Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

Tradycja w SA PSP Poznań

(1/10) > >>

młody45:
Chciałbym się wypowiedzieć na temat „TRADYCJI” panujących w SA PSP POZNAŃ.
Na początku od razu zaznaczę że ten wątek nie jest skierowany przeciwko wykładowcom (może jednemu).
A mianowicie jest w szkole jeden gość który przyszłym zaznaczam przyszłym aspirantom wpaja do głów takie teorie jak cytuje ” kursy podoficerskie to są produkty uboczne tej szkoły”.
Na początku kursu mówi o tradycjach tej szkoły że jest ich kilkanaście a potem jak się z nim rozmawia na temat służby że taka jest tradycja w szkole to on nas porównuje do wywożenia śmieci cyt.”tradycją jest że śmieci rano też się wywozi”.
Moim skromnym zdaniem gość ten pomylił służby. Biega z alkomatem i straszy.
Jeden z wykładowców (ten co wspominałem na początku) który bardzo mu chce dorównać to na zajęciach teoretycznych wali takie teksty jak kwitacja( zamiast kawitacja) i możesz go poprawiać a on dalej swoje drugie jego stwierdzenie ciśnie ci słup rtęci H2O a przy tym to wymiękłem jak naśladował pompę „głosem” to powaliło nas na nogi.
Czekam na inne opinie
pozdrawiam

Denko:
Tradycji w S.A. PSP jest dużo :mellow:.
Daj trochę więcej szczegółów????????????????????

iglo:
nawiązując do młodego to jeszcze zapomniał o tym ze wywozi trzeźwych kursantów na badanie na policje i robi całej straży niezłą opinie
jak ktoś pije na koszarach i został złapany to powinien sie tym zająć komendant szkoły a nie robić wstyd na cały poznań.zawsze sie znajdą odważni na picie w szkole - osobiście jestem przeciwny piciu w szkole ale na browara na miasto chyba można wyjść :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

James Bond:
Panowie jakie macie dowody, że to co mówicie jest prawdą??? Każdego w taki sposób można oskarżyć.

iglo:
o jakie dowody ci chodzi jak to piszą kursanci którzy to przeżyli nie kumam :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej