Służba > Forum ochotników

Umundurowanie strażaków

<< < (2/13) > >>

yaskoow:
To jest hanba dla munduru widzial ktos policjanta po pracy w ogrudku u siebie np w bluzie z emblematem POLICJA .Dla mnie to jest nie do pomyslenia nawet jezeli to sa spodnie zakupione za wlasnie $ to nie wierze ze ktos nie ma innych spodni zeby jechac orac na pole czy robic cos przy domu
Ludzie to jest mundur i nalezy mu sie poszanowanie regulamin OSP mowi wyraznie o prawach i obowiazkach strazaka OSP.Strazak ma prawo :

-Noszenia munnduru strazackiego podczas sluzby ,uroczysotsci panstwowych i strazackich

a nie prac domowych.......

pozdro

star266:
tez kiedyś spotkałem się z takim przypadkiem. gosciu rozładowywał ciezarówke z art. spozywczymi w spodniach od koszarówki

piotr998:

--- Cytat: yaskoow w Październik 17, 2007, 17:59:10 ---...Ludzie to jest mundur i nalezy mu sie poszanowanie regulamin OSP mowi wyraznie o prawach i obowiazkach strazaka OSP.Strazak ma prawo :

-Noszenia munduru strazackiego podczas sluzby ,uroczysotsci panstwowych i strazackich

a nie prac domowych.......
--- Koniec cytatu ---
Sprawa podstawowa - koszarówka jest ubraniem ochronnym a nie mundurem i nie dotyczy jej powyższy zapis.
Odrębną sprawą jest jednak używanie odzieży z emblematami strażackimi, co nie powinno mieć miejsca. Koszarówki (bez emblematów strażackich) używają różne firmy jako odzież roboczą.

Porta:
Spodnie? Okey, jeśli albo są zużyte, albo są własnością prywatną, ale nigdy nie założył bym takiej czapki - dla mnie to nie jest wtedy komplet. To jest głupota, a potem gdy widzę takich, co w pole jeżdżą, albo do baru wpadają - to mi wstyd nosić własny mundur. Jesteśmy strażakami, miejmy szacunek do munduru!

laciok:
dokładnie porta noszenie całego munduru do prac domowych i chodzenie w nim na na piwko po robocie nie jest normalne, ale tak jak napisałeś spodnie czemu nie tam nie ma żadnych znaków że są strażackie. Mam takie spodnie bardzo zniszczone z prania zrobiły się aż fioletowe a żółte paski na nogawkach o niczym nie świadczą ponieważ teraz nawet na zwykłych ubraniach roboczych przyszywane są odblaski i
paski widoczne ze znacznej odległości to by było wszystko z mojej strony w tym temacie
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej