGSP to link jest tu: http://www.sgsp.edu.pl/ co do JRG w wawce to link jest tu http://kmpsp.inf.sgsp.edu.pl/jednostki/jrg/jrg.php
pozdr

ps. rąbnąłem sie na literówce :D  :mellow: a poza tym faktycznie chciałem po ambicjach.....
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2008, 13:29:30 wysłana przez robn »
EGO = 1 / wiedza

Offline chrzanu23

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2008, 13:21:54 »
chłopie, jesteś na Vat-ie (ranga tej szkoły kiedyś zobowiązywała do tego ze ludzie z tej uczelni byli jakby z innej bajki), więc mnie nie osłabiaj, troszeczkę samemu można pogrzebać, nikt Ci gotowca  pracy nie da (posiadam takie prace ale są chronione prawami autorskimi ich autorów), co do szkoły SGSP to link jest tu: http://www.sgsp.edu.pl/ co do JRG w wawce to link jest tu http://kmpsp.inf.sgsp.edu.pl/jednostki/jrg/jrg.php
pozdr
Pojechałeś mi po ambicji więc muszę odpisać co  tym myślę:) a więc:
1.Nie prosiłem o gotową pracę tylko pomoc w znalezieniu materiałów
2."grzebię" już od jakiegoś czasu (stąd znalazłem te forum) i posiadam już materiały ale dość powierzchowne i chciałem je uzupełnić
3.WAT nadal zobowiązuje ale internet i takie fora wydawało mi się, że są też dopuszczalną formą zdobywania wiedzy
4.Dziękuję bardzo za linki
pozdro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2008, 13:26:37 wysłana przez chrzanu23 »

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2008, 16:57:54 »
zdjęcia na stronie KM PSP m.st. Warszawy też są chronione prawem autorskim...
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline zero-11

  • Search & Rescue
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.525
  • 84810
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2008, 19:37:01 »
Co do SGSP i WAT-u. Znam osoby studiujące na obu uczelniach jednocześnie, wiec ty też powinieneś takie osoby znać. Popytaj.
Na pewno pomogą Ci zdobyć materiały o SCRd ze szkolnej JRG.

IT'S NOT SOMETHING YOU DO. IT'S SOMETHING YOU ARE!

Offline chrzanu23

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Pojazd SLRd, SRd lub SCRd
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 28, 2008, 22:29:05 »
Niestety nie znam, studentów WAT'u jest wielu:) dziekuje wszystkim za pomoc!