Autor Wątek: Zachowanie stopnia???  (Przeczytany 1966 razy)

Offline maciek_123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Zachowanie stopnia???
« dnia: Kwiecień 12, 2008, 14:58:30 »
Mój znajomy chce sie "przenieść" z PSP do WSP i zastanawiamy sie na jednostce czy zachowają mu stopień?? i czy warto??

Offline sebekosp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
  • gdzie jest dym i ogień tam muszą być strażacy
Odp: Zachowanie stopnia???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2008, 09:04:50 »
 :mellow: o ile mi wiadomo w woju stopień przypisany jest do etatu tak więc miałem  kolegę po aspirantce a w woju był plutonowym w sumie trudno powiedzieć bo to chora  instytucja ja bym się nie przeniósł za chiny ludowe ale i tak pozdrawiam  :wacko:

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Zachowanie stopnia???
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2008, 10:37:13 »
:mellow: o ile mi wiadomo w woju stopień przypisany jest do etatu tak więc miałem  kolegę po aspirantce a w woju był plutonowym w sumie trudno powiedzieć bo to chora  instytucja ja bym się nie przeniósł za chiny ludowe ale i tak pozdrawiam  :wacko:
ale kasa większa  -_- , czy chora to nie wiem u nas też dziwnie bywa :wacko:

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline mlody.strazak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Zachowanie stopnia???
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2008, 10:53:18 »
Nie wiem, czy to jest możliwe
W wojsku są inne stopnie

Offline wsp-59

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zachowanie stopnia???
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2008, 11:10:54 »
Witam. Jestem strażakiem PSP oddelegowanym do pracy w WSP. W WSP pracuję już 22 lata.Stopnie strażackie są takie same jak w PSP. Jeśli jest etat to do niego jest przypisany stopień np.d-ca WSP kat-I mł. asp. Zarobki są porównywalne z PSP. Co mogę doradzić.........wojsko to bardzo "dziwna" instytucja-decyzja należy do Ciebie.
                              Pozdrawiam.