Autor Wątek: Wskrzeszanie komendantów na nowo.  (Przeczytany 40163 razy)

Offline mars

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 25, 2008, 09:37:09 »
Fireman ani chybi jest to poważnie zaawansowana sprawa i dam znac napewno o tej reaktywacji!

Offline kg877

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 25, 2008, 14:01:42 »
Hej robard masz rację, no i nie o to mi chodziło, pisałem raczej o tych "jeziorach" w kontekście poprzedniej zmiany, chyba w Poznaniu jeśli dobrze sięgam pamięcią bez sprawdzania. Inna rzecz, że na stronie nie zmienione, bo jakieś problemy techniczne wystąpiły. Pewnie zaraz będzie jak trzeba.
NML poprawione a Komenda wyżej?? Może nie trzeba zmieniać.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 27, 2008, 01:06:35 »
Fakt strona KW Olsztyn została zaktualizowana:

Kadra kierownicza Komendy Wojewódzkiej PSP w Olsztynie

Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP
st. bryg. inż. Marek Szczech

ale....

pan Kw w Olsztynie nadal magistra nie posiada...hmm...to kogo wreszcie te przepisy dotyczą?
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline aspirantka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 27, 2008, 05:32:22 »
Napisano o zatrudnianiu emerytów, tylko nikt nie bierze tego pod uwagę, że Ci ludzie w ówczesnym czasie byli wręcz zmuszani do odejścia.

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 27, 2008, 08:58:56 »
nikt nikogo przecież nie zmusza do odejścia, po prostu Ci co tracą stołki komendanckie nie chcą już pracować na niższych stołkach (albo ambicja albo duma im na to nie pozwala, albo zwyczajnie kasa - choć na pewno przez rok mieliby jeszcze taką kasę gwarantowaną) i wolą odejść na emkę. ale śmieszne jest to że z tej emki wracają na stołki komendanckie, rezygnując wcześniej z bycia aktywnym (pracującym) strażakiem. Wracają po prostu ponownie po władzę i kasę....
EGO = 1 / wiedza

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 27, 2008, 09:47:03 »
@aspirantka - przymusu jako takiego nie ma nawet jak ktoś kończy służbę na stanowisku komendanta ma prawo pozostać w służbie tylko jak @robn pisał jest to już wola komendnatów, że nie pozostają w służbie. Powody pewnie są różne mniejsza kasa, ambicje, poróżnienia się z ludźmi , wiele by wymieniał ile odejść pewnie tyle powodów.

Przy czym jak się podjęło decyzję o odejściu , przełożony zatwierdził czyli zgodził się z tym, że dany komendant już nie będzie pracował - służył, to nie ma później odwrotu. Nie może i nie powinno być tak, żeby w momentach niewygodnych w życiu człowiek odchodził sobie na emeryturę i twierdził, że już koniec służby, a przy jakiejś okazji powracał jako pełnowartościowy strażak. Niejednokrotnie komendant odchodząc kombinuje podwyższenie emerytury bo się leczył to tu, to tam. W przypadku pomysłu powrotu tego się już nie bierze pod uwagę.

Kolejny przykład możliwy z życia gość przeprowadza ewakuację ze stanowiska komendanta, gdyż dostał od KW propozycję z następującym wyborem albo chłopie emerytura albo jedną ze spraw w twojej komendzie kieruję jako doniesienie o domniemanym popełnieniu przestępstwa jak się skończy ?? ... nie wiemy. Więc bez ryzyka komendant idzie na "zasłużoną emeryturę".

Obecnie taki gość przy praktyce wskrzeszania komendantów może stać się materiałem na "szefa"? Powinien? w końcu dlaczego nie przecież oficjalnie był fajny chłop.

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 27, 2008, 10:32:32 »
Warmińsko-Mazurskim Komendantem Wojewódzkim PSP jest st. bryg. inż. Marek Szczech - bez pomyłki.

a tak na marginesie, to wiem, że najłatwiej to innym błędy wytykać, ale z tym przyczepianiem sie do strony to lekka przesada moim skromnym zdaniem... komputery, serwery, przesyłanie danych, dostępy, wszystkie te sprawy mogą czasem szwankować, nie róbmy kamieniowania na forum, bo to sztuka dla sztuki najwyraźniej, chyba, że dla kogoś wynika coś z tego, to przepraszam. pzdr.
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 27, 2008, 16:56:52 »
postaram się w swojej wypowiedzi poruszyć dwa rózne wątki:
1. Popieram w całości wypowiedź kolegi ronb:
Cytuj
nikt nikogo przecież nie zmusza do odejścia, po prostu Ci co tracą stołki komendanckie nie chcą już pracować na niższych stołkach (albo ambicja albo duma im na to nie pozwala, albo zwyczajnie kasa - choć na pewno przez rok mieliby jeszcze taką kasę gwarantowaną) i wolą odejść na emkę. ale śmieszne jest to że z tej emki wracają na stołki komendanckie, rezygnując wcześniej z bycia aktywnym (pracującym) strażakiem. Wracają po prostu ponownie po władzę i kasę....
Od siebie mogę zaś zapytać, czy panowie komendanci, ktorzy wracają z emerytur 9niejdnokrotnie w karkołóomy sposób potrafili udowadniać, jak duży uszczerbek na zdrowiu spowodowała dotychczasowa kariera w PSP, że należy im się % dodatku zdrowotnego - powinno to być przedmiotem dociekań ZZ, czy wszyscy komendanci wskrzeszeni (wg. mnie Zombie - gdyż wracają wyłącznie na żer) maja wystarczający stan zdrowia, aby móc pracować w PSP, jakie warunki powinni spełnić (zdrowotne), aby ponownie móc wrócić do słuzby i czy jest to zhgodne ze stanem faktycznym (ma prawo palikot pytać o stan zdrowia Prezydenta RP, to chyba mamy prawo wiedzieć, czy nasi pzrełożeni są zdrowi na tyle, aby móc nami dowodzić?).

2.
sajomonowski pisze:
Cytuj
Warmińsko-Mazurskim Komendantem Wojewódzkim PSP jest st. bryg. inż. Marek Szczech - bez pomyłki.

a tak na marginesie, to wiem, że najłatwiej to innym błędy wytykać, ale z tym przyczepianiem sie do strony to lekka przesada moim skromnym zdaniem... komputery, serwery, przesyłanie danych, dostępy, wszystkie te sprawy mogą czasem szwankować, nie róbmy kamieniowania na forum, bo to sztuka dla sztuki najwyraźniej, chyba, że dla kogoś wynika coś z tego, to przepraszam. pzdr.

Więc pytam:
a) Czy kolega jest na etacie w KW Olsztyn i prowadzi tą stronę, że tak bardzo broni dobrego honoru osób, które powinny, ale nie reagują na czas z aktualizacją strony? Żadnym wytłumaczeniem nie jest stwierdzenie, komputery, serwery- srata tata...bez obrazy sajmonowski, tylko nie lubie bzdurnego tłumaczenia.
b) moja informacja dotyczyła raczej faktu takiego, że pan st. bryg. inż. Marek Szczech nie posiada kwalifikacji do zajmowania stanowiska KW !!! W myśl obowiązujących przepisów, powinien posiadać tytuł magistra inżyniera i studia podyplomowe. Jeśli w informacji, którą wczesniej zacytowałem pada zdanie, że na miejsce poprzedniego komendanta, który nie był najlepszy (zdaniem autorów tekstu) powoływany jest lepszy - to mam prawo zapytać "w czym lepszy" - bo jak narazie brakuje mu kwalifikacji. Odpowiem sobie w zasadzie sam, przypomnijcie sobie ile było krzyku, jak były zmiany komendantów za rządów PiS to podnosił się krzyk, że to są zmiany polityczne, wiec z tym co wówczas zapowiadałem (że kiedyś nadejdzie zmiana rządów i nowa władza zrobi dokaldnie to samo), pytam jaki charakter mają te zmiany na stanowiskach komendantów merytoryczny, czy polityczny?!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2008, 17:00:51 wysłana przez robard »
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 27, 2008, 17:29:28 »
Od siebie mogę zaś zapytać, czy panowie komendanci, którzy wracają z emerytur 9niejdnokrotnie w karkołóomy sposób potrafili udowadniać, jak duży uszczerbek na zdrowiu spowodowała dotychczasowa kariera w PSP, że należy im się % dodatku zdrowotnego - powinno to być przedmiotem dociekań ZZ, czy wszyscy komendanci wskrzeszeni (wg. mnie Zombie - gdyż wracają wyłącznie na żer) maja wystarczający stan zdrowia, aby móc pracować w PSP, jakie warunki powinni spełnić (zdrowotne), aby ponownie móc wrócić do słuzby i czy jest to zhgodne ze stanem faktycznym (ma prawo palikot pytać o stan zdrowia Prezydenta RP, to chyba mamy prawo wiedzieć, czy nasi pzrełożeni są zdrowi na tyle, aby móc nami dowodzić?).
Gość po takim powrocie na stanowisko - jako pierwsze zadanie postawi sobie "zabić" tych którzy przyczynili się do odejścia.

Zdrowie pogorszyło się przy okazji odchodzenia na emeryturę, ale obecnie się poprawiło i można na powrót być komediantem - bo to już pełna komedia takie zachowanie i w przekonaniu powracających w pełni etyczno honorowa. To tak jakby za alkohol usunąć typa ze służby i po roku go przyjąć bo już nie pije.

Przy przyjęciu takiego gościa do służby obowiązuje go to co i młodego kandydata, komisja testy. jak przejdzie tą drogę ok nadaje się i każdemu wolno tylko niech to przejdzie.


Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 27, 2008, 17:44:50 »
robard
no tak się składa, że jestem, tak się też składa, że nie tyle prowadzę, co przeglądam czasem i zgłaszam błędy i poprawki. Ta informacja figuruje w kilku miejscach na serwerach, w tym kilka razy w BIP-ie, a to, że dla Ciebie jest to bzdurne tłumaczenie, to już nie mój problem kolego. Zauważyłem, że bez przesady z tym czepianiem się za aktualizację strony, bo kto i jaki ma w tym cel? Co, temat do dyskusji się skończył? Dla informacji przypomnę (a niewiedzącym powiem), że m.in. cały wskr w Olsztynie był przeniesiony niedawno do całkiem nowego budynku, od nowa budowane serwery itp, a w wyniku dotychczasowej polityki kadrowej (wiadomo kogo) informatycy pracują w taki sposób, że czasem nie wyrabiają się, również przez sprawy techniczne. Zalecam zatem ostrożność słowną, bo nazywanie czegoś, o czym nie wiesz, bzdurnym nie jest ... tym, czym jest, nie do końca fair, co nie?
A co do drugiego to rozwiałem tylko wątpliwości, a z przyczyn (przynajmniej dla mnie) oczywistych nie chcę się za dużo wypowiadać w temacie, bo i też nie mam wiedzy. Powiem tylko, że zmiana na pewno ma charakter merytoryczny, o politycznym nie wiem, nie interesuje mnie polityka i unikam jej. Merytoryczny, merytoryczny i nawet jeśli muszę mówić niedopowiedzeniami, to niektórzy powinni wiedzieć, co mam teraz na myśli.
Reasumując, nie urażaj się na mnie, ale walenie z armaty w aktualizację to temat zastępczy - moim skromnym zdaniem, przy którym pozostaję. W zasadzie nie mam nic do dodania w temacie, więc się z tej dyskusji wycofuję, bo wcale nie miałem zamiaru sie w nią do tego stopnia angażować. Pozdrowienia.
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

Offline psp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 27, 2008, 19:05:45 »
Robard
może tu http://www.olsztyn24.com/?m=1&i=2919 znajdziesz odpowiedz na pytanie o kwalifikacje nowego KW w Olsztynie.

Offline jrgpsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:11:21 »
Ostatnio słyszy się , że w świętokrzyskim 01 ma szansę się uchować ale będzie wymiana dwóch 02. Ile w tym prawdy nie wiem - ale tak słychać.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2008, 21:45:32 wysłana przez jrgpsp »

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:16:13 »
Cytuj
robard
no tak się składa, że jestem, tak się też składa, że nie tyle prowadzę, co przeglądam czasem i zgłaszam błędy i poprawki.

Drogi Szymonie, chyba nie zauważyłeś dobrej woli Robarda. W swej nieskończonej dobroci próbował zwalić winę za ewidentny brak kwalifikacji na zajmowanym stanowisku ( patrz rozp. kwalifikacyjne) na niedopatrzenie ze strony administratora strony. Ty jednak rozbiłeś jego teorię w drobny mak. Nie interesuje mnie czy zmiany w WM były merytoryczne ( o czym tak żarliwie zapewniasz), czy też polityczne. Interesuje mnie natomiast, czy nie doszło do złamania ( dla niektórych może tylko do delikatnego nagięcia) zapisów ustawy i rozporz. MSWiA. A widząc, że masz na ten temat wiedzę poszę o ewentualne sprostowanie informacji ze strony KW Olsztyn.
Cytuj
zgłaszam błędy i poprawki

Offline cinderella

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:36:42 »
@mars , a zarzucony przez Ciebie temat Dolnego Śląska to też tylko pomysł, który się ziścił czy jest w fazie realizacji daj znać:)

Temat jest już chyba w końcowej fazie. KW po wizycie u KG przed dwoma tygodniami jeździ po województwie i się żegna z kadrą.
Niestety kandydatów nam tej wiosny obrodziło aż za nadto (już się chyba z pięciu przewija przez ranking) stąd lekki poślizg z decyzją o powołaniu.

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 27, 2008, 23:09:21 »
sam_go których konkretnie informacji? Natomiast żarliwie się Tobie wydaje.

p.s. nie jestem rzecznikiem tak na marginesie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2008, 14:56:07 wysłana przez Sajmonowski »
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

Offline mars

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 28, 2008, 07:57:48 »
Komendant dolnośląski sam złozył reyzgnacje i wniosek na emeryture, nie było żadnych sugesti i propozycji ze strony KG. KW po prostu czul pismo nosem i tyle podjął meska decyzja!

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 28, 2008, 16:56:15 »
dodam jeszcze jeden link
http://www.straz.gov.pl/?p=/pl/news/&n=29105
również na www.kwpsp.olsztyn.pl
Sajmonowski
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 28, 2008, 18:21:29 »
Dobra, nie wklajajcie mi już linków z informacją o zmianie KW w Olsztynie, tym bardziej, że chodziło mi o to, że informacje na oficjalnych stronach zarówno KG jak i KW są spóźnione, a poślizg nie mały.
jak napisał sam_go, to bardziej zainteresowany jestem kwalifikacjami Pana KW w Olsztynie (literalnie zgodność posiadanych kwalifilacji z przepisem kawlifikacyjnym). Ukończenie inżynierki na SGSP i podyplomówki na SGSP, nie stanowi wypełnienia wymogów zawartych w rozporządzeniu kawalifikacyjnym - na stanowiskach z powołania kandydat powinien legitymować się tytułem magistra (czyli studiów II stopnia), nie jak wymyślam przepisy, ale z kolei komendant, który od 18 lat pełni rfaunkcję z powołania powinien wiedziec, że brak mu kwalifikacji do tego stanowiska, czy się mylę? zaraz ktoś doda, że sie czepiam, tak czepiam się, bo podoficerów dużo rzadziej mianuje się na stanowiska na które nie posiadają kwalifikacji, niż oficerów na stanowiska komendanckie. Albo te pieprzone przepisy obowiązują, albo NIE, chcę tylko k.......a wiedzieć.


sorry ale wykropkowałem "krótkie warrrczące słowo"
mario
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2008, 18:33:38 wysłana przez mario68 »
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline mlody.strazak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 28, 2008, 20:19:59 »
Dobra, nie wklajajcie mi już linków z informacją o zmianie KW w Olsztynie, tym bardziej, że chodziło mi o to, że informacje na oficjalnych stronach zarówno KG jak i KW są spóźnione, a poślizg nie mały.
jak napisał sam_go, to bardziej zainteresowany jestem kwalifikacjami Pana KW w Olsztynie (literalnie zgodność posiadanych kwalifilacji z przepisem kawlifikacyjnym). Ukończenie inżynierki na SGSP i podyplomówki na SGSP, nie stanowi wypełnienia wymogów zawartych w rozporządzeniu kawalifikacyjnym - na stanowiskach z powołania kandydat powinien legitymować się tytułem magistra (czyli studiów II stopnia), nie jak wymyślam przepisy, ale z kolei komendant, który od 18 lat pełni rfaunkcję z powołania powinien wiedziec, że brak mu kwalifikacji do tego stanowiska, czy się mylę? zaraz ktoś doda, że sie czepiam, tak czepiam się, bo podoficerów dużo rzadziej mianuje się na stanowiska na które nie posiadają kwalifikacji, niż oficerów na stanowiska komendanckie. Albo te pieprzone przepisy obowiązują, albo NIE, chcę tylko k.......a wiedzieć.


