Autor Wątek: Nabór z ulicy jak wygląda ?  (Przeczytany 1206784 razy)

Offline borys015

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2800 dnia: Wrzesień 21, 2016, 23:10:37 »
panowie, nie wiem czy taki temat już był ale czy ktoś z was startował na 50m w kolcach? czy jest to w ogóle możliwe, czy zabronione albo zależy od komisji?

Offline carlsberggg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2801 dnia: Wrzesień 22, 2016, 01:37:39 »
Wszystko zależy od naboru i komisji. Ale rzadko się zdarza ze wolno w kolcach. Chyba ze biegasz po hasiu wtedy to już pozwalają :)

Offline HanySAnimal

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Go Hard or Go Home ...
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2802 dnia: Wrzesień 22, 2016, 06:34:24 »
W Katowicach jeden chopak biegł w kolcach ale ktos go zauważył i podjebal :P no albo wszyscy maja takie same szanse albo nie, a kolce na gównianej nawierzchni mogą mocno pomoc
“All men are created equal, and then a few become firefighters”

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2803 dnia: Wrzesień 22, 2016, 12:39:42 »
Na tartan najlepsze buty z podeszwą typu TURF. Polecam pozdrawiam

Offline Kreator

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 218
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2804 dnia: Wrzesień 22, 2016, 21:43:41 »
panowie, nie wiem czy taki temat już był ale czy ktoś z was startował na 50m w kolcach? czy jest to w ogóle możliwe, czy zabronione albo zależy od komisji?

W tych butach z kolcami trzeba jeszcze umiec biegac. Bo za nas napewno nie pobiegna :P

Offline Mateee998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2805 dnia: Wrzesień 23, 2016, 15:05:16 »
ktoś na Ząbkowice Śląskie się wybiera? :)

Offline borys015

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2806 dnia: Wrzesień 23, 2016, 21:07:40 »
Wszystko zależy od naboru i komisji. Ale rzadko się zdarza ze wolno w kolcach. Chyba ze biegasz po hasiu wtedy to już pozwalają :)

Właśnie będę biegał po jakimś tam żużlu w przyszłym tygodniu w naborze, a w ogłoszeniu jest napisane że ma nie być kolców. Dlatego zacząłem ten temat żeby się zorientować jak to się ma do rzeczywistości. 50m biegam na styk w okolicach 6,9s a w kolcach 0,2 - 0,3s szybciej więc mi osobiście pomagają, a na tej gównianej nawierzchni w zwykłych butach może być kiepsko. A co do równych szans to każdy może sobie takie buty kupić i nauczyć się w nich biegać.

Offline carlsberggg

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2807 dnia: Wrzesień 24, 2016, 11:06:32 »
Z mojego "doświadczenia " wiem ze ten problem wynikał głównie ze strony gospodarza obiektu. Tłumaczyli się ze tartan zostanie" rozwalony " jeśli będziemy biegać w kolcach dlatego byl zakaz ich używania. Ale jak biegasz po żużlu,  hasiu , to uważam że każdy dobiera sobie takie buty jakie chce! A co do równych szans. To jeśli o tym mówimy to nie powinni patrzeć tylko na obuwie. Niech zawsze będzie tartan bloki startowe I foto-komórka wtedy moze będą równe szanse.

Offline borys015

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2808 dnia: Wrzesień 25, 2016, 15:41:12 »
Tak to powinno właśnie wyglądać kolego carlsberggg, skoro są takie wymagania to powinny być też odpowiednie warunki aby te wymagania spełnić, ale jak już powszechnie wiadomo sprawiedliwość nie istnieje.
Z fotokomórką biegałem na jednym naborze w ubiegłym roku jeszcze po starych zasadach i tam to się dopiero działo, każdy miał zmierzone o ponad pół sekundy więcej od faktycznych możliwości, nikt nie zszedł poniżej 7s (mnie zmierzono 7,6s choć zawsze schodziłem poniżej 7s), masa ludzi wtedy odpadła, zostało tylko kilku sprinterów, komisja uważała oczywiście że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Ze stoperem w ręku też każdy wie co można zrobić, patrząc na rezultaty tegorocznych naborów odpadają chłopaki z wynikami 6,91 gdzie 0.3s spokojnie można uznać za margines błędu przy pomiarze szczególnie jeśli robi to osoba która widzi stoper pierwszy raz na oczy. Także 50m w obecnych przepisach jest mocno niesprawiedliwe, do pozostałych konkurencji nie mam zastrzeżeń.

Offline Solan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2809 dnia: Wrzesień 27, 2016, 19:25:51 »
ktoś ma ambicje na nabór w CS PSP ??
Lubelskie

Offline marcin10312

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
  • Cel: PSP
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2810 dnia: Wrzesień 27, 2016, 19:51:59 »
Solan A Ty startujesz, czy brak prawka? Co by nie było to ciekawy nabór bo nie ma pływania  -_-
Sam bym spróbował ale za daleko. 
Cel: PSP

Offline Solan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2811 dnia: Wrzesień 27, 2016, 20:13:39 »
no jak nie mam... pewnie że mam :D ja się tak zastanawiam właśnie. Też mam daleko ale jakby pojechać 10 z papierami i zostać do 13 na testy to tak całkiem optymalnie. Odpadłem w tym roku na harvardzie ale chyba nie dam za wygraną i się dostanę do tej cholernej szkoły. Niekoniecznie jako kadet :p
Lubelskie

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2812 dnia: Wrzesień 27, 2016, 20:16:20 »
no jak nie mam... pewnie że mam :D ja się tak zastanawiam właśnie. Też mam daleko ale jakby pojechać 10 z papierami i zostać do 13 na testy to tak całkiem optymalnie. Odpadłem w tym roku na harvardzie ale chyba nie dam za wygraną i się dostanę do tej cholernej szkoły. Niekoniecznie jako kadet :p
Ale tam aspirantami zostają też kierowcy tylko zaocznie. Więc mógł byś wszystko załatwić drogą na skróty.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2813 dnia: Wrzesień 27, 2016, 20:35:55 »
Solan A Ty startujesz, czy brak prawka? Co by nie było to ciekawy nabór bo nie ma pływania  -_-
Sam bym spróbował ale za daleko.

A jak się wóz będzie topił to kto go uratuje :D Pływanie to podstawa. Pewno jest test z pływania tylko zapomnieli napisać ;)

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 684
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2814 dnia: Wrzesień 27, 2016, 21:01:31 »
Solan A Ty startujesz, czy brak prawka? Co by nie było to ciekawy nabór bo nie ma pływania  -_-
Sam bym spróbował ale za daleko.

A jak się wóz będzie topił to kto go uratuje :D Pływanie to podstawa. Pewno jest test z pływania tylko zapomnieli napisać ;)

Nie ma plywania, szukaja kierowcow a Nie plywakow dlatego zrezygnowali z basenu :fiuu:

Offline Kreator

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 218
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2815 dnia: Wrzesień 27, 2016, 22:52:21 »
Napewno pracujac w takiej szkole jako stazysta szybciej z awansem tj. Aspirant :P

Offline Solan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2816 dnia: Wrzesień 28, 2016, 07:28:13 »
Też tak właśnie słyszałem że będąc na jrg w jakiejś szkole, bardzo szybko wysyłają na aspirantkę.
Lubelskie

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2817 dnia: Wrzesień 28, 2016, 16:47:22 »
Trzeba będzie jechać do wku:D

Offline siara27

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2818 dnia: Wrzesień 28, 2016, 17:38:18 »
Solan jakbys jechał koło debicy to bym sie zabrał z Toba :P

Offline Solan

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2819 dnia: Wrzesień 28, 2016, 18:19:15 »
Solan jakbys jechał koło debicy to bym sie zabrał z Toba :P
po dzisiejszym naborze w Chełmie straciłem wiarę i chyba nie będę już startować na obecnych zasadach :/ AŻ jedna osoba zaliczyła 50m z ponad 20, chyba 24.
Lubelskie

Offline piotr92strazak

  • Cel: PSP
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.162
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2820 dnia: Wrzesień 28, 2016, 19:02:49 »
W większości na borów tak jest. Harvard to samo w jednej komendzie na 100 kandydatów zaliczy tylko 15 a w innej prawie wszyscy  :o
Straż- Pasja, Miłość, Duma, Honor

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2821 dnia: Wrzesień 28, 2016, 19:15:45 »
Aa o co chodzi z tym "przeniesiony do rezerwy"?

Offline mackol93

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Cel: SA PSP POZNAŃ
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2822 dnia: Wrzesień 28, 2016, 21:33:02 »
Ruszyło się w woj. Łódzkim. Szkoda, że nad formą w wakacje nie popracowałem.

Offline bastol33

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 363
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2823 dnia: Wrzesień 28, 2016, 21:50:17 »
Ruszyło się, oby tak dalej .

Offline siara27

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nabór z ulicy jak wygląda ?
« Odpowiedź #2824 dnia: Wrzesień 28, 2016, 22:37:06 »
Solan jakbys jechał koło debicy to bym sie zabrał z Toba :P
po dzisiejszym naborze w Chełmie straciłem wiarę i chyba nie będę już startować na obecnych zasadach :/ AŻ jedna osoba zaliczyła 50m z ponad 20, chyba 24.
://// no to zaszalelliscie :/  Ja dzisiaj w NIsku po harvardzie na plus  na szczescie a w piatek???  pewnie 50 m bedzie dla mnie nieszczesciem :D:D  :cooo:  ale ten zapał i ta mysl ze moze .... akurat  no cos pieknego hehe

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2016, 22:43:30 wysłana przez siara27 »