Autor Wątek: Jaką szkołe wybrac... ?  (Przeczytany 2829 razy)

Offline Adii

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Jaką szkołe wybrac... ?
« dnia: Marzec 26, 2008, 17:50:26 »
Cześc , mam wielki problem . Jestem w 3 klasie gimnazjum i nie wiem jaką szkołę mam wybrac aby w przyszłośc zostac strażakiem . Ucze sie słabo ok. 3,5 , lepiej sobie radze z W-F a wiem ze strazak musi byc wysportowany. Kazdy radzi mi wybrac szkołę LO na profil językowy , wy natomiast przegladajac widzialem ze radzicie szkole LO o profilu Chemiczno-fizycznym i teraz jestem w opresji co mam robic a moze jest jakas typowa szkola po gimnzjum strazacka
Zastanawiam sie po co dla strazaka matematyka fizyka i chemia . Mysle ze Wysportowanie jest na 1 stopniu.

Pozdrawiam i z góry dziękuje ;]

Offline Grzesiu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 202
    • OSP Wolica
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2008, 18:41:06 »
Wysil się trochę i poszukaj, to duże forum i są na nim odpowiedzi na Twoje pytania, wystarczy poszukać...  A co do "wysportowania" to jesteś w błędzie.
Pozdrawiam

Grześ89

  • Gość
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2008, 20:26:42 »
Tak jak przdmówca!!!
DO ZAMKNIĘCIA I PÓŻNIEJSZEGO WYWALENIA~!!!

Offline Adii

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2008, 14:57:18 »
Sorry , ale jest duże forum i nie ma szans abym przeczytal to w jeden dzien a zbyt dużo czasu nie mam , czy moglibyscie pomoc mi i powiedziec dla was to 5 min roboty .

Pozdrawiam ;]

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2008, 15:00:00 »
Idź się przejdź chłopie ... Do usunięcia temat!
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Grześ89

  • Gość
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2008, 15:04:43 »
Dobra jak chcesz iść do aspirantki to dobre liceum o profilu chemia fiza lub technikum o tym profilu. Jeżeli SGSP fiza matma chemia. Coś tam kiedyś słyszałem o jakimś liceum pożarniczym w Trzebini koło Rzeszowa i pisali że tylko ta szkoła pozwoli Ci się ubiegać skutecznie o przyjecie do SA ale nadzieja i wiara w takie głupoty do wileki błąd. Także sam zdecyduj. Aja Ci zadam pytanie. Skoro chcesz iśc do SA i facscynuję cię zawód strażaka kręci Cię to czujesz powołanie to powinieneś to wiedzieć lub poczytać na stronach szkół a nie iść na łatwiznę i pytać na forum zakładając niepotrzebne wątki  zaśmiecając formu.

Offline TmK_00

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2008, 16:09:24 »

"...Zastanawiam sie po co dla strażaka matematyka fizyka i chemia ..."

 Po to Adii fizyka i chemia przede wszystkim, bo potem zdajesz do aspirantki testy, a matematyka to na SGSP. Na forum mnóstwo informacji jest, poszukaj dobrze. O naborze do aspirantek, weryfikacji punktów itp. dokładnie wszystko każda ze stron ma opisane co i jak  wygląda, więc tylko szukać i czytać. Pozdro:-)
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2008, 16:11:06 wysłana przez TmK_00 »
"Wystarczy odrobina tlenu , by wybuchł w śmiertelnym szale ..."

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2008, 21:21:49 »
Sorry , ale jest duże forum i nie ma szans abym przeczytal to w jeden dzien a zbyt dużo czasu nie mam , czy moglibyscie pomoc mi i powiedziec dla was to 5 min roboty .


tak tak sorry, to Ty teraz obudziłeś się "z ręką w nocniku" że po gimnazjum trzeba iść do szkoły średniej? zbyt dużo czasu nie mam? ej no o ile dobrze mi wiadomo to nawet egzaminów jeszcze nie miałeś a już chcesz jakieś papiery gdzieś składać, skoro szkoda Ci chwili na przeszukanie neta w sprawach życiowych to pewnie się uczysz... albo ciupiesz w queika (sorry nie wiem jak to się pisze, nie orientuję się w durnych sieciówkach) albo inne dziadostwo, może GTA way city?(tego też nie umiem napisać:) ) a pytanie typu po co strażakowi matma i fizyka to już jest powalające... nie no lepiej niech się uczy historii Polski którą będzie wykrzystywał przy obliczeniu temperatury jaką może napotkać w danym miejscu pożaru, no masz rację. "Wysportowanie" mówisz... taaa... na zawodach...chociaż na nich też czasem mózg się przydaje... co Ci po sile jak po pierwszym pożarze zaliczysz trumnę, hm?  eh... ręce opadają jak sę takie bzdury czyta...

a widzisz....masz rację dla mnie to 5 minut roboty...ale ja je wolę poświęcić na rozwiązanie zadania z fizyki niż na po raz enty odpisywanie na ten sam wątek...taka różnica...

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2008, 21:26:41 »
Moim zdaniem TŁ bedzie dobre dla takich co zadaja soczyste pytania ( Technikum Łopatologji )  ^_^
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 27, 2008, 21:35:04 »
Oj koleżanko spokojnie - w durne gierki to i ja pogrywam :P Quake, GTA: Vice City, SA, Counter-Strike. Kolega po prostu nie przemyślał tematu:P
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 27, 2008, 21:48:34 »
o jak dobrze nauczyć sie pisowni, cóż każde doświadczenie jest potrzebne. Porta ja jestem spokojna, można by rzec ostoja spokoju, mnie tylko krew zalewa jak osoby chcące pracować w trudnym zawodzie, wymagającym myślenia nie pokuszą się o grosz pracy żeby chociaż kilka zdań przeczytać. Ja też tu byłam nowa i też zadawałam pytania, ale uwierz, nie na tematy oczywiste. Poza tym jak ja się tu logowałam to forum raczkowało, a teraz jest to miejsce gdzie informacji jest full. I o szkołę wojskową też pytałam, o wszystko ale po dokonaniu jednej rzeczy, gdy opcja "SZUKAJ" zawiodła

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Adii

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2008, 15:45:28 »
Dzięki za to ze odpowiedzieliscie mi , ale bylem w pobliskiej strazy i wiecie co mi powiedzieli ?
teraz idz do LO nie wazny jest profil wiec pytam sie czy moze byc jezykowy , oni na to oczywiscie liceum jest jeszcze nie wazne dopiero po LO i po maturze idz do aspirantki i wetdy mysl o zostaniu strazakiem lub mozesz zostac tylko z matura bez aspirantki.

Pozdrawiam ;]

Offline Oomphiak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 28, 2008, 16:45:54 »
Wiesz miło by było gdybyś zapoznał się z programem zarówno Aspirantki jak i Głównej i wtedy wybrał coś dla siebie, bo wątpie,że jak Cię oświeci w 2 klasie,że średnio stoisz z np.fizą, [która jest zarówno w jednej jak i drugiej szkole] w półtora rku na tyle opanujesz materiał,zeby zdać czy to testy czy maturę z fizy, chemii czy matmy...

chyba troszku namieszałam...

"Są dwie rzeczy nieskonczone wszechświat i głupota ludzka,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein

Offline genius:)

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2008, 17:01:09 »
testy na aspirantke sa banalne wiec...
warto sie zastanowic.

Offline aniolstroz

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 589
    • http://
Odp: Jaką szkołe wybrac... ?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 29, 2008, 21:09:53 »

Zapraszam tutaj:
http://www.strazak.pl/forum/index.php?action=search;advanced;search=

odpowiednie wyrazy wpisać i wyświetli się sporo na ten temat