Autor Wątek: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!  (Przeczytany 13056 razy)

Offline fieman1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 31, 2008, 09:02:28 »
Panowie proszę potwierdzajcie chęć wysyłania czegoś z wymienionych przedmiotów. Umówmy się na jeden przedmiot i zacznijmy działać bo biadoleniem nic nie załatwimy. Jest nas prawie 30 000 a ja mam nadzieję ze Pan ministerek Schetyna dostanie choć 1000 walentynek- niespodzianek. Na wiecej nie liczę (związki juz swoje załatwiły -dla siebie!!!) a teraz czas na nas a skoro nie wolno nam strajkować to zadziałajmy z innej strony i panowie proszę nie dajcie ciała. Pozdrawiam.Liczę na was tak ja przy akcji!!!!

Jako szeregowy związkowiec niskiego szczebla, skoro jak twierdzisz załatwiłem sobie już wszystko to nie czuję się zobowiązany do wysyłania czegokolwiek więc nie wyślę.......
Będę za to obserwował z zapartym tchem jak będzie przebiegała ta akcja rozkoszując się tym co dla siebie załatwiłem.....
PS> Trochę tego jest:
- złe spojrzenia przełożonych
- brak przychylności w sprawach służbowych i prywatnych
a znam takich co załatwili sobie brak awansu za bycie związkowcem...:D (czyt. krnąbrność I stopnia) więc jest się czym rozkoszować.

Panowie jak widać powyższą wypowiedź szeregowego związkowca to widać że nie można na nich liczyć. Weźmy sprawy w swoje ręce i wysyłajmy kartki żywnościowe na adres p. Schetyny. Jeśli ktoś wymyśli jakąś formę protestu a nie może sobie tego przypisać związek to olewają sprawę (tak u nas wyglądają związki), bo gdyby było inaczej to związki powinny poprzeć tą formę protestu i zająć sie procesem drukowania i dostarczania "walentynek" do jak największej rzeszy strażaków.Pozdrawiam.

PS. Panowie z ZZ, biur i podziału zagrajmy dziś w tej samej drużynie. Bo powoli ten wątek będzie wyjaśnianiem sobie co załatwiły związki, kto może dostać awans lub kto go nie dostał itp. 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 09:08:34 wysłana przez fieman1 »

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 31, 2008, 09:55:57 »
Moja propozycja dla kolejnego Mesjasza jest następująca: podaj chłopie swój pełny adres, gadżety wyślemy tobie, a co z nimi zrobisz, to już Twoja sprawa. Może jako samozwańczy "vox populi" przykleisz sobie te karteczki na lodówkę, a może pójdziesz z nimi do gazety, tylko nakseruj sobie ich więcej, bo z 2 karteczkami za dużo nie zwojujesz.
Jeżeli naprawdę chcesz zrobi coś dobrego, a nie tylko wykrzykiwać hasła z głębokiego ukrycia, to idź, zdaj honorowo krew, i odbierz przysługujący dzień wolnego, no chyba, że krew zbyt błękitna, by nadawała się dla szarego człowieka, a już nie daj Boże szarego związkowca.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 31, 2008, 10:01:06 »
Kolego @fireman1 zastanawiam się czy Ty w ogóle wiesz co piszesz i czy rozumiesz to co piszesz lub czytasz.
Najpierw piszesz:
Cytuj
Na wiecej nie liczę (związki juz swoje załatwiły -dla siebie!!!)
A za chwilę:
Cytuj
PS. Panowie z ZZ, biur i podziału zagrajmy dziś w tej samej drużynie. Bo powoli ten wątek będzie wyjaśnianiem sobie co załatwiły związki, kto może dostać awans lub kto go nie dostał itp.
^_^ Jak to nazwać ?? Schizofrenia ??
No przecież człowieku to właśnie Ty poruszasz ten temat i To są Twoje słowa..... to Ty zrobiłeś z tego tematu zjazd na ZZ a później krzyczysz że odchodzimy od tematu.

