Autor Wątek: Stelaże do węży pożarniczych  (Przeczytany 1106 razy)

Offline ballack-fajerman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
  • KOOOOOKS
Stelaże do węży pożarniczych
« dnia: Luty 06, 2008, 21:54:12 »
Panowie czy orientujecie się gdzie można nabyć stelaże do węży w-52 i w-75,chodzi mi dokładnie aby włożyć to do auta i przymocować do półki.Pytałem u Stolarczyka chcą za taką półkę 500 zł :rolleyes:Jakbyście coś wiedzieli na ten temat to piszcie. Z góry dziękuję. -_-
Gdy obowiązek wezwie mnie tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj bym życie ludzkie ocalił.
Pozwól niech dziecko póki czas z płomieni cało wyniosę.
Przerażonego starca daj ustrzec przed strasznym losem.  Daj Panie, czujność abym mógł najsłabszy słyszeć krzyk  Daj sprawność i przytomność bym ugasił pożar w mig.  Swe powołanie pełnić chcę i wszystko z siebie dać. A jeśli taka wola Twa bym życie dał w ofierze.  Ty bliskich mych w opiece miej, o to Cię proszę szczerze.

Offline Antonio998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 283
  • By inni mogli żyć.
Odp: Stelaże do węży pożarniczych
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2008, 22:21:52 »
Najtaniej wyjdzie wam jak zrobicie to sami, żadnej filozofi w budowie tego nie ma. Najłatwiej wam będzie jak ściągniecie wymiary z gotowego elementu w jakiejś sąsiedniej OSP lub PSP. U nas sami robimy zabudowy skrytek łącznie z wysuwanymi szufladami.
"Ten jest większy między ludźmi kto umie służyć i kto poświęca siebie dla dobra innych"

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Stelaże do węży pożarniczych
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2008, 23:46:47 »
Kawał sklejki, trochę aluminiowego pręta, albo rurki. Gdzieś podpatrzeć konstrukcję, tu przyciąć, tam dociąć i półeczka jak się patrzy a konstrukcja prosta jak budowa cepa.  ^_^

No chyba, że chcecie profesjonalną półkę, to radzę popytać w firmach się tym zajmujących, ale w tych mniejszych typu BoCar, Abot, Moto Truck, powinno być taniej.