sorry ale wykropkowałem "krótkie warrrczące słowo"
mario


A no jest opóźnienie, bo zmiany komendantów odbywają się w dziwny sposób i do ostatniej chwili nie wiadomo, kiedy i na kogo się zmieni.
No i zanim cała maszyna biurokratyczna ruszy (info z KG do KW) to trochę czasu upłynie. Do tego jeszcze obieg wewnętrzny i zanim pismo dotrze do admina strony, to mija parę dni.
Wcale się chłopakom nie dziwię, że wrzucają dopiero jak dostaną oficjalny papier.

Offline samuelson

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 28, 2008, 23:19:55 »
PAnowie chyba do konca nie wiecie o czym mowicie. Poza kwalifikacjami jest chyba jeszcze cos takiego jak odstepstwo od kwlifikacji, a jak powoluje kw minister to moze dac tez odstepstwo.
A odnosnioe punktualnosci to dzis bylo przekazanie stanowiska i dzis jest info, nie tak powinno byc???

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 29, 2008, 06:56:26 »
Poza kwalifikacjami jest chyba jeszcze cos takiego jak odstepstwo od kwlifikacji, a jak powoluje kw minister to moze dac tez odstepstwo.

Tylko trzeba sobie zadać jedno "zaje...cie" ważne pytanie - TO PO CO SĄ TE KWALIFIKACJE SKORO MOŻNA ZROBIĆ ODSTĘPSTWO?
A tak wogóle to najdziwniejsze jest to że dla tego motłochu na dole nie stosuje się odstępstw od wymogów kwalifikacyjnych...

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 30, 2008, 07:04:09 »
Poza kwalifikacjami jest chyba jeszcze cos takiego jak odstepstwo od kwlifikacji, a jak powoluje kw minister to moze dac tez odstepstwo.

Tylko trzeba sobie zadać jedno "zaje...cie" ważne pytanie - TO PO CO SĄ TE KWALIFIKACJE SKORO MOŻNA ZROBIĆ ODSTĘPSTWO?
A tak wogóle to najdziwniejsze jest to że dla tego motłochu na dole nie stosuje się odstępstw od wymogów kwalifikacyjnych...

Mario my pracujemy w cyrku więc możliwe jest wszystko -wiele widziałem  ^_^

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline ognista fala

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 407
  • wchodzę tam skąd ty uciekasz
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 30, 2008, 12:17:55 »
PAnowie chyba do konca nie wiecie o czym mowicie. Poza kwalifikacjami jest chyba jeszcze cos takiego jak odstepstwo od kwlifikacji, a jak powoluje kw minister to moze dac tez odstepstwo.
A odnosnioe punktualnosci to dzis bylo przekazanie stanowiska i dzis jest info, nie tak powinno byc???
Skoro na górze są odstępstwa dawane przez ministra to niech zrobi też odstępstwo i da mi starszego kapitana (bo to on przecież mi go nadaje), a nie po raz drugi mówią mi, że moje stanowisko nie przewiduje. Pozostałe warunki spełniam  :mellow:

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 30, 2008, 12:23:09 »
Pozostałe warunki spełniam  :mellow:

Podejrzewam że spełniasz nawet brakujący do stanowiska KW wymóg "MGR"....
A może tak od razu byś wskoczył  na co najmniej stanowisko z-cy KW? Trzeba mieć fantazję.....

Offline ognista fala

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 407
  • wchodzę tam skąd ty uciekasz
Odp: Wskrzeszanie komendantów na nowo.
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 30, 2008, 13:08:20 »
Pozostałe warunki spełniam  :mellow:

Podejrzewam że spełniasz nawet brakujący do stanowiska KW wymóg "MGR"....
A może tak od razu byś wskoczył  na co najmniej stanowisko z-cy KW? Trzeba mieć fantazję.....
Takiej fantazji nie posiadam, ale ta 4 gwiazdka była by mile widziana
ps. stanowisko mam w jak najlepszym parządku wiec nie musze go zmieniać -_-