Skoro twierdzisz że ZZ wszystko już sobie załatwiły to po cholerę w ogóle chcesz ich brać pod uwagę..... :huh: Sam sobie przeczysz.
Cytuj
Panowie jak widać powyższą wypowiedź szeregowego związkowca to widać że nie można na nich liczyć.
Drogi kolego na MNIE nie na NICH.  Ja wiem ze Ty wszystkich zawsze załadujesz do jednego wora ale daruj tym razem sobie. Nigdzie nie napisałem że tak powinni zrobic wszyscy związkowcy.
A teraz popatrz jaki potrafię być również upierdliwy :
Cytuj
to związki powinny poprzeć tą formę protestu i zająć sie procesem drukowania i dostarczania "walentynek" do jak największej rzeszy strażaków.
Oczywiście nie płacisz składek na ZZ bo jesteś ich przeciwnikiem ale chętnie rozporządzasz na co ma iść kasa ze składek :D  :wacko:
Poza tym skoro jak twierdzisz "Jeśli ktoś wymyśli jakąś formę protestu a nie może sobie tego przypisać związek to olewają sprawę (tak u nas wyglądają związki)," to dlaczego do tej pory nie zapisałeś się i tego nie zmieniłeś ??? Bo tak na forum to bezpieczniej i nie trzeba sie narażać - nieprawdaż.... ? Proponuję udać się do urzędu patentowego i "zaklepać" tę forme protestu.
Pozdrawiam
Szeregowy Związkowiec (który jak twierdzisz już sobie wszystko sam załatwił.)
_ _ _ _ _ _ _ __ __ _ _ _ __ _ _ _ _ _ __ _ __  __ _ __ _ _ __ _ _ _ __ _ _ _ _ _
Do reszty czytających i zainteresowanych tematem:

Czy nie uważacie że kartka żywnościowa nie jest chyba najlepszym pomysłem ???
Kartka kojarzy się raczej z reglamentacją i brakiem towarów niż ze słabymi zarobkami....  :rolleyes:
I odnosi się do czasów kiedy zarobki były dobre a nie było co kupić za te pieniądze. Teraz wydaje mi się że jest odwrotnie więc może jednak tą łyżkę ????
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 10:19:25 wysłana przez Geddeon »

Offline inwigilator31

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
  • nie nabiore wody w usta, bo spale sie ze wstydu
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 31, 2008, 10:37:03 »
Widzę, że rozpoczęła się wojna pomiędzy ZZ reszta świata, gazety mówiły że to PO chce wojny ze związkami :)
A wracając do tematu to tylko ZZ nie chce wysyłać - obawiacie się czegoś???????? Może coś obiecaliście KG i obawiacie się że ci nie zrzeszeni popsują wam plany??????????
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 10:39:59 wysłana przez inwigilator31 »

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:18:26 »
Jak narazie to tylko ja napisałem ze nie wyślę... ale wg. Ciebie to już wszystkie zwiazki... :D
Nie mierz mnie swoją miarą.... ja nie jestem mesjaszem związkowców i nie odpowiadam za wszystkich tylko za siebie.... Ty widzę już za wszystkich nie zrzeszonych.

Offline ognista fala

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 407
  • wchodzę tam skąd ty uciekasz
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:23:54 »
ja zagłosowałem, ale po tym odrazu przejrzałem niektóre inne wątki i policzyłem forumowiczów. Wyszło, że jest wypowiadających się około 100 na pierwszej stronie, a zagłosowało 31 wiec proponuje się zastanowić czy jest sens jakichkolwiek strajków wieców i innych pomysłów, bo jak Policja  naprawde wyśle w tyle osób co sie deklaruje to nie róbmy wstydu i lepiej nic nie wysyłajmy

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:27:05 »
@ inwigilator - potraktuję Ciebie poważnie, jak przedstawisz na forum dowód, ze wysłałeś do KG przesyłkę. Obojętnie, nóż, widelec, kartkę, czy walec drogowy. Na chwilę obecną jesteś dla mnie śmiesznym, małym człowieczkiem. Sfrustrowanym krzykaczem, pełnym głupich i jeszcze głupszych pomysłów, liczącym, ze znajdzie poklask ogółu. Poklask kolego zyskuje się czynami, wymiernymi efektami, a nie pustym szczekaniem.
Jeżeli poczujesz się urażony, to bardzo dobrze, bo taki był mój zamiar i nie mam skrupułów, podobnie, jak ty ich nie masz obrażając tysiące członków ZZ.

PS. Możesz wysłać KG wydruk wszystkich swoich postów z forum. Może załatwisz sobie awans jak to zrobili związkowcy (wg twojej wersji wydarzeń).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 11:30:18 wysłana przez sam_go »

Offline ognista fala

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 407
  • wchodzę tam skąd ty uciekasz
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:29:06 »
@ inwigilator - potraktuję Ciebie poważnie, jak przedstawisz na forum dowód, ze wysłałeś do KG przesyłkę. Obojętnie, nóż, widelec, kartkę, czy walec drogowy. Na chwilę obecną jesteś dla mnie śmiesznym, małym człowieczkiem. Sfrustrowanym krzykaczem, pełnym głupich i jeszcze głupszych pomysłów, liczącym, ze znajdzie poklask ogółu. Poklask kolego zyskuje się czynami, wymiernymi efektami, a nie pustym szczekaniem.
Jeżeli poczujesz się urażony, to bardzo dobrze, bo taki był mój zamiar i nie mam skrupułów, podobnie, jak ty ich nie masz obrażając tysiące członków ZZ.
:) popieram

strażak79

  • Gość
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:38:12 »
"Strażak krzyczy, ale nie strajkuje"
09.01.2008
Wyższe wypłaty powinny być widoczne na kontach już w styczniu. Jak je zobaczymy, to uwierzymy - mówią pożarnicy.


- Kiedyś zarabialiśmy więcej niż średnia krajowa, teraz jest gorzej. Nastroje wśród załogi są różne, generalnie wszyscy czekają na obiecane podwyżki - mówi "Expressowi" jeden z bydgoskich strażaków. - U nas pensje zależą od grupy zaszeregowania, a także od premii. Ta ostatnia może wynieść 1000 złotych za udział w jakiejś szczególnej akcji, ale może jej nie być w ogóle.


Czy jeśli pieniędzy nie będzie, strażacy rozpoczną protesty? Ich angielscy koledzy postawili swój rząd "pod ścianą" i nie wyjeżdżali na interwencje. Nie musieli czekać długo - pieniądze dla nich się znalazły.


- Mam nadzieję, że nie dożyję sytuacji, kiedy nasz protest polegać będzie na tym, że nie wyjedziemy do akcji - mówi Jarosław Lisiecki, regionalny szef "Floriana". - Honor strażaka na to nie pozwoli - zapewnia kapitan Jarosław Umiński, rzecznik bydgoskich strażaków.


Jak strajkują strażacy? Mogą pojechać pod Sejm z pikietą, wywiesić flagi związkowe lub oplakatować wozy. Nie ma się więc co dziwić, że z tak skromnymi środkami nacisku przegrywają w wyścigu po pieniądze ze wszystkimi grupami zawodowymi. - A czasy teraz takie, że jak się o coś nie wykłócisz, to nic nie dostaniesz - mówi przewodniczący Lisiecki.


Zawodowi strażacy nie mówią tego otwarcie, ale na nowy rząd raczej nie liczą. Jeśli coś "skapnie", to raczej OSP. Wiadomo - premier Waldemar Pawlak zawsze podkreślał swoje zaangażowanie w sprawy tej organizacji. Czekają więc na rozwój sytuacji, bowiem poprzedni rząd zapewniał, że pensje do 2009 roku wzrosną średnio o 600 zł.


- Pierwsze podwyżki mają być już w styczniu, ale pewnie będą wypłacane w okolicach marca "do tyłu". Zwykle jest jednak tak, że pod hasłem "średni wzrost" kryją się większe pieniądze dla wysokich rangą, a dla "młodych" zostają grosze. Nawet jeśli więc dostaną 300 złotych podwyżki, to nadal będzie to 1500 złotych na rękę - mówi Jarosław Lisiecki.(BOB)


BOB  -  Express Bydgoski


I jeszcze jeden http://wprost.blog.onet.pl/


"Dlaczego do jasnej cholery nie strajkują strażacy? Ile oni zarabiają? 1500 brutto czy mniej? Może zastrajkują jednak, a co? Jak wszyscy strajkują to oni tez niech zaczną. W dupie pożary, wypadki i życie innych, kasa się liczy nie. Ze dwa tygodnie nikt do pożarów i wypadków wyjeżdżać nie będzie to dostaną po 500 na łebka podwyżki. Czemu tak nie robią? Albo policja, w dupie przestępczość. Na żadne wezwania nie wyjeżdżać a telefon 997 i 112 milczy i nikt nie odbiera i zwis wszystkim w dupę, tez by pewnie dostali. Ale nie robią tego, bo są jakieś granice przyzwoitości. Ja wiem, że przyzwoitością rodziny się nie wyżywi a dziecku za przyzwoitość nie kupi się komputera, ale na Boga, pokazali przez dzień na co ich stać i niech skończą zasrane łby"

Nie wiem tylko kogo autor miał na myśli pisząc zasrane łby?


« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 11:50:40 wysłana przez strażak79 »

Offline inwigilator31

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
  • nie nabiore wody w usta, bo spale sie ze wstydu
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:55:14 »
Żadnej nowości ten Pan z Bydgoszczy nie odkrył, wiec strasznie bym się tym nie podniecał.
A w odpowiedzi do sam go - to sie nie obraziłem, ale ty powinieneś się zastanowić nad tym, że skoro ktoś taki jak ja potrafi cię wyprowadzić z równowagi ( a po twojej wypowiedzi wygląda, że sie zdenerwowałeś) to czy powinieneś wogóle pełnić jakieś wysokie funkcje (jeżeli takie pełnisz) w jakiejkolwiek organizacji czy to straż czy to zz.
Pozdrawiam wszystkich związkowców i niezrzeszonych w imieniu własnym i tylko własnym :)

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 31, 2008, 12:14:11 »
Nie bardzo rozumiem, co ma piernik do wiatraka, ale ci, którzy mnie znają (i którzy mnie wybrali) wiedzą, że chronicznie nienawidzę wszelkich przejawów głupoty i to by było na tyle.
Żegnam ozięble.


OffTopic do dyspozycji modów

Offline inwigilator31

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 83
  • nie nabiore wody w usta, bo spale sie ze wstydu
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2008, 12:25:09 »

I jeszcze jeden http://wprost.blog.onet.pl/


"Dlaczego do jasnej cholery nie strajkują strażacy? Ile oni zarabiają? 1500 brutto czy mniej? Może zastrajkują jednak, a co? Jak wszyscy strajkują to oni tez niech zaczną. W dupie pożary, wypadki i życie innych, kasa się liczy nie. Ze dwa tygodnie nikt do pożarów i wypadków wyjeżdżać nie będzie to dostaną po 500 na łebka podwyżki. Czemu tak nie robią? Albo policja, w dupie przestępczość. Na żadne wezwania nie wyjeżdżać a telefon 997 i 112 milczy i nikt nie odbiera i zwis wszystkim w dupę, tez by pewnie dostali. Ale nie robią tego, bo są jakieś granice przyzwoitości. Ja wiem, że przyzwoitością rodziny się nie wyżywi a dziecku za przyzwoitość nie kupi się komputera, ale na Boga, pokazali przez dzień na co ich stać i niech skończą zasrane łby"

Nie wiem tylko kogo autor miał na myśli pisząc zasrane łby?




Uważam, że celników.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 31, 2008, 22:40:37 »
Cytuj
A w odpowiedzi do sam go - to sie nie obraziłem, ale ty powinieneś się zastanowić nad tym, że skoro ktoś taki jak ja potrafi cię wyprowadzić z równowagi ( a po twojej wypowiedzi wygląda, że sie zdenerwowałeś) to czy powinieneś w ogóle pełnić jakieś wysokie funkcje (jeżeli takie pełnisz) w jakiejkolwiek organizacji czy to straż czy to zz.

Można też odwrócić pytanie:
Czy taki ktoś jak Ty który robi wszystko zeby wyprowadzić innych z równowagi powinien w ogóle pełnić funkcje w  Straży czy to PSP czy OSP.??

Cytuj
Może coś obiecaliście KG i obawiacie się że ci nie zrzeszeni popsują wam plany?
"Mesjaszu" niezrzeszonych: chciałbym doczekać takiej chwili że wreszcie Ci niezrzeszeni zaczną działać i coś wywalczą .... Jednak nie sądzę żeby kiedykolwiek coś takiego nastąpiło.... I to nie dlatego że nie chcą tylko dla tego, że jako niezrzeszeni mają bardzo ograniczone pole manewru.....
Więc nie podpuszczaj bo Ty schowasz dupsko a ktoś się narazi....
Chyba, że właśnie Tobie o to chodzi. Tak sobie pomyślałem ze likwidacja ZZ byłaby nie tylko na rękę rządzącym ale i nasi niektórzy Komendanci by się ucieszyli.... :)
Wreszcie swoboda działania. I jaki świat byłby piękny...nieprawdaż? 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 23:28:50 wysłana przez Geddeon »

Offline DEX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 492
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 01, 2008, 00:05:21 »
http://img244.imageshack.us/img244/7748/katkapsprs6.jpg

Grzegorz Schetyna
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
 
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
ul. Stefana Batorego 5, 02-591 Warszawa

Fajne.
Podoba mi się, ale to podróbka. Mam jeszcze oryginały. Zostawiłem jako pamiątkę, no może nie całe, ale jest co pokazać dziecku. Chociaż jak mu tłumaczę z jakiej to okazji, to patrzy na mnie jakoś dziwnie.
ps
Mam gotowy tekst do tego wątku, ale tu go już nie wkleję.
Pozdrawiam
W pewnych kwestiach zgadza się z tobą, ale są i takie, w których mam odmienne zdanie.

