Autor Wątek: Nowy Małopolski Komendant Wojewódzki  (Przeczytany 14992 razy)

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Nowy Małopolski Komendant Wojewódzki
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 17, 2008, 13:26:03 »
Cytuj
Osobiście nie znamm  gościa bo jestem zwykłym starzakiem

Gedeon ma rację, bo zwykły straŻak wie jak się pisze STRAŻAK. Taki błąd mógł zrobić tylko ktoś, kto przed nazwiskiem nigdy nie pisał strażak, lub starszy strażak.

Offline STRAŻAK___!!!

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Nowy Małopolski Komendant Wojewódzki
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 17, 2008, 18:23:32 »
Witam....
sam_go pewnie nie wiessz co to jest "literówka"... i pewnie masz wiele sytuacji w którch przed swoim nazwiskiem "starszy strażak".... na pewno więc przyznaję Ci rację, bo gdzież bym mógł polemizować... Czy ja bronię, czy atakuję... Piszę bo obeny wątek, który zaczął się od informacji o nadciagającej zmianie KW jest już drugim na temat gościa, a jak juz mówiłem tu każdy może napisać wszystko jeżdził trzeba było mu to co złe wytykać, chyba po to jeżdził. Każdy pisze o imiennie o Komendancie Łabuzie ale nikt imiennie się nie podpisuje bo tak najłatwiej (zresztą ja też). A czy on do mnie przyjedzie czy nie to w sumie wszystko jedno ale był i chociaz wim jak gosiu wyglada bo nie zawsze wszyscy wiedzieli... I z mojej strony na ten temat to wszystko... ale ogólnie ŻENADA.... mało wazne...

Offline robn

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.349
Odp: Nowy Małopolski Komendant Wojewódzki
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 17, 2008, 19:07:20 »
Każdy pisze o imiennie o Komendancie Łabuzie ale nikt imiennie się nie podpisuje bo tak najłatwiej (zresztą ja też). A czy on do mnie przyjedzie czy nie to w sumie wszystko jedno ale był i chociaż wim jak gosiu wyglada bo nie zawsze wszyscy wiedzieli... I z mojej strony na ten temat to wszystko... ale ogólnie ŻENADA.... mało wazne...
porozumiewać się z KW można za pomocą stopnia, imienia i nazwiska poprzez drogę służbową, na forum nie ma takiej potrzeby :P :P :P
To ze ten Pan jest obecnym KW, sprawia że jest osobą publiczną, reprezentuje małopolskich strażaków (nie taki sikawkowy co ja, który ma gówno do gadania). On podejmuje strategiczne decyzje a my możemy je do woli komentować. Nawet te rękawiczki w poczcie sztandarowym. I pewnie tak będziemy dalej robić...... Bo jak się nie będzie o tym mówić to może się zrobić tak jak u chłopaków z Lipna. Prawdą za to jest to, że na pewno wszystkim nie dogodzi....
Na stronie KW jest link Pytania do Komendanta  ale pytania są standardowe. Dlaczego tam nie ma np jasnych informacji dotyczących awansowania na wyższe stopnie? Dlaczego nie ma informacji na temat nadania 1 stopnia oficerskiego?
Dlaczego nie ma informacji na temat planowanych szkoleń? itp itp....
Wogóle informacje są prawie tajne, lepiej żeby strażacy o niczym nie wiedzieli, nie znali się na niczym poza gaszeniem i cięciem aut....
Co do przekazywania informacji dla porównania proszę przejrzeć strony Komendy Miejskiej w Poznaniu. Dla mnie to duża różnica.

modyfikacja:
troszeczkę muszę pochwalić: strona internetowa KW przynajmniej się zmieniła i jest bardziej przejrzysta. Niemniej zawartość prawie bez zmian. Jedyny plusem jest umieszczenie linku do strazak.pl  ^_^ ^_^ Na dodawanie zawartości i treści przez admina czekam z niecierpliwością.....
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2008, 22:31:28 wysłana przez robn »
EGO = 1 / wiedza

Offline zoddali

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 161
Odp: Nowy Małopolski Komendant Wojewódzki
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 18, 2008, 07:55:38 »
Pogubiłem się. Jaki nowy KW w małopolsce? Przecież obecny rządzi od ponad dwóch lat, a styl rządów uzależniony jest od aktualnego KG. Normalne - A.Ł. ma jeszcze trochę do emy.