Autor Wątek: kredyt dla strażaków  (Przeczytany 3651 razy)

Offline baku33

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
kredyt dla strażaków
« dnia: Styczeń 23, 2008, 13:51:23 »
Czy zna ktoś bank, który udziela strażakom kredytów na promocyjnych warunkach. bardzo potrzebuje pomocy w uzyskaniu takiego kredytu pod zastaw mieszkania bo mam ogromne problemy finansowe.

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2008, 14:07:45 »
wiem, że w większości komend usadowił się Bank Pocztowy. Działa on przez dziewczyny z księgowości - po prostu jedna z nich na umowę zlecenie z ramienia banku pośredniczy w udzieleniu strażakowi kredytu. Ale BP nie ma dobrych warunków kredytowania. Podejdź sobie do księgowości - może tam coś wiedzą. Nie ma problemu z uzyskaniem kredytu w BP bo ma on pewność że raty z uposażenia strażaka będą potrącane regularnie przez komendę - i tak sie to właśnie odbywa.
Rzeczywiście czasami zdarzają się takie akcje w bankach "Kredyt dla strażaka" - ale tutaj nie byłbym jakimś hurraoptymistą i nie łudziłbym się że są one "preferencyjne" jeżeli chodzi o oprocentowanie. Po prostu Bank to firma nastawiona na zysk i nic nie ma w tym żeby Ci pożyczyć pieniądze z minimalnym zyskiem.
Poza tym, z tego co piszesz, chcesz wziąć normalny kredyt KONSUMPCYJNY gdzie zabezpieczeniem będzie hipoteka mieszkania. Takie kredyty z reguły są "droższe" niż normalne kredyty hipoteczne (na sfinansowanie zakupu nieruchomości).

Offline baku33

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2008, 14:23:05 »
Dzięki mario ale mi chodzi o kredyt bez tzw biku bo naprawde mam cięzką sytuacje, podżyrowałem kiedys komus kredyt i jestem po uszy zadłużony. Jak ktoś ma jakis pomysł to czekam na pomoc.

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2008, 14:31:08 »
Każdy kredyt wpisywany jest teraz do BIK-u. Nawet raty za sprzęt AGD kupiony na raty (to też finansują banki). Historia każdej spłaty raty każdego naszego kredytu tam figuruje.
Tak, że przy braniu kredytu na pewno cię prześwietlą.

A dla Ciebie pozostaje tylko PROVIDENT. Ale to jest normalna "lichwa".

strażak79

  • Gość
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2008, 15:23:49 »
EUROBANK ma chyba ofertę dla funkcjonariuszy MSWiA

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2008, 18:51:34 »
Czy zna ktoś bank, który udziela strażakom kredytów na promocyjnych warunkach. bardzo potrzebuje pomocy w uzyskaniu takiego kredytu pod zastaw mieszkania bo mam ogromne problemy finansowe.
konsolidacyjny pod hipotekę na 20 lat i tyle. (bik ci sprawdzą wpiszą wszystkie kredyty spłacą z kredytu , ajak ci coś zostanie to pojedziesz na wczasy z rodziną i zapomnisz o kłopotach. pozdr.

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline DeVinci

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2008, 20:58:48 »

Poza tym, z tego co piszesz, chcesz wziąć normalny kredyt KONSUMPCYJNY gdzie zabezpieczeniem będzie hipoteka mieszkania. Takie kredyty z reguły są "droższe" niż normalne kredyty hipoteczne (na sfinansowanie zakupu nieruchomości).



Zabezpieczeniem kredytu konsumpcyjnego nie jest hipoteka.
Hipoteka jest zabezpieczeniem w przypadku udzielenia pożyczki hipotecznej lub kredytu hipotecznego.
W tym przypadku starałbym się o udzielenie pożyczki hipotecznej (może być przeznaczona na dowolny cel ).
Pozdrawiam.

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2008, 21:15:14 »
Nie wiem czy w AIG nie ma czegos takiego bo jak ja robie raty na jakis sprzet to jest opcja promocyjna dla pracownikow mundurowych wystraczy tylko dowod i legitymacja sluzbowa nie wiem jak by bylo w przpadku kredytu -_-

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2008, 22:14:51 »
Hm...
Jakby nie spojrzeć, zwykle trzeba niemal raz tyle oddać /lichwa!/  :angry: Nawet pod hipotekę na >>> lat. Uff! Chory Kraj! Współczuję i nie dziwię się wcale młodym /UE/. Obecnie prawdopodobnie - też sam, bym tak zrobił  :wacko:
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline yaskoow

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 300
  • NARAZIE OSP OBY JAK NAJSZYBCIEJ PSP
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2008, 21:48:29 »
Hm...
Jakby nie spojrzeć, zwykle trzeba niemal raz tyle oddać /lichwa!/  :angry: Nawet pod hipotekę na >>> lat. Uff! Chory Kraj! Współczuję i nie dziwię się wcale młodym /UE/. Obecnie prawdopodobnie - też sam, bym tak zrobił  :wacko:
Pozdr.


Ale takie sa kredyty wiadomo ze bank przeciez na tym zarabia a to ze ktos porzycza 10tys a oddaje 12 czy 16 to to jest norlamne fakt w UE kredyty sa mniej oprocentowane ale to jest proste prawo rynku jest popyt to i jest podaz POlska jest najbardzije zadlyzonym krajem UE pod wzgledem branych kredytow....

Offline urban

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
    • http://
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 19, 2008, 00:10:15 »
Witam,
napisz na priw jakie kredyty w jakich bankach ile do spłaty i czy mialaes zaleglosci wieksze niz 3 raty do tylu. Postaram cos wymyslec na normalnych zasadach . Wpisanie do BIK jako gosc z zaleglosciami to jeszcze nic strasznego , Najgorsze jest podanie informacji do zwiazku banków polskich :-( to juz lipa . A napisz z jakiego rejonu Polski jestes . pozdrowionka

Offline baku33

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: kredyt dla strażaków
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 19, 2008, 09:38:28 »
Dzieki urban napisz mi jakich danych potrzebujesz na pablopic@vp.pl wysłałem ci tez prywatna wiadomośc z innym mailem to tam tez mozesz pisac.