Autor Wątek: Baza Konspektów  (Przeczytany 2282 razy)

Offline TomekP

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
    • http://
Baza Konspektów
« dnia: Lipiec 07, 2004, 11:35:25 »
Zgodnie z propozycją ruszam nowy temat: "Baza konspektów".
Zainteresowanie forumowiczów wskazuje, że nie tylko ja mam problemy i zainteresowania w tym temacie. Ponieważ okazuje się, że na terenie naszego Kraju mogą być różne wymagania w JRG dotyczące kształtu konspektów i ich zawartości proponuje, abyście na początku podzielili się swoimi uwagami w tym temacie.
W dalszej kolejności możliwe będzie ustalenie forumowego szablonu konspektu w taki sposób, aby każdy z chętnych do skorzystania odszedł ostatecznie zadowolony.
Czekam na Wasze uwagi, sugestie i krytykę (ale proszę o konstruktywną, abym na samym początku nie zniechęcił sie za bardzo).
Może potrzebna byłaby jakaś strona, z której możnaby ściągnąć opracowane już konspekty, a może jakiś wykaz tematów, którymi należałoby się zająć w pierwszej kolejności? Podrzućcie coś.
Pozdrowionka
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2004, 11:37:19 wysłana przez TomekP »

Offline chak

  • EMERYT
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
Baza Konspektów
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2004, 20:00:11 »
Panowie może nie ma co dyskutować o tym jak wyglądają konspekty w różnych komendach. Proponuję zamieszczać tytuł i treść, a stronę tytułową każdy dostosuje do swoich potrzeb. Co wy na to???????
Mam zamiar rozpocząć nowe życie poza firmą.
Szukam dobrze płatnej pracy. Kontakt na PW. :)

Jaś

  • Gość
Baza Konspektów
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2004, 14:39:48 »
Bardzo dobry pomysł z konspektami tym bardziej, że biurokracja zabija i zabiera czas, a tak można będzie wymienić doświadczenia i spojrzenia na różne tematy

George

  • Gość
Baza Konspektów
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2004, 22:58:39 »
Fajnie, że ruszył temat konspektów. :-)))))

Więc załatwiajmy szczegóły....
Proponuję "powiesić" w necie przykładowy konspekt. Mozna będzie wtedy odnieść się już do konkretnego przykładu.
Czy jest Ktoś kto podejmie sie tego?

Aha i drugi temat.
Może oprócz konspektów można w ten sposób potraktować opracowania szczegółowych tematów (pisane jako prace zaliczeniowe w "różnistych" szkołach)? Chociaż nie wiem czy jest to dobry pomysł. Później okaże się, że w różnych szkołach pojawią się te same tematy.