Autor Wątek: I Komu Tu Dzisiaj Ufać ?!  (Przeczytany 1405 razy)

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
I Komu Tu Dzisiaj Ufać ?!
« dnia: Maj 17, 2004, 17:27:16 »
Hello wszystkim !!!



Jak ogólnie wiadomo co roku odbywa się OTWP eliminacje gminne, powiatowe, wojewódzkie i ogólnopolskie.

Na eliminacjach wojewódzkich byłem ostatnio ze zwyciężynią w grupie młodszej i dwoma (opiekunami) strażakami z KP.

Po eliminacjach nasz opiekun spytał się jury czy mógłby otrzymać testy z grupy starszej i młodszej (same testy bez naszych odpowiedzi oczywiście). Jury się zgodziło i powiedziało, że prześle testy e-mailem do KP.

Dzisiaj się dowiedziałem, że tych testów nie przysłali ani nie przyślą bo nie chcą . :angry:


I komu tu dzisiaj ufać ???!!!   :(
Ja i moja koleżanka (zwyciężyni w grupie młodszej) czekaliśmy koło miesiąca z nadzieją, że otrzymamy te testy i co.... KICHA, nic dodać nic ująć <_<


Pozdrawiam !!!
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2004, 17:29:10 wysłana przez Piotreq88 »
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ

Offline Ilona Majka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
    • http://
I Komu Tu Dzisiaj Ufać ?!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2004, 17:49:41 »
rzeczywiście Piotrek ma rację byłam z nim w tym roku na eliminacjach wojewódzkich i obiecali nam, że testy prześlą za tydzień a minęły już prawie 2 miesiące a testów
nie ma tak samo było w ubiegłym roku i dwa lata temu (też na eliminacjach wojewódzkich)
wydaje mi się że przecież powinno się dotrzymywać obietnicy.Bardzo zależy mi na tych testach bo zabrakło mi w tym roku tylko 1 pkt aby zakwalifikować się do finału ustnego(pierwsza piątka) i chcę przeanalizować  ten(oczywiście miał to być test bez odpowiedzi)i dowiedzieć się jakie popełniłam błędy. :o
tak przecież nie może być
 

Offline Piotreq88

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 532
I Komu Tu Dzisiaj Ufać ?!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2004, 21:30:21 »
razem z Iloną czekamy na wasz komentarz w tej w tej sprawie <_<

Przecierz tak nie może być !!! :angry:



Pozdrawiam !!!  
CHCIAŁBY NAD POZIOMY CZŁEK A TU CIĄGLE NIŻ