Autor Wątek: Nabór z ulicy jak wygląda ?  (Przeczytany 1207094 razy)

Offline FireF

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3275 dnia: Luty 15, 2017, 23:23:38 »
nie patrząc na login po wypowiedzi można się domyśleć, że kolega ma około 20 lat. Pozdrawia 31latek z kondycją

Offline Lukasz91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
  • OSP 18" Cel: -> PSP 22"
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3276 dnia: Luty 16, 2017, 10:32:23 »
Jak mi się uda w 2018, to po stażu skończy bym przed kwietniem to 29  po kwietniu 30  ^_^

@Limit są tylko do szkół SA  :'(


« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2017, 14:00:58 wysłana przez Lukasz91 »
"Pierwszą powinnością strażaka jest ratować życie. Kiedy tego nie robi, pierwszą powinnością strażaka jest szkolić się!" ~Szymon Kokot-Góra

"Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi i może zapamiętam. Zaangażuj mnie, a się nauczę" ~Benjamin Franklin

Offline Brihar

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
    • http://pl.procto-vitale.com/
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3277 dnia: Luty 16, 2017, 15:56:25 »
Zrobić kondycję po 30 raczej ciężko, ale jak się ją utrzymuje od lat to po trzydziestce nie ma jeszcze problemów :P Usain Bolt w tym roku skończy 31 :D

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3278 dnia: Luty 16, 2017, 16:32:22 »
Usain Bolt.. Co za porównanie... Ty nie wychowales się w takim klimacie jak on i masz inną budowę ciała..

Offline Lukasz91

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
  • OSP 18" Cel: -> PSP 22"
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3279 dnia: Luty 17, 2017, 14:01:26 »
Zrobić kondycję po 30 raczej ciężko, ale jak się ją utrzymuje od lat to po trzydziestce nie ma jeszcze problemów :P Usain Bolt w tym roku skończy 31 :D


Nie postarzaj :D  jeszcze 5 wiosen brakuje do wieku tego którego napisałeś.
"Pierwszą powinnością strażaka jest ratować życie. Kiedy tego nie robi, pierwszą powinnością strażaka jest szkolić się!" ~Szymon Kokot-Góra

"Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi i może zapamiętam. Zaangażuj mnie, a się nauczę" ~Benjamin Franklin

Offline sawa88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3280 dnia: Luty 19, 2017, 17:27:49 »
Witam
Ktoś się orientuje czy w najbliższym czasie szykują się nabory w województwie Opolskim?

Pozdrawiam

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3281 dnia: Luty 19, 2017, 17:54:46 »
Sprawdzaj sobie na kw psp Opole :)

Offline sawa88

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3282 dnia: Luty 19, 2017, 19:32:08 »
Sprawdzam, kazdego dnia ;)

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3283 dnia: Luty 19, 2017, 19:38:42 »
Ja mieszkam na pograniczu 3 województw. Mieszkam w Łódzkim, do Opolskiego mam 3 km a do Wlkp. 2 km więc sprawdzam wszedzie :D

Offline kapec

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 303
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3284 dnia: Luty 19, 2017, 21:42:06 »
Z moich obliczeń wynika, że mieszkasz pomiędzy Bolesławcem a Wójcinem  :szalony:

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3285 dnia: Luty 19, 2017, 22:02:45 »
Tak :D

Offline JABOL955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 136
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3286 dnia: Luty 22, 2017, 20:43:03 »
Panowie jest ktos kto jutro startuje w Aleksandrowie Kujawskim? Bo mam problem, wymagali badan lekarskich razem ze wszystkimi dokumentami a teraz w ogłoszeniu pisze ze przez harvardem trzeba przedstawic dokument i oryginalne zaswiadczenie lekarskie. Czyli co? Musze jeszcze raz isc do lekarza?

Offline Bakus

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 307
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3287 dnia: Luty 22, 2017, 20:48:49 »
chyba nie, dostali od ciebie zaświadczenie które jest wazne 30 dni, mają je wiec nie musisz dostarczac nowego

Offline JABOL955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 136
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3288 dnia: Luty 22, 2017, 20:54:52 »
.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2017, 10:31:44 wysłana przez JABOL955 »

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.449
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3289 dnia: Luty 22, 2017, 21:42:26 »
tak z czystej ciekawości sprawdziłem w warunkach naboru

Cytuj
Panowie jest ktos kto jutro startuje w Aleksandrowie Kujawskim? Bo mam problem, wymagali badan lekarskich razem ze wszystkimi dokumentami a teraz w ogłoszeniu pisze ze przez harvardem trzeba przedstawic dokument i oryginalne zaswiadczenie lekarskie. Czyli co? Musze jeszcze raz isc do lekarza?

Nie wymagali oryginału zaświadczenia tylko aktualnego i jeśli ktoś w dokumentacji złożył ksero to teraz chcą zobaczyć oryginał ( niektóre osoby składają dokumenty w wielu komendach w tym samym czasie posługując się odbitkami)

Cytuj
wiesz co ja już jestem głupi... w ogłoszeniu pisalo że nalezy pobrac druki do lekarza, patrze druki wszystkoe sa ale do lekarza nie ma, pojechałem bez z mysla ze przywioze na Harvard to pani mnie wysmiała ze przeciez trzeba czytac, a druk mam sobie sam NAPISAĆ! I musiałem oobracac 80km dwa razy bo nie chciała przyjac papierów. A teraz te ogłoszenie. No ale bez sens byłby.

może i jesteś bo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz  w naborze jasno stoi pobierz druki " oświadczeń " a nie zaświadczenia od lekarza.

Czytać czytać  i jeszcze raz czytać
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2017, 21:46:27 wysłana przez pb11 »

Offline Pączkin

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Cel - PSP
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3290 dnia: Luty 22, 2017, 22:26:37 »
tak z czystej ciekawości sprawdziłem w warunkach naboru

Cytuj
Panowie jest ktos kto jutro startuje w Aleksandrowie Kujawskim? Bo mam problem, wymagali badan lekarskich razem ze wszystkimi dokumentami a teraz w ogłoszeniu pisze ze przez harvardem trzeba przedstawic dokument i oryginalne zaswiadczenie lekarskie. Czyli co? Musze jeszcze raz isc do lekarza?

Nie wymagali oryginału zaświadczenia tylko aktualnego i jeśli ktoś w dokumentacji złożył ksero to teraz chcą zobaczyć oryginał ( niektóre osoby składają dokumenty w wielu komendach w tym samym czasie posługując się odbitkami)

Cytuj
wiesz co ja już jestem głupi... w ogłoszeniu pisalo że nalezy pobrac druki do lekarza, patrze druki wszystkoe sa ale do lekarza nie ma, pojechałem bez z mysla ze przywioze na Harvard to pani mnie wysmiała ze przeciez trzeba czytac, a druk mam sobie sam NAPISAĆ! I musiałem oobracac 80km dwa razy bo nie chciała przyjac papierów. A teraz te ogłoszenie. No ale bez sens byłby.

może i jesteś bo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz  w naborze jasno stoi pobierz druki " oświadczeń " a nie zaświadczenia od lekarza.

Czytać czytać  i jeszcze raz czytać
Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim żeby przed harvardem lub sprawnością przedstawiać oryginał zaświadczenia. Po to mają to w papierach jak dla mnie, ja osobiście złożyłem oryginał bo nie jadę na inny nabór tylko na ten konkretny.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.449
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3291 dnia: Luty 22, 2017, 22:53:37 »
To chwała Ci że tylko tam ( zaoszczędzisz im roboty ) osobiście prowadząc nabory obserwuję że w  zasadzie normą jest, iż około 20 % osób startuje jednocześnie w kilku naborach ( i to są tylko te które się do tego przyznają). Kiedyś miałem nawet gościa którym startował w naborze jednocześnie przechodząc już badania w poliklinice.

Offline matimlody

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3292 dnia: Luty 23, 2017, 09:05:18 »
Słyszeliście coś o wstrzymanych naborach w województwie śląskim ?


Z powodu Aspirantów

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3293 dnia: Luty 23, 2017, 11:56:43 »
Słyszeliście coś o wstrzymanych naborach w województwie śląskim ?


Z powodu Aspirantów

Zazwyczaj tak jest dopiero jak aspiranci wyjdą, ze szkoły i zasilą szeregi JRG i będą jeszcze wolne miejsca to wtedy będą nabory. Zazwyczaj są w drugiej połowie roku.

Offline JABOL955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 136
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3294 dnia: Luty 23, 2017, 16:17:41 »
tak z czystej ciekawości sprawdziłem w warunkach naboru

Cytuj
Panowie jest ktos kto jutro startuje w Aleksandrowie Kujawskim? Bo mam problem, wymagali badan lekarskich razem ze wszystkimi dokumentami a teraz w ogłoszeniu pisze ze przez harvardem trzeba przedstawic dokument i oryginalne zaswiadczenie lekarskie. Czyli co? Musze jeszcze raz isc do lekarza?

Nie wymagali oryginału zaświadczenia tylko aktualnego i jeśli ktoś w dokumentacji złożył ksero to teraz chcą zobaczyć oryginał ( niektóre osoby składają dokumenty w wielu komendach w tym samym czasie posługując się odbitkami)

Cytuj
wiesz co ja już jestem głupi... w ogłoszeniu pisalo że nalezy pobrac druki do lekarza, patrze druki wszystkoe sa ale do lekarza nie ma, pojechałem bez z mysla ze przywioze na Harvard to pani mnie wysmiała ze przeciez trzeba czytac, a druk mam sobie sam NAPISAĆ! I musiałem oobracac 80km dwa razy bo nie chciała przyjac papierów. A teraz te ogłoszenie. No ale bez sens byłby.

może i jesteś bo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz  w naborze jasno stoi pobierz druki " oświadczeń " a nie zaświadczenia od lekarza.

Czytać czytać  i jeszcze raz czytać

-   aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywanie ćwiczeń fizycznych (udział w próbie wydolnościowej, teście sprawności fizycznej, próbie wysokościowej i sprawdzianie z pływania) wystawione nie wcześniej niż 30 dni przed dniem przystąpienia do tego testu*.

* Pobierz druki oświadczeń


To po co jest gwiazdla przy punkcie? Weź wyciagnij ten kij od szczotki, który połknąłeś. Spytałem się bo miałem watpliwości a ty krtykujesz.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.449
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3295 dnia: Luty 23, 2017, 17:42:52 »
odnosiłem się do twojego wpisu konkretnie do niego a nie do ogłoszenia o naborze
Cytuj
w ogłoszeniu pisalo że nalezy pobrac druki do lekarza

Po pierwsze odpisałem Ci że wcale tak "nie pisało"   napisane jest tylko i wyłącznie pobierz druki oświadczeń, a oświadczenia to te powyżej tamto to zaświadczenie (spora różnica )
Po drugie pytasz się na forum zamiast zadzwonić do sekretariatu i się dopytać- świetna strategia

PS*

Jedna malutka rada dla wszystkich kiedykolwiek i gdziekolwiek startujących nie tylko wy czytacie forum zapewne prowadzący aktualnie nabory w całej Polsce  też je przeglądają jak i wasze TT ,FB , i inne internetowe badziewia na których obnosicie się z swoją prywatnością, publikując rożne bzdurne teksty i wrzucając czasami mniej lub bardziej kompromitujące zdjęcia. Opisujecie różne sytuacje mniej lub bardziej prawdziwe ale w odczuciu na pewno nacechowane emocjami tak jakbyście nie brali pod uwagę że info. o problematycznym kandydacie się rozejdzie.

To tak rada ode mnie i powodzenia wszystkim życzę chcącym się dostać do tej wspaniałej dającej masę satysfakcji służby.

« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2017, 17:59:31 wysłana przez pb11 »

Offline JABOL955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 136
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3296 dnia: Luty 23, 2017, 17:59:42 »
Ogłoszenie pojawiło sie we wtorek, w sekretariacie juz nie odbierali. Wczoraj byłem w pracy i znów nie mogłem zadzwonic. Zauważ, że pytanie skierowane do kogos kto też startuje w Aleksandrowie, wiec jeśli masz juz nabory za sobą, nie startujesz to po co odpisujesz tylko po to zeby kogos obrażać... . 

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.449
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3297 dnia: Luty 23, 2017, 18:32:57 »
bo lubię , bo mogę , bo tak -  wybierz sobie.  I tak masz racje nie powinienem insynuować twojej głupoty ( za co przepraszam)  a raczej brak umiejętności wyciągania wniosków.

Offline JABOL955

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 136
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3298 dnia: Luty 23, 2017, 18:42:05 »
Po prostu przykro trochę ze czynny strażak wchodzi na forum tylko po to żeby kogoś obrazić od głupków.  Jak znam zawodowych strażaków tak pierwszy raz spotkałem się z pogardą w rozmowie z kimś innym. Co do drugiego to masz rację. Sam rozmawiałem z komendantem na temat właśnie wypowiedzi na tym forum :D

Offline Mateee998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #3299 dnia: Luty 23, 2017, 18:46:09 »
Tu jesteś anonimowy więc możesz pisać co chcesz :D