Offline MisiaczekM

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 01, 2008, 09:34:14 »
Ja głosowałem za guzikiem... z pętelką... a na niej karteczka z napisem PSP.
Kartka byłaby dobra jakby każdy miał taka kolorową, a nie czarnobiały skan (nie posiadam kolorowej drukarki)
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2008, 09:35:48 wysłana przez MisiaczekM »
Pozdrawiam,
 () ()
 ( o )   MisiaczekM
()_() 
 () ()

Offline miły

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 01, 2008, 15:20:01 »
Panowie widzę że ciężko jest nam się samym dogadać, a my chcemy walczyć o podwyżki,ale jak?skoro sami walczymy słowami między sobą na forum.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 01, 2008, 18:27:35 »
Niebawem będzie ku temu okazja.....
Trochę cierpliwości.....

Offline piowo2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 191
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 01, 2008, 22:58:12 »
Niedawno Pan Schetyna powiedział, że sytuacja jaka powstała przez celników już się nie powtórzy. Władze zabezpieczają się przed  "partyzantką" ze strony grup zawodowych budżetówki. Oznacza to m.in. ograniczenie uprawnień ZZ.
Ale my chyba nie musimy się tym zbytnio przejmować... Nie mamy praktycznie prawa do żadnej z form protestu. A jak sami wiemy pikiety i oflagowanie się nie należy do zbyt skutecznych metod. Tak więc nad ZZ w PSP zbierają się czarne chmury. Ciekawe czy to obudzi działaczy z "błogiego snu zimowego", który trwa od kilku sezonów... Musi obudzić! Bo jak tak dalej pójdzie, to ZZ umrą śmiercią naturalną. I uwierzcie mi ucieszą się z tego nie tylko ci przeciw, którym zostały powołane.
Gdy obowiązek wezwie mnie
Tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj,
Bym życie ludzkie ocalił

Offline DEX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 492
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 01, 2008, 23:30:33 »
Cytuj
Niebawem będzie ku temu okazja.....
Trochę cierpliwości.....

coś taki tajemniczy, zrób przeciek ...

Cytuj
Niedawno Pan Schetyna powiedział, że sytuacja jaka powstała przez celników już się nie powtórzy. Władze zabezpieczają się przed  "partyzantką" ze strony grup zawodowych budżetówki. Oznacza to m.in. ograniczenie uprawnień ZZ.
Ale my chyba nie musimy się tym zbytnio przejmować... Nie mamy praktycznie prawa do żadnej z form protestu. A jak sami wiemy pikiety i oflagowanie się nie należy do zbyt skutecznych metod. Tak więc nad ZZ w PSP zbierają się czarne chmury. ...
Resztę pominę bo oni wcale nie śpią,tylko czuwają by im ktoś nie zasunął ten najukochańszy kawałek tortu.
A wracając do tematu. Nie chodzi o to, co wolno, lub nie wolno, ale o to, by się poruszać w granicach prawa. Jak można rozegrać sprawy masz wiele przykładów na forum i to nie tylko strażackim. To jest jedynie kwestia czy się chce czy nie, bo form jest wiele. Tylko przedtem trzeba sobie odpowiedzieć najpierw na jedno pytanie; Czy się ma społeczeństwo tam gdzie celnicy, czy kieruje się poczuciem obowiązku ?
Pozdrawiam
W pewnych kwestiach zgadza się z tobą, ale są i takie, w których mam odmienne zdanie.

Offline chorążyJRG

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 02, 2008, 21:48:18 »
Niebawem będzie ku temu okazja.....
Trochę cierpliwości.....

Kolego Geddeon, z twoich wcześniejszych wypowiedzi (w innych wątkach również) wnioskuję, że nie masz skłonności do fantazjowania, więc skoro mówisz, że coś się kroi, to mogę powiedzieć tylko jedno...czekam cierpliwie (mam nadzieję, że niezbyt długo) i z tego co się orientuję wielu moich kolegów z różnych części kraju również.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ...ale może wypowiedź Geddeona świadczy, że ZZ jednak coś w omawianej tu przez nas kwestii zaczynają robić.
 
No i może przestańmy, na chwilę skakać sobie do gardeł, tylko spotkajmy się wszyscy razem ( w stolicy? - Geddeonie może mała podpowiedź??? :huh:)

" To, że milczę, nie znaczy , że nie mam nic do powiedzenia."

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 03, 2008, 01:41:16 »
Kolego chorążyJRG nie jestem przedstawicielem i nie mogę mówić coś czego nie wiem a moje wypowiedzi nie mogą o niczym świadczyć a przynajmniej w takim sensie jaki sugerujesz.

To co napisałem:
"Niebawem będzie ku temu okazja" - wynika z moich obserwacji i przypuszczeń.
prędzej czy później się okaże że niestety żeby coś dostać będziemy musieli zadziałać.
jeżeli Policjanci i inne służby mundurowe otrzymają jakiekolwiek pieniądze to nasz 3-letni plan podwyżek brzydko mówiąc idzie "psu w d...e". I tak pozostaniemy najgorzej zarabiającą służbą.
Uważam, że nie ma szans żebyśmy tak po prostu dostali więcej bez jakiegokolwiek działań.
Więc prędzej czy później trzeba będzie zapewne stanąć przed takim faktem.
Cytuj
że ZZ jednak coś w omawianej tu przez nas kwestii zaczynają robić
Tylko co trzeba rozumieć przez ZZ ?? Ja rozumiem że chodzi o najwyższe szczeble związkowe.
To teraz pytanko czy "oddolnie" idzie sygnał o takiej potrzebie działania i chęci ??
Czyli od szeregowych członków poprzez struktury przewodniczących KMZ i Regionalnych ?
Nie chcę się wypowiadać nt. łyżeczek i innych rzeczy bo zaraz jakiś nawiedzony "mesjasz" skrzętnie zacznie tym manipulować i podepnie pod moją wypowiedź stanowisko całości związków. :/

A co do moich przewidywań to jest tak jak : Baco, będzie dzisiaj lało ??  ;)

Pozdrawiam

Offline chorążyJRG

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 04, 2008, 12:54:58 »
Widocznie źle zrozumiałem twoją wypowiedź Geddeon, dzięki za wyjaśnienie sprawy.
Choć wolałbym , żeby moja wersja rozumowania była prawdą. -_-
" To, że milczę, nie znaczy , że nie mam nic do powiedzenia."

Offline Thor998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
  • St.ogn.
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 08, 2008, 17:04:51 »
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9643260&rfbawp=1202486083.340


POLICJANCI ZORGANIZOWALI SIĘ I WYSŁALI
A U NAS PROBLEM CO WYSŁAĆ: :huh:

Co wysyłamy do MSWiA?  (Głosowanie się kończy: Luty 09, 2008, 11:07:04)
 łyżka
 nóż
 guzik
 kartka żywnościowa

WIĘC MĘSKA DECYZJA:WYSYŁAJMY ŁYŻKI NIECH MAJĄ CZYM ZUPĘ JEŚĆ  ^_^



Offline tomstrazak

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 287
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 09, 2008, 00:26:58 »
Cytuj
POLICJANCI ZORGANIZOWALI SIĘ I WYSŁALI
A U NAS PROBLEM CO WYSŁAĆ: huh
 
   Wysłali i akcja zajebiście się udała , ja osobiście widziałem 30 sekundową relacje o ciężkiej doli policjantów i o przesłaniu tego widelca i to powaliło mnie na kolana i do tej pory mam problemy z powstaniem ^_^.
  A szczerze to była głupia akcja , która gówno dała .

  Na ten rok mamy zaplanowane ustawą podwyżki i pilnujmy sprawiedliwego podziału tego co mamy ,a nie szukajmy wsparcia poczty polskiej :rolleyes:.

Offline waldek1

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Łyżka aluminiowa dla KG PSP w geście solidaryzacji się z Policją!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 09, 2008, 21:13:33 »
   OK - ale poczekajmy może nasi przełożeni pomyślą następnym razem żeby nie byli tematem drwin. Wieżyłem że ta akcja da większy efekt końcowy.
POZDRAWIAM