Autor Wątek: Filmy Katastroficzne  (Przeczytany 1593 razy)

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
Filmy Katastroficzne
« dnia: Lipiec 16, 2004, 13:33:16 »
Hmm...
nie wiem dlaczego ale zawsze podobaly mi sie filmy katastroficzne.
moze dla tego teraz nie latam samolotami :)(to po 1001 bohaterow) bo za duzo sie ich naogladalem.
jakos mnie nie przekonuje smierc w zgniataniej stali ktora spada z duzej wysokosci. ale do rzeczy.
Pierwszym moim Filmem tego typu ktory obejzalem w zyciu byl to:
Wiezowiec w ogniu z Paulem Newmanem. musze przyznac ze jak na swoj wiek w tamatych czasach a mialem wtedy z 7 lata odechcialo mi sie byc strazakiem.
ale nie trwalo to dlugo bo zawsze ojciec zabieral mnie na rozne pokazy i imprezy dotyczace Strazy.
ale jeden film zapdl mi w pamieci pewnie kazdy go ogladal i moze kazdy go tez lubi ale wedlug mnie jest to najlepszy film dotyczacy pracy strazy mianowicie pisze tu o BACKDRAFT po polsku to Ognisty Podmuch. w kinie na tym filmie bylem z 10 razy. i teraz w domu katuje juz 3 plytke z tego filmu bo poprzednie sie troche porysowaly i juz nie graly :P. i wlasnie po tym filmie zrozumialem ze byc strazakiem. mysle ze to najlepszy film. a przynajmniej zgodzicie sie ze mna ze muzyka jest najlepsza i w pelni oddajac klimat filmu.
A WY MACIE JAKIES ULUBIONE FILMY TEGO TYPU????
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline INI

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Filmy Katastroficzne
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2004, 13:35:54 »
Amerykański serial EMERGENCY ! z lat 70-tych. POPROSTU KLASYKA !! Super akcje, super klasyczne wozy pożarnicze typu Ward La France, Crown Firecoach.

Offline Strażak_Mickul

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Filmy Katastroficzne
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2004, 13:51:43 »
JA uwielbiam także ognisty podmuch, ale nigdzie nie umiem dostać tej płyty na DVD, na kasecie mam tylko koniec. Dodatkowo mam jeszcze Soundtrack z tego filmu i miałem o nim strone www.
:)

Offline mjk

  • specjalista ds. zbędnych
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 220
  • Semper Fi.
Filmy Katastroficzne
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2004, 15:11:46 »
plyte dvd mozesz dostac w media markt ja tam kupilem
a soundtrack nie moge dostac nigdzie w polskich sklepach a zaluje musialem go z neta sciagac
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2004, 15:13:16 wysłana przez mjk »
biznes jest zawsze sprawą osobistą...

Offline Strażak_Mickul

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 104
Filmy Katastroficzne
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2004, 15:18:11 »
A ja kupiłem na www.vivid.pl o tu
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2004, 15:20:20 wysłana przez Strażak_Mickul »
:)