Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Wzrok

<< < (2/178) > >>

zeusss:
ok dzieki za info :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

czołem

SQ5Daniel:
Seba?? a możesz mi tak mniej wiecej  nakreślić sprawę jak wyglądają i na czym polegają inne badania lekarskie.: stomatologa, laryngologa, i inne. Kto do czego może się przyczepić ??....
Przypominam, ż eja nie chcę wstępować do szkoły Pożarniczej ( chyba, ze w trybie zaocznym uzupełniającym) tylko poprosu chodzi mi o badania przed przyjęciem do pracy w Straży Pożarnej..... Pozdrawiam    

Seba:
jak ja robiłem to było to tak ... kadrowa dała skierowanie i poszedłem do lekarza ... on dał obiegówkę i ruszyłem w teren przychodni :) generalnie sprawa wygląda jak opisałem wcześniej wszystko zależy do kogo się trafi i jakim sprzętem on dysponuje  to napewno tylko stomatolog się nie przyczepi a reszta j.w. u siebie jak robiłem był sezon urlopowy i lekarze mieli to w nosie okulista pokazał tablicę, stomatolog tylko podbił, laryngolog zajrzał mi w ucho, dermatolog nawet nie kazał się rozbierać, chirurg obejrzał kręgosłup i tyle na koniec z wynikami lekarz ogólny podpisał że sie nadaje :) potem jedziesz na psychotesty tam (w kilku działach widziałem dokładny opis) robisz psychologa i koniec. A za to kiedyś w szkole ktoś przerdobrzył i skierował nas na okresowe takie że tygodni brakło żeby to załatwić! rowerki, spirometrie, komputerowe sprawdzanie dna oka i wiele wiele badań badanek itd. Więc widzisz sam w mojej "karierze" spotkałem się z dwoma skrajnymi przypadkami. Pozdrawiam

mugezi:
Cze w jednym z postów na tym forum przeczytałem że dopuszczalna wada wzroku do psp wynosi 0,9 dioptri - prawda to ? Jeżeli ma ktoś jakieś informacje na ten temat to proszę o informacje.Mam wade wzroku i okularki 0,75 będę miał szanse startowania do straży ?


 
 

Diablo_01:
a czy były pokazywane te tablice z cyfrkami z kolorowych kulek??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej