Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

Potrzebuje informacji o SAPSP w Krakowie

(1/3) > >>

Paweł W:
Jestem w ostatniej kalsie szkoły średniej czyli w maturalnej jestem również nowy na tym forum ale przejdźmy do tematu po skończeniu chce sie wybierać do tej właśnie szkoły i mam kilka pytań wiec jak jest w tej szkole, warunki i ogólnie jak tam jest, czy ciężko sie jest dostać ilu jest średnio chętnych na jedno miejsce do tej szkoły, czy bardzo zwracają uwagę na to czy ktoś był karany a jeżeli tak to odrzucają go odrazu czy dają mu szanse i dopuszczają do testów i egzaminów ???? Będę bardzo wdzięczny za udzielenie m każdych informacji na ten temat :)

napalony:
Na samym wstepie masz lipe.
Karanych nie biorą.
Resztę znajdziesz na stronie:

www.sapsp.pl w zakladce "O szkole" wejdz w "warunki przyjecia"
Tam wszytsko pisze.
I skorzystaj z opcji forum "szukaj", a znajdziesz wiele informacji.

Mariusz_43:
Tak dokładnie, jesteś karany nawet nie licz na przyjęcie, a lepiej kształć się do innego zawodu.

Paweł W:
Ale słyszałem o czymś takim ze mozna po jakimś okresie próby wyczyścić papiery ze było sie karanym może wiecie o czymś takim ?? i wtedy jak były by szanse ze dopuszcza czy oni to jeszcze jakoś sprawdzają ze jestem teraz czysty ale kiedys tam byłem karany??

robn:
Można wyczyścić te papiery, przez tzw. "zatarcie". czas różny tego procesu - w zależności od wykroczenia, lub przestępstwa (jak miałeś czyn uznany za przestępstwo to się szybciej zestarzejesz niż doczekasz zatarcia i nie załapiesz się wiekiem na egzaminy......). coż os swojej przyszłości trzeba mysleć od małego...... (nie chcę Cię moralizować bo aniołkiem tez nie byłem  :wacko: :wacko: :wacko:). Porada - idź do prawnika.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej