Autor Wątek: Jak zrobić prezentacje o pracy strażaka  (Przeczytany 2325 razy)

Offline Matti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Jak zrobić prezentacje o pracy strażaka
« dnia: Listopad 08, 2007, 17:10:26 »
Witam ma mały problemik. Otuż mamy przygotowąć prwzętacje na temat pracy straży pozarnej. chodzi o to że każdy wybierał sobie swój przyszły zawód ja wybrałem strażaka i zamierzam nim zostać. Musze zrobić prezętacje a niewiem co napisać i zkąd wziąśc iformacje. Może znacie np jakieś strony albo coś jeśli tak to pomóżncie z gory Dzięki :-)

Pkt7. Reg. Przestrzegaj zasad ortografii. M.in. poza tym myślę, że wystarczy trochę dokładnie poczytać Forum / oraz odn. strony/ na początek na pewno wystarczy! Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2007, 18:26:33 wysłana przez bulon »

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Jak zrobić prezentacje o pracy strażaka
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2007, 18:27:09 »
Ja mam jedną uniwersalna stronę do wszystkiego :)
www.google.pl
tam jest tyle informacji ze ho ho ho
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline Matti

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Jak zrobić prezentacje o pracy strażaka
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2007, 15:41:20 »
ok wiem ale co mam na te prezentacje przygotować. Może różne typy straży pożarnej?? Jak myślicie czy wypadało by mi sie przebrać w tedy w koszarówki i mieć np. węza i prądownice? w szkole są  hydranty to moze by mi dali

barwa

  • Gość
Odp: Jak zrobić prezentacje o pracy strażaka
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2007, 21:55:25 »
Ja myślę, że jeżeli ma to być prezentacja komputerowa to faktycznie możesz ja podzielic na działy:
- rodzaje straży pożarnych (zawodowa, ochotnicza, lotniskowa, zakładowa) i strefy ich działania,
- sprzęt jakim straż dysponuje
- rodzaj ochrony - akcji do jakich sa wzywani strażacy.
Ale przebieranie się to przesada. Bardziej by mi pasowało, gdybyś zawarł w niej jeszcze krótki kurs zachowania się w razie niebezpieczeństwa.
A strona, którą podał ci bulon jest jaknajbardziej na miejscu - tam wszystko znajdziesz.
 :wacko: :wacko: :wacko:

oLaFoS

  • Gość
Odp: Jak zrobić prezentacje o pracy strażaka
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2008, 09:30:00 »
A ja proponuje abyś prace swoją zaczął od momentu w którym zwykły facet stara sie zostać strażakiem, egzaminy itp. aż do momentu kiedy nim jest i co robi, mozesz pokombinowac na wiele sposobow

Offline Kamil

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 174
Odp: Jak zrobić prezentacje o pracy strażaka
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2008, 14:23:47 »
Przedstaw jak się się zostaje strażakiem (szkoły pożarnicze). Opisz także poszczególne typy ratownictw. No z przebieraniem to przesada :P.

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: Jak zrobić prezentacje o pracy strażaka
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2008, 14:33:33 »
a jak myślicie czy Matti'emu teraz te rady się na coś zdadzą???? ^_^  ^_^ bo mam wrażenie że on już zdążył zapomnieć co miał zadane

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...