Autor Wątek: Brak ludzi w straży.  (Przeczytany 1106 razy)

Offline Naczelnik G-y

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Brak ludzi w straży.
« dnia: Luty 27, 2008, 20:52:27 »
Witam. Ostatnio dużo czytałem forum strażackie i jak łatwo spostrzec jest cała masa problemów. Zarówno sprzętowych jak i osobowych. Jednak chciałbym sie dowiedzieć ile jest jednostek OSP które mają problemy z brakiem ludzi a co za tym idzie, upadają. Proszę nie pisać o braku sprzętu bo z tym to różnie bywa. Pytam dlatego że na ostatnim zebraniu kiedy zgłaszaliśmy problemy, nasz prezes poinformował nas, że gdy on to zgłaszał na zebraniu wojewódzkim to stwierdzono iż tylko w naszym powiecie występuje takie zjawisko. Inne powiaty takiego problemu nie zgłaszają. Teraz nasuwa się pytanie o co tak dokładnie w tym chodzi jeżeli już na poziomie województwa nas olewają. A może to my strażacy nic głośno nie mówimy tylko przepychamy się na tym forum. A może wasze zarządy nic z tym dalej nie robią. Pozdrawiam i liczę na dużo odpowiedzi.

Offline hapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 359
Odp: Brak ludzi w straży.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2008, 21:01:58 »
Sprawa jest taka ze spoleczenstwo sie starzeje a modzi nie garna sie zabardzo do osp wiec wiadomo o co kaman i ten problem dotyka Cala Polske
W naszym fachu nie ma strachu... Spadniesz z dachu i po fachu

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Brak ludzi w straży.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2008, 21:22:46 »

Offline Naczelnik G-y

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Brak ludzi w straży.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2008, 18:19:58 »
Dzięki za wątki pomogły w rozeznaniu sytuacji. Niestety nie najlepszej ale podebrałem kilka pomysłów na rozwój mojej OSP. Może pomoże.