Służba > Forum zawodowców

Jak Jeżdzą Biurowcy

<< < (2/3) > >>

bartek6:
gorex przepraszam że cię uraziłem gdyż wnioskuję że pracujesz w biurze
nie wieję nienawiścią do biura- bo mam kolegów w biurze i są spoko - o co inne mi chodzi ale jak to na tym forum bywa zawsze ktoś czuje się urażony i krytykuje - to mało powiedziane-może dołuje autora danego tematu
ja próbuje dość do wniosku czy czasem nie lepiej przenieść część etato biurowych np. do podziału czy też do starostwa, merostwa itp.- miałem to pytanie postawić po zebraniu wniosków z części tematów ale gorex musiałeś wczesniej mnie do tego zmusić --DZIĘKKKIIIII                                                            

gorex:
nikogo do niczego nie zmuszalem :D nie uraziłeś mnie ale prosze staranniej stawiaj pytania i okresl ich cel.. wtedy bedzie jasne ze nie chcesz skłócać podzialu z biurowcami, czy tez wywoływać głupich odpowiedzi na temat wyzszosci jednych nad drugimi.

--- Cytuj ---ja próbuje dość do wniosku czy czasem nie lepiej przenieść część etato biurowych np. do podziału czy też do starostwa, merostwa itp.- miałem to pytanie postawić po zebraniu wniosków z części tematów
--- Koniec cytatu ---
 hm trudny temat- madrzejsze głowy nad tym sie zastanawiaja.  

biurówka:
A jakie etaty Bartku6 chcesz przenieść do jak to nazywasz "starostwa, merostwa"? Kadr, prewencji, księgowości, kwatermistrzostwa, organizacji czy sekretariatu?  :unsure:  

George:
A może zróbmy wątek:
Jak jeżdżą Podziałowcy?

PS.
Sory za sarkazm - Nie jestem pracownikiem biura

bulon:
z tego co widze u mnie na podziale popularne  sa fokusy.

biurowcy raczej woza sie nubirami badz tez fokusami. nie zadki tez jest poldek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej