Autor Wątek: Kurs Doszkalający  (Przeczytany 1846 razy)

Offline hunter

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 172
Kurs Doszkalający
« dnia: Październik 08, 2004, 11:45:16 »
witam,mozecie mi napisać jak wyglada kurs doszkalajacy dla ratowników medycznych?w lutym przyszłego roku ja i 3 innych strazaków z mojej OSP powinno zrobic taki kurs gdyz mina 2 lata od zdania egzaminu. czy Wy przestrzegacie tego terminu?co dwa lata doszkalanie?
... i ósmego dnia Bóg stworzył strażaka..

Offline SenseY

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 706
Kurs Doszkalający
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2004, 13:07:13 »
A czemu u was wazne szkolenie jest tylko na dwa lata, a nas jest to ważne przez trzy lata.

Offline firetom

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 310
Kurs Doszkalający
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2004, 14:58:38 »
Okres dwuletni wynika chyba  z tego, że jesteśmy ochotnikami, ja też słyszałem o dwuletnim okresie, po którym trzeba się "reaktywować". Pomijam fakt, że w moim przypadku minęły już trzy lata i z tego co mi wiadomo, kurs będę musiał przejść od początku. Moim kolegom mija właśnie w tym roku, ale jak się zdążyłem zorientować, ktoś dopiero się obudził, a więc trzeba będzie ustawić się grzecznie w kolejce, bo jak wiadomo pierwszeństwo mają zawodowcy. No cóż, nie ja za to płacę, wiec głośno nie pokrzyczę.
 
Doświadczenie jest czymś, co zdobywamy, kiedy nie zdobywamy tego, co chcemy zdobyć

Offline bartek6

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 572
Kurs Doszkalający
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2004, 18:28:40 »
nie ma czegoś jak doszkalający- jeśli masz już kurs to po 3 latach przystepujesz do ponownego egzaminu, a to czy zdasz to zależy od twojej wiedzy