Autor Wątek: Nabór z ulicy jak wygląda ?  (Przeczytany 1206549 razy)

Offline piachu97

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3375 dnia: Kwiecień 03, 2017, 20:48:01 »
Pytanko :D Jeśli przykładowo jednostka ogłasza nabór na 3 wakaty a test sprawnościowy/wydolnościowy przejdzie 1 osoba bądź wcale to jest szansa, że niebawem ogłoszą znów nabór bo muszą zapełnić miejsca ? :straz:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3376 dnia: Kwiecień 03, 2017, 22:26:53 »
Pytanko :D Jeśli przykładowo jednostka ogłasza nabór na 3 wakaty a test sprawnościowy/wydolnościowy przejdzie 1 osoba bądź wcale to jest szansa, że niebawem ogłoszą znów nabór bo muszą zapełnić miejsca ? :straz:
Zwykle tak jest... Ale różnie z tym bywa czasem ogłoszenia kolejnego naboru.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Mateee998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3377 dnia: Kwiecień 03, 2017, 22:32:31 »
Panowie ktoś może coś powiedzieć o psychotestach w MSWiA we Wrocławiu?

Offline Cichy90

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3378 dnia: Kwiecień 05, 2017, 13:19:49 »
A pływanie jest stylem dowolnym? Start z wody czy przez wskok?

Offline sawa88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3379 dnia: Kwiecień 05, 2017, 13:21:26 »
Star z wody, styl dowolny, ale na żabkę raczej nie dasz rady ;)

pozdrawiam

Offline Kowal1906

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3380 dnia: Kwiecień 05, 2017, 15:03:35 »
Star z wody, styl dowolny, ale na żabkę raczej nie dasz rady ;)

pozdrawiam

Dla chcącego nic trudnego. Ja żabka robię 50-55 sekund 🙂

Offline sawa88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3381 dnia: Kwiecień 05, 2017, 15:07:09 »
W sumie to nie sprawdzalem :) na besen ktory mam pod nosem musze robic 3 dlugosci czyli dwa nawroty, na zabke nie mam szans wyrobic. A na naborze nie probowalem z wiadomych wzgledow:)
Pozdrawiam

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3382 dnia: Kwiecień 06, 2017, 12:47:04 »
Panowie i Panie może coś wiecie o planowanych naborach w województwach mazowieckim i kujawskim ?

Offline Straz-ak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3383 dnia: Kwiecień 06, 2017, 12:56:10 »
Dzwonilem do Radomia i jak narazie cisza , nic nie wiedza w kadrach.

Offline KLosss

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 258
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3384 dnia: Kwiecień 06, 2017, 13:33:34 »
To tak samo Płock i walbrzezno.. nic nie wiedzą ,nie wiedzą ile ludzi idzie na emke..

Offline gosc96

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3385 dnia: Kwiecień 12, 2017, 20:06:00 »
Jest ktos kto przechodził nabór w tym roku? Pytania na tej samej zasadzie co w zeszlym roku?

Offline pawlospgier

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3386 dnia: Kwiecień 12, 2017, 22:20:35 »
Panowie złożyłem dokumenty z tym, że było napisane życiorys (w formie cv) ja zrobiłem bardziej opisowy(zdaniami) ale krótko i na temat , drukowany .
Odrzucą czy przejdzie ?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3387 dnia: Kwiecień 12, 2017, 22:50:00 »
Panowie złożyłem dokumenty z tym, że było napisane życiorys (w formie cv) ja zrobiłem bardziej opisowy(zdaniami) ale krótko i na temat , drukowany .
Odrzucą czy przejdzie ?
Zależy od komisji. Kiedyś miałem interpretację ze CV i życiorys to to samo
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SzklanaDama

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3388 dnia: Kwiecień 17, 2017, 21:24:05 »
Powiedzcie, ile dni trwa i ile kosztował u Was kurs IP? Ktoś robił w Warszawie i może coś opowiedzieć?

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3389 dnia: Kwiecień 24, 2017, 17:00:41 »
Wybiera się ktoś do Sieradza?

Offline tomek5129

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3390 dnia: Kwiecień 24, 2017, 19:58:40 »
Witam Panie i Panowie, od pewnego czasu planuję wystartować w naborze do KM PSP w moim mieście, właśnie zakończyła się rekrutacja która została ogłoszona około miesiąc temu, nie składałem papierów ponieważ nie mam tak dobrej formy aby przejść sprawnościówkę i niestety ale mam problemy z pływaniem, i oczywiście nie posiadam żadnego kursu za który otrzymałbym jakieś punkty. Planuje więc zainwestować w siebie robiąc różnorodne kursy przydatne w PSP, najdroższe prawko które było wymagane w tym naborze C+E oczywiście mam, planuję zrobić D+E za które jest 15 pkt, potem jeszcze inne 3 kursy za które w sumie dostanę kolejne 15 pkt. Niestety do OSP nie należę i ze strażą nie mam nic wspólnego.
Wszystko ładnie pięknie, kolejny nabór będzie za około 2 lata więc mam wystarczająco czasu aby dobrze przygotować się fizycznie i zrobić to co sobie zaplanowałem, wierzę w siebie i wierzę że mi się uda ale najbardziej obawiam się badań psychologicznych, jakiś czas temu niestety ale takich badań nie przeszedłem w procesie rekrutacji do Policji, tzw Multiselect.

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3391 dnia: Kwiecień 24, 2017, 20:12:47 »
Widzę że próbujesz wszędzie..
Niestety, żeby zostać strazakiem trzeba mieć to coś.. To że będziesz miał 50 pkt preferencyjnych nic nie znaczy.. A co będzie za dwa lata nie wie nikt.
Tak czy inaczej powodzenia :)

Offline Wojlat

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3392 dnia: Kwiecień 24, 2017, 20:28:55 »
Tomek5129
Postanowiłem podobnie jak Ty, tyle że od pewnego czasu inwestuje w swoje kwalifikacje do PSP. Zapisz się do OSP by porobić przydatne kursy inaczej nie masz szans ich zrobic np.SP, KPP, RT. Ale tak jak pisze kolega wyżej musisz mieć nienaganna kondycję fizyczną i psychiczną. :wall:

Offline Mateee998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3393 dnia: Kwiecień 24, 2017, 20:36:56 »
Witam Panie i Panowie, od pewnego czasu planuję wystartować w naborze do KM PSP w moim mieście, właśnie zakończyła się rekrutacja która została ogłoszona około miesiąc temu, nie składałem papierów ponieważ nie mam tak dobrej formy aby przejść sprawnościówkę i niestety ale mam problemy z pływaniem, i oczywiście nie posiadam żadnego kursu za który otrzymałbym jakieś punkty. Planuje więc zainwestować w siebie robiąc różnorodne kursy przydatne w PSP, najdroższe prawko które było wymagane w tym naborze C+E oczywiście mam, planuję zrobić D+E za które jest 15 pkt, potem jeszcze inne 3 kursy za które w sumie dostanę kolejne 15 pkt. Niestety do OSP nie należę i ze strażą nie mam nic wspólnego.
Wszystko ładnie pięknie, kolejny nabór będzie za około 2 lata więc mam wystarczająco czasu aby dobrze przygotować się fizycznie i zrobić to co sobie zaplanowałem, wierzę w siebie i wierzę że mi się uda ale najbardziej obawiam się badań psychologicznych, jakiś czas temu niestety ale takich badań nie przeszedłem w procesie rekrutacji do Policji, tzw Multiselect.

odnośnie badań psychologicznych w MSWiA z doświadczenia Ci powiem że nie wyglądaj jak multiselect w Policji... a połowa ludzi opisujących tutaj badania lekarski i rozmowę z psychologiem i psychiatrą WYOLBRZYMIA! najtrudniejszym etapem jest przejście naboru wewnątrz jednostki a badania lekarskie zależą od Twojego zdrowia bo jeżeli masz powiększoną aortę albo cień serca to wiadomo że masz lipę i na to wpływu nie masz. Pozdro i powodzenia :)

Offline tomek5129

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3394 dnia: Kwiecień 24, 2017, 20:51:06 »
Przejrzałem listę rankingową kandydatów z aktualnego naboru, było kilka osób które za uprawnienia miały 30 pkt, był jedna osoba która miała 40, domyślam się że po szkole. Na 8 wakatów złożyło papiery 60 osób z których odpadło aż 12 z braku kompletnej dokumentacji, więc 48 kandydatów walczyło o etaty, dziś zobaczyłem i całą rekrutację przeszło 11 osób, ale gdybym przeszedł sprawnościówkę to myślę że miałbym duże szanse.

Offline Mateee998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3395 dnia: Kwiecień 24, 2017, 21:32:51 »
Przejrzałem listę rankingową kandydatów z aktualnego naboru, było kilka osób które za uprawnienia miały 30 pkt, był jedna osoba która miała 40, domyślam się że po szkole. Na 8 wakatów złożyło papiery 60 osób z których odpadło aż 12 z braku kompletnej dokumentacji, więc 48 kandydatów walczyło o etaty, dziś zobaczyłem i całą rekrutację przeszło 11 osób, ale gdybym przeszedł sprawnościówkę to myślę że miałbym duże szanse.

we Wrocławiu na 190 osób gdzie dużo ludzi miało po 25/30 pkt na starcie dostali się też Ci co mieli po 0 pkt, także próbuj i startuj po różnych komendach bo to też jest plus.

Offline Wojlat

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3396 dnia: Kwiecień 24, 2017, 21:33:50 »
Tomek 5129 starasz się do KM PSP Biała Podlaska?

Offline tomek5129

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3397 dnia: Kwiecień 24, 2017, 21:57:58 »
Tomek 5129 starasz się do KM PSP Biała Podlaska?
Teraz nie startowałem ale planuję spróbować w następnym naborze, jeśli będzie za około 2 lata. A Ty teraz startowałeś ? Może coś opowiesz więcej, jak było, czy Ci się udało ?

Offline Wojlat

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3398 dnia: Kwiecień 24, 2017, 22:12:33 »
Nie nawet nie próbowałem, (brak wymaganego prawa jazdy).

Offline tomek5129

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3399 dnia: Kwiecień 24, 2017, 22:25:33 »
Ja żebym zrobił kursy z OSP musiałbym się do niego zapisać.  Niestety jestem z miasta a żeby zrobić tam kursy trzeba conajmniej 3 lata być członkiem w OSP.