Pożarnictwo > Ratownictwo chemiczne

Pomiarówka

<< < (7/8) > >>

nomex38:
JRG-2 Częstochowa
Drager Multiwarn II, TMX-410, MSI Sensit, Drager MicroPac ( CO), Drager PacEx (propan), Drager CMS + zestaw chipów

HAZMAT:
daj większe namiary na siebie (najlepiej w grupki chemiczne)....sorki niezauważyłem

sam_go:
Powiedzcie mi proszę, co dalej robicie z wynikami pomiarów. Czy w waszych komendach wystarczające jest umieszczenie ich w inf. ze zd., czy też tak jak u mnie wypełnia się dodatkowy druk - protokół z pomiaru.

HAZMAT:
...prawdopodobnie te wyniki są wartościowe dla ciebie...reszta ma to w dupie...(i np. wpuszcza ludzi do kamienicy po porzarze nie czując potrzeby zrobienia jakichkolwiek pomiarów, a jak znajdą trupa to na bank zatruł się CO...masakra jakaś)

sam_go:
No nie tylko dla mnie. Przykładowo ( tak to wyjaśnił jeden z zastępców KM - kto wie czy nie ma racji) ktoś umyślnie lub nie rozlał jakieś gówno, szkodliwe dla ludzi, przyjechała Straż, zrobiła swoje. Policja po jakimś czasie wykrywa delikwenta, przedstawia zarzuty i stawia przed sądem. Jednym ze świadków jest oczywiście KDR. Sędzia pyta, czy w danym miejscu było stężenie niebezpieczne dla zdrowia, życia ....i...? Chłopina robi się purpurowy, bo nie pamięta co jadł na obiad wczoraj, a co dopiero jakie były wskazania mierników pół roku temu. Osobiście nie chciałbym być w takiej sytuacji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej