Autor Wątek: Sport W Psp  (Przeczytany 6663 razy)

Anonim

  • Gość
Odp: Sport W Psp
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 30, 2007, 21:41:21 »
Cytuj
mario 68 - mało kontuzyjne? ... a wyskoczenie dysku wskutek raptownego oderwania się od monitora z forum w celu odebrania zgłoszenia?

Możnaby powiedzieć, że sport ekstremalny... ^_^ ^_^

Offline piotrfire

  • PSK
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 323
  • Już emeryt
Odp: Sport W Psp
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 30, 2007, 23:28:04 »
A bieganie do kibelka bo nikogo nie ma a telefon dzwoniiii
ab alio exspectes, alteri quod feceris

Anonim

  • Gość
Odp: Sport W Psp
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 30, 2007, 23:33:28 »
No na PSK wydaje się to możliwe..
Jedna osoba siedzi i dlatego :mellow:

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Sport W Psp
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 31, 2007, 07:44:59 »
A na hakówkach , nie chodzicie , to jest u nas sport numer 1

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Sport W Psp
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 31, 2007, 12:00:46 »
My robimy sobie wypady w góry albo jaskinie wokolicach krakowa.Często możnna swoje umiejętności sprawdzić na sztucznej ściance.!!!

No , to fajna sprawa też bym sobie spróbował na ściance wejście ...

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Falco

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Sport W Psp
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 02, 2008, 14:26:28 »
Witam  :mellow: 
Skoro jesteśmy już w temacie sport pożarniczy to mam delikatny problem mianowicie:
Pracuje w PSP ponad 1,5 roku, a startuje z najniższego poziomu jeżeli chodzi o stopnie :) Od zawsze ciągnęło mnie właśnie do tej pracy a nie innej 2 razy próbowałem się dostać do CS PSP w Częstochowie niestety moja wiedza z zakresu fizyki i chemii była za mała do tych według kadry CS "minimum".
Wspomnę, że skończyłem AWF w Warszawie i posiadam wyższe wykształcenie i dzięki temu na pewno komendant jak i Dowódca Jednostki widział we mnie sportowca, który coś przez te 5 lat studiów wyniósł trochę teorii jak podniósł swoją sprawność fizyczną. Rzeczą jasną i zrozumiałą jest to, że sport nigdy nie był mi obojętny i nie jest z tym, że w tym momencie mam kontuzje kręgosłupa niestety( wspomniany we wcześniejszym poście dysk ale nie poprzez wstawanie z krzesełka he he ;) tylko podczas treningu do SP. Dzięki temu , że Komendant w swojej osobie ma dużo wyrozumiałości w tym roku nie muszę trenować lecz w przyszłym pewnie już ulgi nie będę miał niestety(po rozmowie z Neurologiem jak i Fizjoterapeutą sport pożarniczy powinienem sobie odpuścić ze względu za przeciążenia jakie tam występują)
Może ktoś mi tu podpowiedzieć jak mam wyjść z tej sytuacji bo u nas w komendzie jest obowiązek trenowania sportów pożarniczych i wspomnę jeszcze, że jestem na stażu ;)

I coś na koniec w tym momencie nie wyobrażam sobie innej pracy jak w PSP nie interesują mnie świadczenia jakie tu są ani system pracy tylko jej charakter.
 -_-
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2008, 14:13:37 wysłana przez Falco »