Służba > Forum zawodowców

Żale Zawodowców

(1/46) > >>

jurol:
Ten temat jest po to , żeby nie zajmować miejsca w inych tematach .Tutaj proszę wpisywać swoje żale , pretensje i wszystko co Was wkurza , proszę o powstrzymanie się od komentarzy.

pielgrzym:
jurol
Wydaje mi się, że nie ma tematu którego byś nie ruszył, aby zaraz ktoś nie wylewał swoich żalów. :D  po prostu wszystko jest chyba tak totalnie spier...., że nie da się nie narzekać  :angry:
choć mam nadzieje, że się mylę :lol:  :lol:  :lol:  

jurol:
Pielgrzym !
Masz rację , ale przykro czyta się ciągłe narzekania , my w tym g-ie siedzimy i przeważnie tylko krytykujemy. Przecież na służbach dzieje się tyle fajnych spraw , często ubaw po pachy, z nas samych, a tu ciągle starcze marudzenie.

marmor:
Jak szybko dochodzi się do szmalu na wyższych stanowiskach w PSP. Nawet już się nie kryją. Coraz piękniejszymi brykami się chwalą. Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja finansowa. Pracuję 15 lat w straży ciągle w podziale bojowym. Około 1500 wyjazdów rocznie ma moja JRG. W tym mam około 150 wyjazdów zaliczonych rocznie. To jest jakiś koszmar, nie stać jest mnie czasami na opłacanie czynszu. Jestem na stanowisku d-cy sekcji stopień asp. czuję się jak nizaradny dupek wobec rodziny. Trzeba tyrać dodatkowo by przeżyć. Nie żałuję im tej forsy ale nic nie robią byśmy wkońcu zarabiali godziwie a to jest ustawowe ich zadanie wyrwać szmal dla nas tylko Związki Zawodowe nieudacznie kombinują jakieś resztki. Samochody pożarnicze kupują za ciężkie pieniądze przykład podnośnik 17 mln. nowych zł kilka na cały kraj itp.. Mam wrażenie że mają nas za nic. Ale UWAGA prawdopodobnie w lipcu wchodzi prawo o odpowiedzialności imiennej urzędników i biada wam jak ktoś się poskarży na was. Jest to możliwe, że już w tym roku z conajmniej 5 lat będziecie musieli się rozliczyć ze swoich i rodzinnych dochodów i w jaki sposób zostały osiągnięte. Może tak być że wniesiona zostanie skarga do sądu poza krajem Oj nie chcę być prorokiem wpakowali się w wielkie G..O Oni zarabiają tyle że się nie wychylają do czasu panowie władcy PSP do czasu. To Wasz był błąd. W całym kraju odkrywane są afery. Nas też sprawdzą to jest pewne. Szkoda tylko że przy okazji wrobią uczciwych  jak zaczną się bronić. Mam ogromny żal Jesteście pożarnikami ale z ekonomią nie macie nic współnego. Szkoda mi was.

Uczciwy:
Marmor! Ja bym chciał, żeby to było jak najszybciej. Ile można patrzeć na przekręty! Na dodatek nic nie powiesz, bo skończysz z wyrokiem za oszczerstwa. Wszystkie papiery można podłożyć....... A ! szkoda gadać. Rzygać mi się chce...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej