Autor Wątek: Nowi Z-cy KG  (Przeczytany 35359 razy)

Offline hakowy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Nowi Z-cy KG
« dnia: Styczeń 09, 2008, 14:02:08 »
Zmian ciąg dalszy:

Many nowych Zastępców (trzech) Komendanta Głównego:
- nadbrygadier Marek Kowalski
- starszy brygadier Piotr Kwiatkowski
- nadbrygadier Janusz Skulich
  (kolejność alfabetyczna)

Co o nich sądzicie?

Offline ataman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2008, 14:16:53 »
Wreszcie, już nie mogłem się doczekać, właściwi ludzi na właściwym miejscu bo ci co byli to była tragedia, zresztą już mieli na gębach otarcia od uprzęży którą założyły im związki - szczególnie Szrama.
Mam nadzieję że odważą się złapać "związki" za pysk.
A może by tak związki zlikwidować, po ich wyczynach w ciągu ostatnich lat oraz  zachowaniach ich wierchuszki odbyło by się to bez szkody dla Służby.
Mam nadzieje że Pan gen. Skulich przejmie działkę operacyjną i załatwi temat czasu służby i będzie w końcu porządek jak na Śląsku.

pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących :wub: :wub: :wub:

Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2008, 14:25:17 »
Wreszcie, już nie mogłem się doczekać, właściwi ludzi na właściwym miejscu bo ci co byli to była tragedia, zresztą już mieli na gębach otarcia od uprzęży którą założyły im związki - szczególnie Szrama.
Mam nadzieję że odważą się złapać "związki" za pysk.
A może by tak związki zlikwidować, po ich wyczynach w ciągu ostatnich lat oraz  zachowaniach ich wierchuszki odbyło by się to bez szkody dla Służby.
Mam nadzieje że Pan gen. Skulich przejmie działkę operacyjną i załatwi temat czasu służby i będzie w końcu porządek jak na Śląsku.
pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących :wub: :wub: :wub:
Czyli polecimy 48 godzin bez nadgodzin?
Jeśli to ma być lepsze dla nas to nie wiem kto tu jest trzeźwo myślący...

Offline Marcin-32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2008, 14:36:00 »
Osobiście mogę powiedzieć, że ze znanego mi stanowiska bryg. Skulicha co do czasu służby to zrobi z tym na pewno porządek. Ale nie wiem czy wszystkim się ten porządek będzie podobał?
Umiemy żyć jasno, z honorem i dumnie,
Ożywiać marzenia i spełniać swe sny.
Więc trzeba świat kochać i strzec go rozumnie
Rycerze Florianie to my!

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2008, 14:39:04 »
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

strażak pasjonat

  • Gość
Ataman popieram Twoje zdanie ........
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2008, 15:30:46 »
Czas skończyć z NSZZ  S.... w PSP wszyscy przewodniczący, i zarząd s... dostawali wszystko co chcieli, to oni rządzili w PSP przez ostatnie dwa lata, a nie KG robili wszystko dla swojego dobra, niszczyli ludzi za parę srebrników w postaci stanowisk niczym JUDASZ .  Teraz widać ,że strasznie się LĘKAJĄ ,nawet zorganizowali NADZWYCZAJNY ZJAZ.

ALE NALEŻY PAMIĘTAĆ UCZCIWY CZŁOWIEK NICZEGO SIĘ NIE BOI   !!!!!!!!

Offline sikawkowy2008

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Ataman popieram Twoje zdanie ........
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2008, 15:36:13 »
Czas skończyć z NSZZ  S.... w PSP ...
Chyba w 1981 też był jakiś generał, który mówił o likwidacji Solidarności co prawda nie w PSP ale generalnie ....

Offline ataman

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2008, 15:56:35 »
Wydaje mi się że trzeźwo myślę w sprawie 48 godzin.
Koledzy chcieli by 40 godzin tygodniowo, wszystkie przywileje związane ze służbą i przychodzić do pracy 7 razy w miesiącu a niektórzy mówią że lekarze sobie wywalczyli a my jeszcze nie (było się uczyć i zostać lekarzem).

Cieszę się że niektórzy koledzy zgadzają się co do mojego zdania na temat związków. W straży powinien być ewentualnie jeden związek zawodowy a to jest w tej obecnie "DO UTYLIZACJI".

Pozdrawiam Kolegów

Offline pkpsp

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2008, 16:03:30 »
Wydaje mi się że trzeźwo myślę w sprawie 48 godzin.
Koledzy chcieli by 40 godzin tygodniowo, wszystkie przywileje związane ze służbą i przychodzić do pracy 7 razy w miesiącu a niektórzy mówią że lekarze sobie wywalczyli a my jeszcze nie (było się uczyć i zostać lekarzem).

Cieszę się że niektórzy koledzy zgadzają się co do mojego zdania na temat związków. W straży powinien być ewentualnie jeden związek zawodowy a to jest w tej obecnie "DO UTYLIZACJI".

Pozdrawiam Kolegów

W pełni popieram kolegę.
Niezależnie od tego, ile mieszkań zalejemy podczas akcji i tak nas będą kochać. Zatem wody nie oszczędzać.
Skonstruować dobrą pompę pożarniczą to jest sztuka. Trzeba się narobić, żeby dobrze dobrać parametry ssania i tłoczenia. Zresztą Ci z was, którzy palą, na pewno przekonali się już, siedząc w toalecie, jak trudno jest jednocześnie i ciągnąć i pchać.

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 09, 2008, 16:23:06 »
ja obiema rękoma podpisuję się pod jednym zz... ale cóż to chyba pobożne życzenia bo ktoż zrezygnuje z koryta..... /oby nas nie spotkało związkowa zadyma która się dzieje w górnictwie, i o prosze kilku prostych ludzi  kretuje pod ziemia a panowie zwiazkowcy mają pretekst do mówienia że sa potrzebni/.... A tak na marginesie to przy noweym kierownictwie kg który zz teraz wypłynie na wierzch..? :rolleyes:

PozdrawiamM

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 09, 2008, 16:44:46 »
A po co aż 3 zastępców??? To jeden ma zastępować drugiego? Przecież wszyscy krytykowali PiS za to, że mianowali 3 zastępców... no a teraz jest ok? Wszyscy są po jednych pieniądzach, lewo, prawo zielono, czerwono ...

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 09, 2008, 16:51:49 »
rachunek jest prosty: tyle jest według obecnego regulaminu (co najmniej od czasów słynnej "reorganizacji) etatów Z-cy KG w naszym kraju (czyli  w KG). Faktem jest natomiast, że nie zawsze było 3 zastępców.
Sajmonowski.
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

Offline pożarnik92

  • asp.sztab.w stanie spoczynku
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Bądz zawsze sobą.
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 09, 2008, 16:59:03 »
Cytuj
Wydaje mi się że trzeźwo myślę w sprawie 48 godzin.
Koledzy chcieli by 40 godzin tygodniowo, wszystkie przywileje związane ze służbą i przychodzić do pracy 7 razy w miesiącu a niektórzy mówią że lekarze sobie wywalczyli a my jeszcze nie (było się uczyć i zostać lekarzem).Cieszę się że niektórzy koledzy zgadzają się co do mojego zdania na temat związków. W straży powinien być ewentualnie jeden związek zawodowy a to jest w tej obecnie "DO UTYLIZACJI".

Zgoda na jeden związek , ale nie na 48 godzin Atamanie, był już pan Skomra i się mu nie udało to myślę że pan Leśniakiewicz i rząd Tuska nie potrzebuje kolejnej wojny a ile razy się idzie do pracy to nie ważne , podstawą są wypracowane godziny  i nadgodziny za friko nie po 100 zł. za godzinę jak chcą lekarze. MY chcemy pracować nawet 216 jak dawniej ale za kasę , czasy wolontariatu w PSP powinny przejść do historii.
"W służbach mundurowych zwyczaj salutowania wywodzi się z tego, że co jakiś czas trzeba sprawdzić, czy ma się jeszcze własną głowę."
"Mało salutowałem i teraz wiem że  w odpowiednim czasie nie miałem głowy"

Offline Sajmonowski

  • World Citizen. Son of Man. A Moving form of dust.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 679
  • Strażaku - ratuj się sam!
    • Grupa Szybkiego Reagowania
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 09, 2008, 17:06:23 »
a ja znowu zmienię temat (pozostając w temacie ogólnym), spójrzcie na stronę, czy mnie wzrok myli, czy z odwoływanych Panów Komendantów (Zastępców KG) obecny był tylko jeden?
Pozdro.
Zawsze ćwicz tak, jakby od tego zależało Twoje życie. Bo zależy!

www.cfbt.pl

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 09, 2008, 17:09:21 »
Cytuj
Wysłany przez: sikawkowy2008 

Cytat: strażak pasjonat  Dzisiaj o 15:30:46
Czas skończyć z NSZZ  S.... w PSP ...

Chyba w 1981 też był jakiś generał, który mówił o likwidacji Solidarności co prawda nie w PSP ale generalnie ....


Drogi sikawkowy2008, protestuje przeciwko prównywaniu Solidarności z roku 1980 do obecnych związkowców. Oni nie tylko zawłaszczyli symbol wolności to jeszcze swoim działaniem go bezczeszczą. Nie wiem, czy nie zauwazasz nie tylko róznic intelektualnych, osobowościowych ale także - a moze przede wszystkim - braku humanitaryzmu i ludzkich odruchów u obecnych kolegów związkowców podpisujacych się "S". Oni nawet nie sa solidarni z PSP. A moze, drogi sikawkowy2008, Ty jestes zbyt młody aby rok 1980 pamietać. I starasz zie krzyczeć jak ci z obecnej, nie mającej nic współnego z tamtą. "s"...

Offline Adonis06

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 09, 2008, 17:14:18 »
Poczekajmy z tym chwaleniam dnia przed zachodem. Z tego co wiem to zawsze sie krytykowało odchodzących nawewet bez zastanowienia sie nad konkretami i ch pracy

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 09, 2008, 17:52:38 »
@ strażak pasjonat, ataman, pkpsp
szanowni koledzy wypowiadacie się w imieniu trzeźwo myślących rzesz strażaków, a żaden z Was nie przekroczył 10 postów? Czyżbyście byli d tej pory biernymi raczej obserwatorami? A skoro tak, to pasuje do Was hasło: mierny, bierny, ale wierny? Co naprawdę niewiele ma wspólnego z trzeźwym myśleniem...a o to przykłady:
Cytuj
A może by tak związki zlikwidować, po ich wyczynach w ciągu ostatnich lat

Przypomnę, że to właśnie dzięki działalności zz otrzymaliśmy w tym roku najwyższe nagrody od czasu powstania PSP, zz współuczestniczyły we wprowadzaniu i tworzeniu ustawy modernizacyjnej, dzięki czemu w 2007 dostaliśmy, w 2008 mamy niedługo dostać, a w 2009 dostaniemy najwyższe od lat podwyżki wynagrodzeń (zobaczymy ile kasy załatwią nam nowi komendanci na lata 2010 i dalej?), jak do tej pory utrzymaliśmy tzw. przywileje emerytalne (zobaczymy czy komendanci postarają się utrzymać je nadal, nie tracąc nic z dotychczasowych?)...Aby zlikwidować zz trzeba zmienić ustawę, naruszając przy tym traktat europeiski i Konstytucję RP, ale tego pewnie nawet nie wiecie? Bo cóż to za problem, prawo?
Można więc założyć, że chcielibyście wprowadzić TKM bez względu na konsekwencje dla zdecydowanej rzeszy strażaków?:
Cytuj
Wydaje mi się że trzeźwo myślę w sprawie 48 godzin.
Koledzy chcieli by 40 godzin tygodniowo, wszystkie przywileje związane ze służbą i przychodzić do pracy 7 razy w miesiącu a niektórzy mówią że lekarze sobie wywalczyli a my jeszcze nie (było się uczyć i zostać lekarzem).
Co do nauki, szanowni panowie, to dlaczego z korzyści płynących z dyrektywy RE dot. czasu pracy korzystają wszyscy lekarze, zarówno ze specjalizacją, jak i zwykłe łapiduchy (również Ci zamieszani w aferę "łowców skór"), a kto powiedział, że strażacy są mniej wykształceni od przeciętnego lekarza? Wykształcenie to dotyka wszakże innego obszaru wiedzy, ale porównując poziom (mam na myśli tytuły) magister nauk medycznych od magistra inżyniera pożarnictwa np.? Dlaczego jesteście zakompleksieni i to zakompleksienie własne staracie się przerzucić na innych, a na dodatek wmawiacie ludziom nieprawdę. Nie zwracacie uwagi na to, że lekarz robi to czego się nauczył i nie dotyka młotka, ani pędzla przy remontach szpitali...
Jak wspomniał Bravehart :
Cytuj
A po co aż 3 zastępców?Przecież wszyscy krytykowali PiS za to, że mianowali 3 zastępców.
przykłady z tematu:Trzeci zastępca KG
ofi : Lipiec 06, 2007, 16:38:15
Cytuj
No to komendanci - zwiazkowcy pokazuja na co ich stac. Nic ze regulamin zaklada 2 z-cow. Jak cos to zmiana regulaminu zajmie im godzine, a kolejny emeryt ze swietnej grupy bedzie zadowolony...

bartek6 : Lipiec 07, 2007, 11:42:26
Cytuj
Ciekawi mnie brak wpisów kolegów ze zz. Skomra byłby już za takie coś zrównany z ziemią a tu cisza.
3 kom. i to nie zgodnie z regulaminem--Panowie ze zz może poproście  NJPKG o wyjaśnienie przyczyn takiego postępowania. kasa mniejsza na podwyżki, redukcja komend a tu 3  komendant--No ale cóż ile zz tylu i zastępców.

Skoro zz popełniły tak niewybaczalny błąd, to dlaczego nie zostało zlikwidowane od razu to stanowisko? Żeby była odskocznia do odejścia na emeryturkę, dla zasłużonych towarzyszy?
Czy nie widać wyraźnie, że liczy się tylko dojście do władzy, później już się nic i nikt nie liczy.

PS. Jednego to nie można PO zarzucić - że biorą swoich do władzy   :mellow:


Dla wszystkich naiwnych, lub uparcie, dozgonnie głupich cytat z Requiem III Jacka Kaczmarskiego -  Polaka,poety, barda, patrioty za stroną ZZ "S":

I ty spokojnie śpij, bezkształtny tłumie
Analfabetów o zwichniętych karkach,
Którego grozy nigdy nie zrozumie
Mędrzec, wojownik, skazaniec ni zdrajca.
Śpij, boś też myślał, walczył, i też zdradzał;
Czemu byś lepszy miał być niż te tuzy,
Dla których człowiek, wiara, rozum, władza
Do tego tylko, by im służyć - służy!


« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 17:55:43 wysłana przez robard »
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

wariant

  • Gość
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 09, 2008, 17:53:18 »
Ja mam nadzieje ze zostanie zrobiony porządek na PSK i MSK i wszyscy wrócimy do systemu 24 h na 48.

Offline asp2001

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 09, 2008, 18:05:37 »
Ja mam nadzieje ze zostanie zrobiony porządek na PSK i MSK i wszyscy wrócimy do systemu 24 h na 48.

Popieram w 100% - 24h!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Marcin-32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 09, 2008, 19:09:13 »
Cytuj
Wydaje mi się że trzeźwo myślę w sprawie 48 godzin.
Koledzy chcieli by 40 godzin tygodniowo, wszystkie przywileje związane ze służbą i przychodzić do pracy 7 razy w miesiącu a niektórzy mówią że lekarze sobie wywalczyli a my jeszcze nie (było się uczyć i zostać lekarzem).Cieszę się że niektórzy koledzy zgadzają się co do mojego zdania na temat związków. W straży powinien być ewentualnie jeden związek zawodowy a to jest w tej obecnie "DO UTYLIZACJI".

Zgoda na jeden związek , ale nie na 48 godzin Atamanie, był już pan Skomra i się mu nie udało to myślę że pan Leśniakiewicz i rząd Tuska nie potrzebuje kolejnej wojny a ile razy się idzie do pracy to nie ważne , podstawą są wypracowane godziny  i nadgodziny za friko nie po 100 zł. za godzinę jak chcą lekarze. MY chcemy pracować nawet 216 jak dawniej ale za kasę , czasy wolontariatu w PSP powinny przejść do historii.

I ja się podpiszę pod tym obiema rękami, a nawiasem mówiąc jestem jeszcze członkiem związku, ale już nie długo.
Kiedyś zasłyszałem taką rozmowę na "wyżynach" odnośnie czasu pracy i podwyżek i wyciągnąlem dla sibie jeden wniosek - mógłbym pracować nawet 216 godz. za godziwe podwyżki, a tak mamy 48 godz. i z kasy bebe.
No ale to tylko moje zdanie, napewno nie wszyscy się do niego przychylą. No ale chyba po to jest forum?

A skoro tak, to pasuje do Was hasło: mierny, bierny, ale wierny? Co naprawdę niewiele ma wspólnego z trzeźwym myśleniem...a o to przykłady:

Bardzo mi przykro że w ten sposób nas Pan postrzega. No ale to tylko i wyłącznie Pana zdanie. Jest tu chyba większość strażaków a nie politykierów, którzy bawią się grą słów. Apropo ilości postów, to żal czytać jak sami się opluwamy i poniżamy. Przypomina to rozmowę z wyższym przełożonym.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 19:25:35 wysłana przez Marcin-32 »
Umiemy żyć jasno, z honorem i dumnie,
Ożywiać marzenia i spełniać swe sny.
Więc trzeba świat kochać i strzec go rozumnie
Rycerze Florianie to my!

Offline fornax

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 09, 2008, 19:17:41 »
Temat ciekawy, ale po co tyle nerwów. Ludzie przychodzą i odchodzą. Komendantem się bywa. :)
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 19:27:55 wysłana przez fornax »

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 09, 2008, 19:35:18 »
 Do tych bardzo negatywnie nastawionych do ZZ.......tak pokrótce,gdyby nie ZZ,to jeździliby po Nas ,jak po łysych kobyłach.Nie zrozumcie mnie źle,są ZZ na potrzeby "góry"...... :huh:. :huh:. i oni ciągną "pod" Komendantów z korzyścią dla siebie !!!! Fakt niezaprzeczalny!!! Ale są ludzie w ZZ ,którzy naprawdę chcą dla Nas lepiej.
Zastanowiliście się kiedyś po co są ZZ?????
Z Waszych postów wynika,że .....NIE!!!!!!   Według mnie ZZ są dla i w obronie pracowników.Trzeba tylko oddzielić ziarno od plewów i wszystko będzie ok  -_-  -_- .Wyeliminować sprzedawczyków,postawić na chłopaków ,którym na sercu leży dobro ratowników. Najbezpieczniej stać opodal i nie wychylać zbytnio pyszczka (czyt. jak rozumiesz).Nie twierdzę iż ZZ ,są nieomylne, ale popełniać błędy jest rzeczą ludzką.... ale jeśli nie robi się nic ,to nie sposób się pomylić  :angry:  :angry:.A jeśli jesteście tacy fest faceci to droga wolna,zakładajcie ZZ i do dzieła....... tylko pamiętajcie,że prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
Ale przecież Wy zrobicie wszystko najlepiej, i na pewno wszystkim strażakom dogodzicie.Jesteście jedyni,nieomylni,i zawsze znajdziecie wyjście awaryjne   :mellow: .                                                       

                                                                                                                  "Pozdrawiam"  i Pozdrawiam

Offline grucha

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 09, 2008, 19:57:39 »
ATAMAN związków nie zakładałeś i raczej ich rozwiązywać nie będziesz
pozdrawiam

Offline trymix

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 09, 2008, 20:01:01 »
Zastanowiliście się kiedyś po co są ZZ?????

Według mnie ZZ są dla i w obronie pracowników.....

Ale przecież Wy zrobicie wszystko najlepiej, i na pewno wszystkim strażakom dogodzicie.Jesteście jedyni,nieomylni,i zawsze znajdziecie wyjście awaryjne   :mellow: .                                                       

                                                                                                                  "Pozdrawiam"  i Pozdrawiam

A Ty się kolego zastanowiłeś ???  

W  tym, że ZZ są, a raczej powinny być dla pracownika zgadzam się z Tobą w 100%....

Nie może być jednak tak że  "Strona służbowa" to też ZZ.

Bo istnieje jeszcze, dla nas wszystkich na szczęście coś, co się określa mianem DOBRA SŁUŻBY!!!, bo wciąż wśród nas są ludzie, którzy ciężko pracują na dobre imię formacji, a nie tylko krzyczą ,że im się należy...

                                                                                  Ja wszystkich POZDRAWIAM :)




 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 20:11:01 wysłana przez trymix »

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Nowi Z-cy KG
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 09, 2008, 20:13:58 »
trymixBo istnieje jeszcze, dla nas wszystkich na szczęście coś, co się określa mianem DOBRA SŁUŻBY!!!, bo wciąż wśród nas są ludzie, którzy ciężko pracują na dobre imię formacji, anie tylko krzyczą że im się należy...

Wiesz co ,jak chcesz się bawić w gierki słowne ,to podaj definicję "Dobro służby",wtedy wdrożymy dyskusję,bo na chwilę obecną,to jakoś bardziej odpowiada mi dobro strażaka a co za tym idzie: komfort pracy,płacy itd .
                                                                                                                                                      Pozdro