Autor Wątek: Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?  (Przeczytany 7125 razy)

Offline maciek_123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?
« dnia: Kwiecień 11, 2008, 14:34:57 »
Mam pytanko, czy ciężko jest sie dostać na zaoczne studia w SGSP?? Spełniam wszystkie wymogi zapisane na ich stronce.Pytanie ilu aspirantów sie stara tam dostać i ile jest miejsc??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2008, 19:50:05 wysłana przez bulon »

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
Odp: SGSP???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2008, 14:58:33 »
Mam pytanko, czy ciężko jest sie dostać na zaoczne studia w SGSP??

Najtrudniejszy etap to chyba otrzymanie zgody od komendanta. A potem utrzymanie się na tych studiach  :wacko:

Spełniam wszystkie wymogi zapisane na ich stronce.

Skoro spełniasz wszystkie wymogi, masz niezłe oceny na świadectwie dojrzałości oraz forsę na czesne, to nie powinno być problemu...
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline maciek_123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: SGSP???
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2008, 14:32:21 »
czy ktoś jeszcze może wyrazić swoje zdanie na mój post??

Offline denim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: SGSP???
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2008, 22:28:51 »
Daruj sobie szkole psp wymagania jak do NASA a kasy żadnej a jak dają już to dla PB są tylko ochłapy
p.s
przemyśl to jeszcze raz !!!
pozdrawiam

Offline maciek_123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: SGSP???
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2008, 23:02:13 »
ale ja juz pierwsza gwiazde nosze wiec prosze o szczególy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline denim

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: SGSP???
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2008, 22:48:47 »
A to juz stary idz za ciosem i ucz sie bo jak juz nosisz gwiazdkę życze sukcesów

Offline ryssioo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: SGSP???
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2008, 19:31:20 »
a moze sie ktos orientuje czy w tym roku bedzie nabor na niestacjonarne studia dla funkcjonariuszy psp na wibp na rok akademicki 2008/2009??

Offline keri26

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2008, 21:49:59 »
Panowie mnie też interesuje jak trudno jest sie utrzymać na zaocznych dla funkcjonariuszy? Zdaje sobie sprawę, że zależy to od indywidualnych zdolności itp. Ale jaka jest wasz obiektywna opinia? Czy nie lepiej zafundować sobie jakieś cywilne studia na przyszłościowym kierunku który kiedyś też zaowocuje w końcu tu czy gdzie indziej trzeba swoje zapłacić? Pozdrawiam

Offline rumuren

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 24, 2008, 22:19:31 »
kolego jak nie pójdziesz to się nie przekonasz pozdrawiam i życze powodzenie może Ci się przydać!!!!!!!!!!!!!!

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2008, 05:49:47 »
W naszej formacji ciągle jest problem jakie studia podjąć, jaki kierunek jest najlepszy itd.
A są uczelnie wojskowe gdzie zdobywa sie tytuł "inżynier pola walki" i co z takimi papierami można w życiu robić?  :pomysl: :kwit:
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 24, 2009, 11:55:31 »
"trudno nie trudno" ciężk odpowiedzieć na te pytania, bo biorą tylko tylu ile jest miejsc, zaczynając ot tych co mają najwięcej punktów. (Fizyka, matematyka, chemia) pochwalę się, że ja sie dostałem :)
Na razie spoko, ale pierwsza SESJA przedmną zobaczymy jak bedzie. Jeśli macie jakieś pytania o SGSP to w miarę mojej wiedzy odpowiem.

Offline Grzesiu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
    • OSP Wolica
Odp: Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 24, 2009, 12:17:24 »
Jeśli macie jakieś pytania o SGSP to w miarę mojej wiedzy odpowiem.


Napisz może swoje subiektywne odczucia na temat poziomu nauczania.
Rozumiem że jesteś na pierwszym semestrze więc parę miesięcy minęło, można już pokusić się o jakieś przemyślenia.

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 24, 2009, 15:29:42 »
Zawsze słyszałem same narzekania na tą szkołę, że ciężko i w ogóle. Myślę że takie gadanie to "dla zmylenia przeciwnika" jest :P
Tak na prawdę to nie ma sie co bać, uczą się młodzi, zaraz po szkołach - takim to troszke łatwiej bo młoda chłowa chłonie wiadomości jak gąbka, ale uczą się też wiekowi strażacy, którzy muszą sobie przypomnieć pewne rzeczy z matematyki, chemii czy fizyki. Zawsze słyszałe że najgorzej zaliczyć chemię...pouczyłem sie 3 dni, i spoko - zaliczone. Reszta wykładowców tez nie robi problemów z zaliczniami. Trzeba tylko chcieć.
Zostala tylko matemtyka  :gwiazdki: ale jestem pozytywnie nastawiony. Zajęcia są od piątku do niedzieli.
Piątek wykłady od 8 rano czasem do 20:00 - nie idzie wysiedzieć ;p sobota podobnie tylko że są ćwiczenia i w niedziele jest krócej tak do 15:00. Myślę że dla chcącego nic trudnego.
W porównaniu z AGH Krakowską to małe piwko :P także myślę że poziom możliwy do zaakceptowania, a wykładowcy wyrozumiali. To moje pierwsze spostrzeżenia.
 

Offline Aerk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 18, 2009, 22:15:43 »
panowie takie pytanko jak to jest z ta zgoda przełozonego na te studia, czy to jest wyłacznie decyzja przełozonego czy tez mozna np dostac zgode zaraz po szkole aspirantów??
jak to wyglada u was w praktyce ??

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: Zaoczne SGSP- czy trudno sie dostac?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 18, 2009, 22:36:49 »
Żeby się tam dostać wymagana jest pisemna zgoda przełożonego (komendanta) dot. PSP - nie wiem jak to jest w zakładowych strażach..
Jeśli Twój komendant się zgodzi zaraz po aspirantce to Twoje szczęście. U nas wyglądało to tak, że zgode dawał po roku słuby. Teraz chyba daje też po aspirantce...