Autor Wątek: Zawody PSP w siatkówkę województwo Mazowieckie  (Przeczytany 3363 razy)

Offline arieso

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Zawody PSP w siatkówkę województwo Mazowieckie
« dnia: Październik 05, 2007, 15:31:29 »
Czy ktoś się orientuje kiedy Zawody o puchar Komendanta Wojewódzkiego zaczynają się? I czy jest jakiś regulamin czy stażyści (nie funkcjonariusze - pracownicy komend),  zawodnicy którzy grają w ligach i są funkcjonariuszami mogą brać udział  . Ja już nie mogę się doczekać i mam nadzieje, że zaczną się jak wrócę po kontuzji czyli w połowie listopada:)

Offline jasiuf

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 116
Odp: Zawody PSP w siatkówkę województwo Mazowieckie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2007, 12:15:12 »
Nie znam odpowiedzi na Twoje pytania (inne województwo) - ale mogę tylko zakomunikować, że w Małopolsce ruszają właśnie rozgrywki pod nazwą III Mistrzostwa Województwa Strażaków w Piłce Siatkowej o Puchar Małopolskiego KW PSP. Zgłosiło się łącznie 13 reprezentacji (12 KM/KP PSP + KW PSP). Podzielono je na dwie grupy eliminacyjne, w każdej rozegrane zostaną mecze pomiędzy poszczególnymi ekipami (niestety tylko po jednym spotkaniu, bez rewanżu na przeciwnym parkiecie z racji zbyt dużej liczby meczów, które musielibyśmy rozegrać - niestety organizatorzy zagalopowali się troszkę w swoich obliczeniach :wacko:) i po dwie najlepsze drużyny awansują do finału, który ma odbyć się w marcu 2008 roku.

Offline arieso

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Zawody PSP w siatkówkę województwo Mazowieckie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2007, 19:55:29 »
Zawody wstępnie mają się odbyć w Piasecznie 3-5 grudnia niech wygra lepszy

Jak by mial ktos regulamin to poproszę :)