Autor Wątek: Strażacy dzieciom  (Przeczytany 1148 razy)

Offline meli

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
    • OSP OPALENICA
Strażacy dzieciom
« dnia: Grudzień 17, 2007, 13:07:33 »
witam panowie :mellow: chciałbym się zapytać czy w waszych jednostkach tak jak mojej( OSP OPALENICA)  jest również prowadzona akcja zbiórki żywności oraz pieniędzy dla dzieci z terenów waszych gmin?? u mnie w tym roku była już to 4 "edycja" tej zbiórki -_- co wy na to? chwalicie ten pomysł czy nie?? :mellow:
www.osp-opalenica.pl <-- serdecznie zapraszam;)

Offline Darek3xP

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 131
Odp: Strażacy dzieciom
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2007, 20:13:54 »
Cześć meli ! Wasz pomysł jest wspaniały i szlachetny ! Przyjmijcie gratulacje nietylko odemnie ale i od mojej strażackiej rodziny ! W tym roku już się nam nieuda przeprowadzić podobnej akcji ale w przyszłym roku - kto wie ?!
W przeszłości nasza jednostka organizowała prezenty pod choinkę dla dzieci niepełnosprawnych i upośledzonych z naszego miasta z powodzeniem ale jakoś to zanikło - szkoda.
Może napiszesz coś więcej w tym temacie ! Może inni skorzystają z waszego wypróbowanego pomysłu - Pozdrawiam !

Offline meli

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 153
    • OSP OPALENICA
Odp: Strażacy dzieciom
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2008, 21:10:24 »
sory że dopiero teraz pisze;p chciałbym żeby więcej jednostek robiło takie coś jest to wkład zarówno MDP jak i dorosłych strażaków :mellow:
www.osp-opalenica.pl <-- serdecznie zapraszam;)

Offline krzysiek 998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 274
Odp: Strażacy dzieciom
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2008, 23:53:34 »
Witam!!!

Nasza jednostka od kilku lat bierze udział w akcji Pajacyk „Napełniamy talerzyk” Jest to pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej wytypowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Zbiórki żywności też są przeprowadzane. Ostatnia zbiórka żywności odbyła się przed Wielkanocą. Dzięki naszym akcjom rocznie trafia około 40 ton żywności takiej jak: mleko, mąka, cukier, kasza, makaron, ser i płatki śniadaniowe pozyskane z Banku Żywności. W tym roku pierwsza transza żywności zostanie rozdana w miesiącu Kwietniu. Na zdjęciach: rozładunek, wydawanie. Rocznie cztery takie TIR-y trafiają do ubogich rodzin.