Autor Wątek: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?  (Przeczytany 6671 razy)

Offline olik1989

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« dnia: Marzec 21, 2008, 22:58:12 »
Jeżeli zdobede np. max punktów ze sprawnościówki czyli 54pkt plus np 100pkt z teorii, to czy mogę się dostać do aspirantki  nie odpowiadając poprawnie na 28 pytań ale punktów będę miał wystarczająco żeby mogli mnie przyjąć? Jak z tym jest, proszę o pomoc...

Offline domix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2008, 10:05:56 »
Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałem...Ale zasady rekrutacji w stosunku do testu teoretycznego z chemii i fizyki mówią ze musisz odpowiedzieć przynajmniej na 13 pytań z działu tzn z chemii i fizyki czyli 26 pytań ale następny próg to jest próg 28 pytań które musisz poprawnie udzielić... tak było kiedyś ale raczej sie to nie zmieni pzdr

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2008, 10:08:30 »
musisz miec min te 28 (czy 29, nie pamietam) odpowiedzi dobrze, w zeszlym roku tez byli tacy co mieli w okolicach 50 ze sprawnosciowki a teoria niezaliczona... a w ogolnym rozrachunku punktowym bez problemu by sie dostali

Offline domix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2008, 10:16:07 »
jednym słowem nie tylko sprawność czyni człowieka strażakiem vel kadetem:) ale  czym więcej pkt ze sprawnosciówki tym większa szansa prześlizgnięcia sie na teorii na minimum:)

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2008, 15:19:51 »
Wycinek ze strony SA -_-
Kandydat, który w wyniku egzaminu ze sprawności fizycznej otrzyma z jakiejkolwiek konkurencji 0 punktów nie jest dopuszczony do  drugiej części  egzaminu.

Drugą część obejmuje egzamin teoretyczny, który stanowić będą dwa odrębne testy z chemii i z fizyki. Każdy test zawierać będzie 25 zadań testowych. Za prawidłową odpowiedź przyznawane będą maksymalnie 4 pkt., za brak odpowiedzi, odpowiedź poprawioną lub odpowiedź błędną - 0 pkt. Aby zaliczyć część teoretyczną należy uzyskać co najmniej 112 pkt. z jednoczesnym prawidłowym rozwiązaniem co najmniej 28 zadań. Za prawidłowo rozwiązane zadanie uznaje się zadanie, za które przyznano maksymalną liczbę punktów przewidzianych dla tego zadania.


jest napisane jak wół  :wacko:

musisz miec 28 zadan zrobionych dobrze. wtedy sprawdzaja ci calosc, licza punkty za test (ten test-fiza i chemia) i dodaja punkty za sport.

Mialbys racje mowiac ze zaliczajac sport na 54 i majca ok 100 punktow z testow to dostalbys sie bo z okolo 154 sie dostaja :mellow: ale jest warunek ze trzeba miec te 112 punktow (28 zadan) zeby w ogole brali pod uwage  ^_^

Swoja droga zeby pozaliczac ze sportu wszystko na 18 punktow to trzeba byc zajeb**** wysportowanym   :wacko:        ...nie watpie ze wielu z Was takimi wlasnie jest :mellow:


P.S. Zeby nie bylo ze sie znam! Sport zalicze ale z wiedza bedzie gorzej :angry:

Grześ89

  • Gość
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2008, 19:16:05 »
Ne wiem czy dobrz rozumuje, ale oni pszą, że trzeba mieć 28 zadań prawidłowo rozwiązanych a prawidłowo rozwiązane zadanie to takie za które ma się 4pkt to jak ma się np 3,2,1 pkt to już nie jest poprawne. Tak to można ludzi w h*** robić.

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2008, 19:18:49 »
jest tak za prawidlowa odp masz 4pt za polowe zadania 0pt wiec zadnych 1,2,3 pt nie ma jest dobrze albo zle
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline domix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2008, 19:21:11 »
no wlasnie dobrze hapec napisał ...ludzie czytajcie ze zrozumieniem bo naprawdę to są banalne rzeczy...

Offline Shave

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2008, 19:48:34 »
a czy mozna posiadac na egzaminie jakas tablice ze wzorami tak jak to na maturze jest?
No to do września :D

Grześ89

  • Gość
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 03, 2008, 20:39:29 »
Nic z tych rzeczy tylko długopis!!!

Offline Adams13

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2008, 22:38:58 »
wszystko jest napisane na stronce m.in. SA Poznań

poniżej kilka punktów odnośnie zasad na egzaminie...

  • Część teoretyczną egzaminu stanowić będzie test wielokrotnego wyboru z jedną prawidłową odpowiedzią zawierający po 25 zadań z chemii i fizyki. Za prawidłową odpowiedź można uzyskać 4 pkt., za brak odpowiedzi, odpowiedź poprawioną lub odpowiedź błędną 0 pkt. Do rozwiązania zadań nie są potrzebne żadne dodatkowe pomoce, np. kalkulatory, linijki, tablice matematyczne, itp.
  • Do sali egzaminacyjnej można wnieść jedynie dowód tożsamości oraz długopis – czarny lub granatowy. Na egzaminie obowiązuje zakaz posiadania telefonów komórkowych, kalkulatorów, tablic matematycznych oraz innych pomocy naukowych.
  • W trakcie egzaminu nie można wychodzić z sali.

a dla leniwych link poniżej ;)

http://sapsp.edu.pl/strona.php/10_nabor_do_szkoly.html

chociaż już zapewne zainteresowani dawno czytali to co tam jest zamieszczone ;)

pozdro chłopaki :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2008, 22:42:20 wysłana przez Adams13 »
...ratować czyjeś życie...nie patrząc na własne...

Offline Artis

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 18, 2008, 01:52:51 »
niepisze również, o wymaganych 112 punktach - czyli 28 poprawnych odpowiedziach...
... z drugiej strony zycie nauczyło mnie, że czego niewidać - nieznaczy że tego niema  ^_^
Gdy słychać wiatr i żab kumkanie, to nie natura lecz zwiad kochanie...

Offline Adams13

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 18, 2008, 14:38:14 »
... z drugiej strony zycie nauczyło mnie, że czego niewidać - nieznaczy że tego niema  ^_^

Artis dobrze to ująłeś :) pzdr :)
...ratować czyjeś życie...nie patrząc na własne...

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 20, 2008, 10:57:25 »
Zauwazyliscie ze teraz nie trzeba bedzie odpowiedziec na 28 pytan prawidlowo zeby miec test zaliczony -_- Wychodzi na to ze aktualnie liczy sie zarowno sport bo jak wiedza nie pojdzie to mozna podciagnac sie punktami ze sportu  :mellow:

Cytat ze SAPSP Kraków
Część teoretyczną egzaminu stanowić będzie test wielokrotnego wyboru z jedną prawidłową odpowiedzią zawierający po 25 zadań z chemii i fizyki. Za prawidłową odpowiedź można uzyskać 4 pkt., za brak odpowiedzi, odpowiedź poprawioną lub odpowiedź błędną – 0 pkt.

Podyskutujmy o tym  ^_^ co wy na to?

Grześ89

  • Gość
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 20, 2008, 11:19:41 »
Nom nic nie piszą tym, ale i punkty preferencyjne są tylko za prawo jazdy. Czyżby matura nie była wymagana? Przypuszczam, że zrobią to ta: punkty ze sprawnościówki + teoria i od góry wezmą te 70 osóbi i tyle. Nie będą patrzeć czy ktoś odp na te 28 pyt. Może to będzie lepsze okaże się w ipcu.

Offline oskar_choi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 20, 2008, 12:40:18 »
Nom nic nie piszą tym, ale i punkty preferencyjne są tylko za prawo jazdy.
Zgadza sie! Punkty preferencyjne sa tylko za prawko bo jak kiedys byly za np. członkowstwo w OSP to sie za duzo członkow OSP porobilo  ^_^
Czyżby matura nie była wymagana?
Nie wiem jak bylo z 50 lat temu ale odkad czyatm jakies informacje o starych (z poprzednich kilku lat) rekrutacjach do SAPSP czy CSPSP to nie chca matury. Przyjmuja wedlu wewnetrznych testow (patrz zakladka bieg na 1000m, 50m, podciagnie, test z fizyki i chemi)
 
Przypuszczam, że zrobią to ta: punkty ze sprawnościówki + teoria i od góry wezmą te 70 osóbi i tyle.
Tak dokladnie Grzesiu! Wlasnie tak zrobia  :mellow:
 
Nie będą patrzeć czy ktoś odp na te 28 pyt.
Nie beda patrzec czy ktos mial te 28 odpowiedzi czy nie. Lączna liczba punktow sie liczy :wacko:

Grześ89

  • Gość
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 21, 2008, 20:11:14 »
Mam pytanko!
Jak mamy te pdanie i w nm jest 3 strony i na trzeciej jest życiory to też go trzeba załaczać?
Powyżej życiorysu jest taka tabelka o załączeniu świadectwa dojrzałości, ale na stronie cspsp pisze zeby nic nie załaczac?
Prosze o odp ja Wy to robicie.

Offline Seba OSP Rębielice K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
    • OSP Rębielice Królewskie
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 21, 2008, 20:33:44 »
Ja nic nie pisałem tam, a do podania dodałem tylko dowód wpłaty egzaminacyjnej. Nic więcej nie chcieli resztę trzeba mieć podczas egzaminu sprawnościowego.
Live for nothing ... or die for something. Your cull...

Grześ89

  • Gość
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 21, 2008, 20:58:53 »
aha to dzięki Ty też do CSPSP?

Offline bombeiro

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 351
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 21, 2008, 22:01:36 »
a jak ja dzwoniłem do sapsp w poznaniu to babka powiedziała że świadectwo ukończenia szkoły też musi być wysłane razem z podaniem...

Grześ89

  • Gość
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 22, 2008, 14:21:42 »
bo to jest poznań

Offline Seba OSP Rębielice K

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
    • OSP Rębielice Królewskie
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 22, 2008, 17:50:40 »
aha to dzięki Ty też do CSPSP?


Tak do CSPSP  ^_^
Live for nothing ... or die for something. Your cull...

zeyb0r

  • Gość
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 22, 2008, 22:08:24 »
nykol nie musisz. Byłem złożyłem samo podanie. Babka tylko mówiła by świadectwo przynieść do testów no i ten kwitek od lekarza. Tak samo o niekaralności nic nie trzeba przynosić. Tylko grzecznie przypomniała by nie zapomnieć o pieniążkach do 15maja...

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 26, 2008, 20:44:46 »
Jeżeli zdobede np. max punktów ze sprawnościówki czyli 54pkt plus np 100pkt z teorii, to czy mogę się dostać do aspirantki  nie odpowiadając poprawnie na 28 pytań ale punktów będę miał wystarczająco żeby mogli mnie przyjąć? Jak z tym jest, proszę o pomoc...


ogólnie
nie tylko do aspirantek ale i do SGSP:
musisz zaliczyć wszystkie testy i konkurencje przynajmniej na minimalnie wymaganych poziomach a dodatkowo suma punktów ze wszystkich zaliczeń też musi przewyższać jakiś ustalony pułap - czyli zaliczając wszystko na minimum, nie mieścisz się w wymaganiach bo suma punktów nie jest wystarczająca.

Offline Shave

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: wymagane 28 prawidłowych odpowiedzi?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 05, 2008, 20:27:22 »
a to podanie to wszystko recznie trzeba wypełniac? i w zyciorysie to co tam trzeba napisac? o szkołach itd.??
No to do września :D