Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

Potrzebuje informacji o SAPSP w Krakowie

<< < (2/3) > >>

Paweł W:
A co moze mi prawnik pomóc i ile cos takiego moze kosztowac nawet porada jakas??

agnieszka112:
co może pomóc...no przede wszystkim on będzie wiedział o tych wszystkich okresach o których wspomniałeś, powie Ci, czy z takim wykroczeniem czy przestępstwem możesz w ogóle myśleć o służbach mundurowych albo w razie czego stosować odpowiednie pisma do poszczególnych władz, no chyba że to wszystko sam wiesz. Polskie prawo jest na tyle zmienne że ktoś kto w nim siedzi ma odpowiednie informacje. Co do cennika porad różnie jest, możesz zapłacić 50 zł a może to być 500zł to zależy od kancelarii prawnej

robn:
A co my ci możemy pomóc??????????????????? jesteśmy strażakami a nie prawnikami. Forum prawnicze jest np TUTAJ

Paweł W:
no to juz sie cos dowiedziałem o "zacieraniu" :) a teaz czy mozecie odpowiadac na reszte pytań i czy ktoś z was tam był ??? jakie a wasze opinie na temat tej szkoły ??? :)

agnieszka112:
ej no chłopak Ty po prostu powalasz??? o co TY pytasz??????????
albo idziesz na łatwiznę albo czytać nie potrafisz, albo nie wiem co....tu większość strażaków jest po szkołach aspiranckich a posty w 10-15% dotyczą szkół...

a swoją drogą chyba dawno żadnych troli nie spotkałam....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej