Autor Wątek: Nagrody i dodatki służbowe w październiku  (Przeczytany 17587 razy)

Offline sEB-q

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Nagrody i dodatki służbowe w październiku
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 26, 2007, 22:42:59 »
??? teraz to niczego nie zrozumiałem , mi się wydawało ze to łądny gest komendanta , i nie robi tego od tego roku ale od kilku lat.
Wielkie przyjaźnie zawiązują się w pogoni za jakimś ideałem, w obronie jakiejś sprawy, w trudach poszukiwań...

Offline MisiaczekM

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 149
Odp: Nagrody i dodatki służbowe w październiku
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 26, 2007, 22:44:06 »
Co do stażu to u nasw 2007 chłopaki dostali po 1,5 roku mł ratownika, co nie zmienia fakt że nadal są stażystami, jedynie co i tu duuuzy plus dla Komendatna że przez to kasa lepsza i jakos to juz wygląda finansowo, jak jeszcze tak jak u mnie dowodca w porządaku i dodatek fajny da to mozna z  1500 wyciągnac obecnie.
oki, ale nie myl słyżby przygotowawczej, która trwa 3 lata, ze stanowiskiem stażysty.

??? teraz to niczego nie zrozumiałem , mi się wydawało ze to łądny gest komendanta , i nie robi tego od tego roku ale od kilku lat.
to wyżej do @chorwat-a było

Słuzby przygotowawczej??? Staż w straży trwa 3 lata ustawowo , jaka przygotowawcza ???
tak to się wg. ustawy nazywa :)
- kandydacka - szkoła PSP
- przygotowawcza - 3 lata w służbie PSP (sprawdz na akcie mianowania lub decyzji o mianowaniu)
- stała - powyżej 3 lat w służbie... i tu przysługuje dodatek na zagospodarowanie w wysokosci 1 wypłaty... a to tak na zapas
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2007, 22:53:54 wysłana przez Butel »
Pozdrawiam,
 () ()
 ( o )   MisiaczekM
()_() 
 () ()

Offline sEB-q

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Nagrody i dodatki służbowe w październiku
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 26, 2007, 22:45:31 »
Słuzby przygotowawczej??? Staż w straży trwa 3 lata ustawowo , jaka przygotowawcza ???
Wielkie przyjaźnie zawiązują się w pogoni za jakimś ideałem, w obronie jakiejś sprawy, w trudach poszukiwań...

Offline mario

  • LORD OF THE RINGS
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.123
  • FIRE WALK WITH ME
    • najlepsza strona strażacka
Odp: Nagrody i dodatki służbowe w październiku
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 26, 2007, 22:51:22 »
Słuzby przygotowawczej??? Staż w straży trwa 3 lata ustawowo , jaka przygotowawcza ???

seb-q dobrze Ci misiaczekM pisze - nie myl stażu ze służbą przygotowawczą.
W trakcie służby przygotowawczej, która trwa trzy lata (lub krócej) możesz ze stanowiska stażysty awansować na wyższe stanowisko. Chociaż równie dobrze możesz na nim dymać przez trzy lata.

Offline sEB-q

  • JRG
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Nagrody i dodatki służbowe w październiku
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 26, 2007, 22:51:59 »
A ja mówie dokłądnie to co napisałem o stazystach ,czyli chłopakach którzy przyszli do straży z "ulicy" a nie po szkołach
Wielkie przyjaźnie zawiązują się w pogoni za jakimś ideałem, w obronie jakiejś sprawy, w trudach poszukiwań...

Offline DEMOKRATA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Nagrody i dodatki służbowe w październiku
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 26, 2007, 22:28:14 »
do MISIACZEKM przenies się do mojej jednostki to  zrozumiesz sedno sprawy , zapewniam Cie że wara opadnie Tobie juz na samym poczatku