Służba > Forum zawodowców

Jak Jeżdzą Biurowcy

(1/3) > >>

bartek6:
czy w waszych jednostkach , komendach więcej wykorzystywany jest tabor transportowy przez biurowców czy też przez podział bojowy
u mnie ponad 5 krotnie wiecej jeżdzą biurowcy, a na dodatek na 10 samochodów w komendzie to 4 są w stałym rozjeżdzie przez biuro i to nie raz zdarza sie że ktoś z biura nie ma czym jechac - a kiedyś był 1 samochód i 1 motor i nie było takich problemów

aniolstroz:
Nie bardzo wiem o co w tym poście chodzi! O jaki tabor transportowy dla podziału bojowego Tobie chodzi?
U mnie (jeśli dobrze zrozumiałem) to też więcej jeździ biuro - komendant to co chwila na jakieś delegacje jeździ no i wydział prewencji też ma troszkę do objazdu!

Geddeon:
Jak Jeżdzą Biurowcy???? - gorzej napewno niż kierowcy z podziału....ciągle słychać zgrzyty w skrzyni biegów...;)
A jeśli chodzi o wykorzystywany tabor transportowy to normalne że biuro a szczególnie kwatermistrzostwo dużo jeździ....
A za czym i po co???? Nie posiadamy uprawnień do ścisłej kontroli....więc oficjalnie w celach służbowych.

tom500:
Jeżdżę tyle ile muszę. Dostaję polecenie wyjazdu i jadę. I nic mi nie zgrzyta :-)

gorex:
też lubie jeżdzić szczególnie jak wracam późno, żona sie cieszy, dzieciak zadowolony, spoko luzik.
  bartek6- masz kompleksy? w twoich postach wieje nienawiścią do 8 godzinnych. chciales pracowac na 8 godzin? widzisz wszystko na czarno?
 co do ilości samochodów: - kiedys konno do pożaru jeździli. kiedys wszystko było na hura, teraz trzeba wiele rzeczy uzgadniac, podpisywać umowy.
BTW:  szkoda ze socjalizm upadł wtedy I sekretarz wszystko na telefon zalatwił nie? szkod Ci tych czasów? mi nie!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej