Autor Wątek: Firma Deva  (Przeczytany 6050 razy)

Offline JD

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
    • GRS OSP Warszawa
Firma Deva
« dnia: Grudzień 04, 2007, 15:24:22 »
Chciałem się was zapytać jakie macie doświadczenia z frimą Deva?
Ja niestety muszę powiedzieć że współpraca z tą firmą (a raczej przedstawicielem P.Kazimierzem Grocholem) to jedna wielka porażka - od ponad dwóch miesięcy próbuje się umówić z tym panem na spotkanie, i albo nie odzwania albo nie odbiera telefonu. Nie potrafi konkretnie się umówić.
Mam więc pytanie czy jeszcze ktoś w Polsce jest przedstawicielem Devy?
Jakie macie doświadczenia z Devą, bo może to ja jestem jakiś pechowy?
INTERNETOWY SKLEP RATOWNICZY
www.paramedyk.sklep.pl

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2007, 15:56:25 »
Chciałem się was zapytać jakie macie doświadczenia z frimą Deva?
Ja niestety muszę powiedzieć że współpraca z tą firmą (a raczej przedstawicielem P.Kazimierzem Grocholem) to jedna wielka porażka - od ponad dwóch miesięcy próbuje się umówić z tym panem na spotkanie, i albo nie odzwania albo nie odbiera telefonu. Nie potrafi konkretnie się umówić.
Mam więc pytanie czy jeszcze ktoś w Polsce jest przedstawicielem Devy?
Jakie macie doświadczenia z Devą, bo może to ja jestem jakiś pechowy?

Niestety ale to prawda.... i to zdanie wielu ludzi....

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2007, 16:47:28 »
Podobnie - kilka razy o coś tam pytałem - zero odzewu.
Z OSP z pojedynczymi sztukami nie chce im się odpowiadać a szkoda bo sprzęt jest dobry tylko jak dla nas jeszcze trochę za drogi.

z reszta zobacz tez to: http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,7660.msg80706.html#msg80706
http://www.strazak.pl/forum/index.php/topic,901.msg75144.html#msg75144
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 16:51:17 wysłana przez Sylwek »

Offline wolszczanin

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
    • OSP Nowy Targ
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2007, 14:13:07 »
niestety ja również miałem kłopot ze skontaktowaniem się z przedstawicielem firmy Deva (żeby nie powiedzieć że mnie olali) i przez to mundury zostały zakupione w firmie SL.


PS.
skrót SL to jak poniżej BRAVEHEART to Safe Life.
kontakt tam miałem z panią Agnieszką a nie z panem kazimierzem co już jest dużym plusem  ^_^ ^_^ ^_^
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2007, 21:10:39 wysłana przez wolszczanin »

Offline JD

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
    • GRS OSP Warszawa
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2007, 16:37:53 »
SL ? czyli... bo nie mogę rozszyfrować
Cały sęk w tym że Deva ma fajne kombinezony z Nomexu - gdyby nie to, to nie zawracał bym sobie głowy z panem Kazimierzem. Potrzebuje kupić fajne kombinezony do wysokościówki i te z Devy niestety są chyba najlepsze jakie widziałem.
A może ktos zna inną firmę która szyje fajne kombinezony?
INTERNETOWY SKLEP RATOWNICZY
www.paramedyk.sklep.pl

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2007, 16:46:44 »
SL ? czyli... bo nie mogę rozszyfrować
Cały sęk w tym że Deva ma fajne kombinezony z Nomexu - gdyby nie to, to nie zawracał bym sobie głowy z panem Kazimierzem. Potrzebuje kupić fajne kombinezony do wysokościówki i te z Devy niestety są chyba najlepsze jakie widziałem.
A może ktos zna inną firmę która szyje fajne kombinezony?

Jeżeli to nie muszą być kombinezony, to polecam to: http://www.safelife.com.pl/index.php?id=catalog&product=30

Z tego co wiem kombinezony na wysokościókę też produkują (na stronie ich nie ma)...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2007, 16:48:17 wysłana przez BRAVEHEART »

Offline Kazimierz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2007, 12:48:25 »
Szanowni klienci,

najmocniej przepraszam za wszystkie niedogodności i trudności. Stworzenie biura obsługi klienta będzie prawdopodobnie właściwym rozwiązaniem.
Cieszę się bardzo ze wzrastającego zainteresowania naszymi produktami.
W roku bieżącym w pierwszym kwartale nie działo się nic, jak zwykle. W drugim małe co nieco, później były urlopy. Przetargi, postępowania były praktycznie wstrzymane w związku z ogólnym oczekiwaniem na Rozporządzenie MSWiA dotyczące świadectw dopuszczenia. Po wejściu w życie Rozporządzenia większość KW PSP ogłosiła - praktycznie w tym samym czasie - postępowania na ubrania specjalne i inne środki ochrony osobistej. Można było dostać zawału.
Postępowania na dostawy ubrań specjalnych strażackich zaliczam do sportów ekstremalnych. Kwatermistrzowie rozumieją to doskonale.
To dzięki ich zdecydowaniu a często odwadze sprzedaliśmy w kraju przeszło 5000 ubrań Fireman - Tiger w ciągu dwóch lat. O Haixach nie wspominam.
Dziękuję z tego miejsca wszystkim naszym Klientom.


Kazimierz Grochol
DEVA

P.S
Postaram się poprawić.
K.G,

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2007, 15:21:01 »
Szanowni klienci,

najmocniej przepraszam za wszystkie niedogodności i trudności. Stworzenie biura obsługi klienta będzie prawdopodobnie właściwym rozwiązaniem.
Cieszę się bardzo ze wzrastającego zainteresowania naszymi produktami.
W roku bieżącym w pierwszym kwartale nie działo się nic, jak zwykle. W drugim małe co nieco, później były urlopy. Przetargi, postępowania były praktycznie wstrzymane w związku z ogólnym oczekiwaniem na Rozporządzenie MSWiA dotyczące świadectw dopuszczenia. Po wejściu w życie Rozporządzenia większość KW PSP ogłosiła - praktycznie w tym samym czasie - postępowania na ubrania specjalne i inne środki ochrony osobistej. Można było dostać zawału.
Postępowania na dostawy ubrań specjalnych strażackich zaliczam do sportów ekstremalnych. Kwatermistrzowie rozumieją to doskonale.
To dzięki ich zdecydowaniu a często odwadze sprzedaliśmy w kraju przeszło 5000 ubrań Fireman - Tiger w ciągu dwóch lat. O Haixach nie wspominam.
Dziękuję z tego miejsca wszystkim naszym Klientom.


Kazimierz Grochol
DEVA

P.S
Postaram się poprawić.
K.G,

5000 ???? W postępowaniach czy z wolnej ręki? I czy na pewno w Polsce??

Offline napalony

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
  • "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2007, 16:30:04 »
I oto dowód panowie że nasze forum to wielka ściągawka dla firm i KG.
Jak widać liczą się z naszym zdaniem i opinią, choć się do tego nie przyznają.
Pozdrawiam.
"A jeśli taka wola twa
Bym życie dał w ofierze.
Ty bliskich mych w opiece miej
 o to Cię proszę szczerze."



Offline JD

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 52
    • GRS OSP Warszawa
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2007, 16:39:03 »
No powiem że jestem zdziwiony że pan Kazimierz zabrał tu głos...
Brawo za odwagę...
Nie podoba mi się natomiast sama treść wyjaśnienia... przedstawiciel firmy próbuje pisać o tym jak wiele produktów firmy Deva się sprzedaje, chwali się zamiast pokornie przeprosić.  :angry:
Panie Kazimierzu moja rada na przyszłość (zajmuje się zawodowo sprzedażą i marketingiem) - nie ma sensu zwodzić klinentów i obiecywać rzeczy których potem nie można spełnić, lepiej powiedzieć że jest to niemożliwe lub Deva tego nie zrobi. Tak naprawdę jest lepiej! Klienci nie lubią być oszukiwani!  :angry:
Bardzo liczę że "postara się pan poprawić"  ^_^
INTERNETOWY SKLEP RATOWNICZY
www.paramedyk.sklep.pl

Offline wolszczanin

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 265
    • OSP Nowy Targ
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 11, 2007, 18:08:36 »
JD ma rację - zawsze można na e-meil z prośbą o cennik odpowiedzieć, coś cię zepsuło czy wymyśleć jakiś inny tekst że nie damy rady, ale odezwiemy się w przyszłości.
a tak my chcemy dać zarobić firmie, może nie dużymi zamówieniami, choć zawsze to będzie parę sztuk a w przypadku odpowiedniego podejścia do kupującego można sobie zapewnić stałego klijenta gdyż w OSP też wymieniamy mundury mimo skromnych środków finansowych.

Offline intruder

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • wszystko jest trudne zanim stanie się proste
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 12, 2007, 08:37:06 »
bardzo dobrze powiedział ,,napalony,, - dobrze ,że forum staje się czynnikiem opiniotwórczym który jest przede wszystkim dostrzegany. pana kazimierza z jednej strony rozumien... skupienie sie na duzych zamówieniach ale z drugiej strony nalezałoby sie zajac tez ,,drobnicą,, dla osp ( czy tez mniejszymi zam dla kp i km), bowiem przy takiej (dobrej) jakosci ubrań specjalnych (deva , brzeziny ,arlen,subor... poprawa jakościowa jest bardzo duża) w ciągu 2-3 lat ,,duży rynek,, może sie skonczyć i zostaną tylko uzupełnienia. gratulacje za odwage - bo z tego co widze niektórzy bedą woleli kopać po tyłku niż podjać merytoryczną dyskusję.

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 12, 2007, 08:49:54 »
Nie liczyłbym na jakiś gest ze strony tego Pana. Myślę, iż Pan Kazimierz odwiedził nas bo nie maił innego wyjścia. I to tyle...

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 12, 2007, 16:53:42 »
Ja OSp nie nazywał bym drobnicą bo, patrzą nie jednostkowo ale globalnie to jest bardzo duża ilość potencjalnych klijentów bo przecież troche ponad 3500 OSP będących w KSRG i kilka ładnych tysięcy pozostałych OSP więc ma kto kupować

Offline BRAVEHEART

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.355
  • hot hot hot...
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 12, 2007, 16:56:41 »
Ja OSp nie nazywał bym drobnicą bo, patrzą nie jednostkowo ale globalnie to jest bardzo duża ilość potencjalnych klijentów bo przecież troche ponad 3500 OSP będących w KSRG i kilka ładnych tysięcy pozostałych OSP więc ma kto kupować

Masz rację, tylko że 80% tych stanów realizuje WUS :P

Offline intruder

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • wszystko jest trudne zanim stanie się proste
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 13, 2007, 00:03:55 »
mówiac o drobnicy myslałem o jednostkowych zakupach....bo choć globalnie to sporal iczba ratowników ochotników jest... to jednak ich zkupy...charakteryzują sie  zwiazkowym naznaczeniem ...dlatego brzeziny i kalisz bedą dominować zapewne..co nie znaczy że bedzie inaczej.

Offline rondelSTWO

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2010, 11:49:49 »
Faktycznie kontakt utrudniony próbowałem zamówić od nich szelki do Nomex-a w e-mailu przedstawiciel obiecał mi że będzie się ze mną kontaktował telefonicznie minął miesiąc a ja żadnego telefonu z Devy nie otrzymałem.

Offline strażak biurkowy

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 515
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2010, 20:28:18 »
Wyślij Grocholowi maila, ze chcesz kupić 1000 szelek to będzie u Ciebie jutro, a nie mu d.... zawracasz jednym kompletem. Deva ustawia przetargi  na duże dostawy i tylko to ich interesuje. 

Offline mariuszp

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 747
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 19, 2010, 14:36:31 »
Formumowicze
kończymy jako firma badanie w CNBOP ubrania firmy TEXPORT ktory jest najwiekszym producentem w europie odziezzy strazackiej i licencjonowanym partnerem GORE TEX i DU PONT
odpowiednik Tigera ( tyloe ze z lepszymi patentami ) bedzie kosztowal 1800 netto
i moze wtedy DEVA poczuje oddech konkurencji :)
a odnosnie butów w lutym premiera nowego buta PROLINE TOP z wszystkimi bajerami ( poza zamkiem pokretnym ) ale  nie jak Haic za 800 tylko za 500
powodzenia

Offline RAFKA

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 252
Odp: Firma Deva
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 19, 2010, 16:14:47 »
Mariuszp ciekawy jestm wyglądu tych butów, jak można prosić to daj linka do zdjęcia tych butów .
Pozrawiam
RAFKA :straz:
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
                        Albert Einstein