Autor Wątek: Nauka na egzamin cspsp  (Przeczytany 1155 razy)

Offline krSeta

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Nauka na egzamin cspsp
« dnia: Luty 08, 2008, 20:04:49 »
Witam,

w tym roku kończę liceum i chciałbym kontynuować naukę w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie. Mam wiec pytanie co do egzaminu wstępnego z chemii i fizyki. Możecie polecić mi jakąś dobrą książkę z której mogę odpowiednio przygotować się do tego egzaminu?

I jeszcze jedno pytanie, czy w tego typu szkole, nauka wygląda tak że chemia oraz fizyka jest nauczana na poziomie ogólnym, czy już konkretnie ukierunkowana jest do zawodu strażaka? Dzięki

Pozdrawiam, krSeta

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Nauka na egzamin cspsp
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2008, 20:10:39 »
Witaj na forum!
A ja mam pytanie - przeszukałeś ten dział?
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline krSeta

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nauka na egzamin cspsp
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2008, 20:12:44 »
jestem w trakcie właśnie, wcześniej nie widziałem tego działu stąd mój założony temat w dziale o ogólnych rozmowach, dzieki^^
przejrzalem dzial, znalazlem ciekawe informacje ale zadnych tytulów ksiazek;/
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2008, 21:11:36 wysłana przez krSeta »

Grześ89

  • Gość
Odp: Nauka na egzamin cspsp
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2008, 21:36:17 »
Ja pierdziel codziennie ktoś nowy, inny zakłada nowe wątki. Dotyczą one sprawy dostania się do szkół. Polecałbym nowym klegom zapoznanie się z regulaminem, potem prześledzienie dokładnie każdego działu a wnich topiców. A na naukę z fizyki i z chemii to chyba trochę za późno ja od września chodze na korki z fizy i chemii. Teraz trochę to odsówam na drugi plan i szlifuje się do matury a potem intensywny powrót do w/w przedmiotów i sprawnościówki. Nie to żebym was zniechęcał ale spójrzcie prawdzie prosto w oczy. WNIOSKUJE O ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU I INNYCH PODOBNYCH POWSTAJĄCYCH W OSTATNIM CZASIE. NIEMA TAKIEJ POTRZEBY ŻEBY CODZIENNIE KTOŚ NOWY ZAKŁADAŁ NOWE TOPICI. TYLKO NIEPOTRZEBNIE ZAŚMIECA SIĘ FORUM. dBAJMY O TO BO ROBI SIĘ TU DELKATNY BAŁAGAN. DO USUNIĘCIA!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2008, 21:39:38 wysłana przez Grześ_ratownik »