Autor Wątek: Odp: kto stratuje w 2008 do SA?  (Przeczytany 1701 razy)

Offline smartjrg

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« dnia: Grudzień 15, 2007, 15:19:45 »
A ja mam pytanie odnośnie tego czy zamiast fizyki i chemi mogę pisac egzamin np z geografi i biologi?

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2007, 15:30:41 »
Na testach egzaminacyjnych jasne ze tak.
Masz jeszcze możliwosć wybrania ławki oraz komisji egazmiancyjnej, a po zakonczeniu egzaminu dostaneisz kwaity w podzience. Jesli masz jeszcze dodatkowe prośby musisz je składać w terminei do 7 dni przed egzaminem.
Pozdrawiam
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



zeyb0r

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2007, 15:31:07 »
smartjrg proszę Cię, rozumiem że nowy na forum i teges ale wpierw przeczytaj regulamin, skorzystaj z opcji szukaj...
Odwiedź szkolne strony np. tąhttp://www.sapsppoznan.pl/html/recrut.html  tam o wszystkim ładnie piszą. To tak na przyszłość a co do Twego pytania to NIE, nie można zdawać z geografii i biologi, to nie matura :wacko:
Pozdrawiam

Offline smartjrg

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2007, 15:33:26 »
Czyli rozumiem ze musze zdawać fizykę i chemie,a szkoda bo dobry jestem z geografi.Nawalony nie rozumiem tej twojej kurtuazji,albo prostak jesteś albo plecak.

zeyb0r

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2007, 16:04:16 »
Niekoniecznie musi być plecakiem choć diabli tam wie...
Po  prostu nie wytrzymał bo takie pytania zdarzają się dość często i gęsto /TU/ więc się mu wcale nie dziwie...
Powiedz jaki byłby sens tego by na egzaminach do SA był test z gegry... :huh:
Pozdrawiam

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2007, 16:19:54 »
Czyli rozumiem ze musze zdawać fizykę i chemie,a szkoda bo dobry jestem z geografi.Nawalony nie rozumiem tej twojej kurtuazji,albo prostak jesteś albo plecak.

Podoba mi się Twoja odpowiedz.
Z tych wariantów najbardziej chciałbym być plecakiem ale niestety nie jestem i będe zapier.... tak jak Ty żeby sie dostać.
A zachowałem się prostacko to prawda, ale czy nie trafiał by Cię szlak gdyby któraś osoba z rzędu zadawała bezsensowne  pytania ? Przeczytałeś choć raz warunki naboru do SAPSP ? Po tym co napisałeś - nie wydaję mi się.
Nie miej mi tego za złe. Spędzisz tu trochę czasu zrozumiesz...

Ps. Rzadko bywam nawalonym częściej bywam napalonym. :wacko:

I skąd dorwałeś tą teze że jestem plecakiem ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2007, 16:30:38 wysłana przez napalony »
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline smartjrg

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2007, 17:20:20 »
Nawalony bo tłoja wypowiedź o tym światczy że chyba młaż styczność z plecakami lub som nim jestes,ja tylko pytalem czy jest mozliwość aby pisac egzamin z geografi na te studia do krakowa a ty do mnie a mordom wyskoczyles
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2007, 19:07:52 wysłana przez smartjrg »

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 15, 2007, 19:09:11 »
Nawalony bo tfoja wypowiedź o tym światczy że chyba maż styczność z plecakami lub sam nim jestes,ja tylko pytalem czy jest mozliwość aby pisac egzamin z geografi na te studia do krakowa a ty do mnie a mordom wyskoczyles

Zabiła mnie śmiechem Twoja ortografia, która jest karygodna..
Dzieci w podstawówce lepiej piszą. Szczerze Ci wspólczuję, naprawdę...


Nawalony bo tfoja wypowiedź o tym światczy że chyba maż styczność z plecakami lub sam nim jestes
A za to zdanie uwierz mi że od każdego z tego forum dostał byś Ty po mordzie !!!
Tym bardziej że nie masz nawet najmniejszych podstaw aby komuś coś zarzucić !!!
Obrażasz tymi słowami nie tylko mnie ale i innych uzytkowników
Wszytskie te trzy posty swiadczą tak naprawdę tylko o Twojej głupocie, zaczynając od pisowni a kończąc na wnioskach...

Wiec zastanów się co piszesz na przyszły raz...

Pozdrawiam.
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline smartjrg

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2007, 19:12:32 »
Ino piknie wszłystko chiałeź odwrócidź,co do tego to jłuż sobie sam poradził i nie chiał pomocy.A co do tego ino plecakowania to słodził dwa kotko trzy razy.

Grześ89

  • Gość
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2007, 19:32:20 »
Smartjrg posz po polsku bo nigroma nie mogę Cię zrzumieć!!!

Offline smartjrg

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 15, 2007, 19:52:32 »
Ino ja piszłem,tylko wiecie ja mieszłkam w rejonie Polski gołdzie takie złroty to normalne.łu nas bida asz piszczy,łod łczoraj mam ternet,i chcioł sie dowiedziec co ze studiomi bo chcioł być strożokiem.Białe kłunice ozdrawiaja Grzeziu89

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 15, 2007, 21:22:30 »
smartjrg proszę Cię trochę szacunku dla ludzi gór albo Kaszubian bo ani jedno ani drugie Ci nie wychodzi. Przykro mi ale wykazujesz tylko i wyłącznie swoją głupotę oraz bezmózgowie. Sama jestem z terenów górskich i niejednokrotnie mówi się "jo żem se chcioł"  co wynika z miejsca zamieszkania i gwary aczkolwiek w miejscach publicznych mówi się w języku czysto polskim a w miejscach takich jak Internet również stara się wykazać jakiekolwiek inicjatywy poprawnej wymowy. Ty jak widzę nie jesteś z jakiegokolwiek regionu w którym mówi się gwarą, sorry ale nie wyszło udawanie ciemniaka. W sumie to nie trzeba udawać tego kim się jest... ale wracając od dygresji to tylko się wygłupiasz ilorazem inteligencji...
co do naWalonego, cóż czyżby kolejny cios poniżej pasa?w sumie można się pośmiać...ale niestety nie z marnego żartu a autora...

kurcze chyba wraz ze śniegiem troli przybywa... no cóż nic tylko czekać do wiosny, może głupota stopnieje...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2007, 21:26:39 wysłana przez agusiaczek »

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: kto stratuje w 2008 do SA?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 15, 2007, 22:09:10 »
Wydzieliłem wiadomości z wątku "Kto startuje..." do tego nowego zamkniętego wątku. Proszę o moderatora działu co z tym dalej zrobić - dla mnie do kosza w całości.
Sylwek