Autor Wątek: Dlaczego Tak Jest Przecież Może Być Inaczej?  (Przeczytany 1463 razy)

Offline druh Marek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 247
Dlaczego Tak Jest Przecież Może Być Inaczej?
« dnia: Maj 03, 2004, 11:42:53 »
Mam nieodparte wrażenie, że to forum ogląda zawsze jakaś garstka strażaków niezalogowanych. Ostatnio oprócz zarejestrowanych było podajże 10 gości online.
Zarejestrowanie, przecież nie jest skomplikowane, jest darmowe i nie wymaga kombinowania.

Druga sprawa, większość osób wpada tutaj, aby sobie poprzeglądać tematy i tyle! a przecież to forum jest do dyskusji, a nie tylko do oglądania. Na pewno ktoś z gości online ma problem, ale boi się o tym napisać, bo co będzie jeśli się dowiedzą przełożeni, że to ja?  - na pewno się niedowiedzą jak się zarejestrujesz  bo niby jak? po IP, jak z tego co mi wiadomo to IP przeglądają admini forum i moderatorzy.

Nieraz na dany temat mógłbyś się wypowiedzieć, ale jak się ośmieszę?  <_< i co będzie? wstyd? - no przecież uczymy się na błędach, a pytany nie błądzi, a nieraz możesz naprowadzić na dobry kierunek, wystarczy tylko chcieć i tyle.

Innym tematem jest np. mało tematów - co jest, nic się w strażnicach nie dzieje? oj napewno się dzieje tylko pewnie nie ma kto o tym tutaj napisać. Albo się boi. A nóż ktoś pomoże rozwiązać ten czy tamten problem, przecież jesteśmy tutaj poto aby pogamać innym, oraz aby inni też nam pomagali - poto jest to forum, chyba że się myle to przepraszam. :o

Więc drodzy internauci zapraszam do rejestrowania!
i do dyskusji, w końcu poto tu jesteśmy  :)  

Maciej

  • Gość
Dlaczego Tak Jest Przecież Może Być Inaczej?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2004, 15:18:03 »
Witam!
Wątek pośrednio mnie dotyczy, więc się wypowiem:
Przypuszczam, że część z gości na forum, to są miłośnicy pożarnictwa. Ja sam mogę się do takich zaliczyć. Mieszkam w pobliżu jednostki PSP, a że lubię wiedzieć coś o różnych sprawach dookoła mnie, to się nieco interesuję tą tematyką (tym bardziej że to interesujące :) ). Do tego podziwiam odważnych ludzi walczących z ogniem (wiem że brzmi patetycznie ale naprawdę tak uważam). Dlatego czasami zaglądam na to forum. Jednak skoro to jest forum Dyskusje strażaków a ja ewentualnie mógłbym o coś zapytac raz na pół roku (wypowiedzieć to mógłbym się co najwyżej w temacie stron www jako webmaster-amator), to myślę że nie mam co się rejestrować. Zresztą udzielam się i tak za dużo na innym forum, związanym z moim głównym hobby-gitarami  ;)

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich strażaków!

Offline wojtekstr

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 138
    • http://www.kmpspmyslowice.madnet.pl
Dlaczego Tak Jest Przecież Może Być Inaczej?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2004, 20:30:58 »
Może nie wszyscy chcą się pojawiać i tylko czytają, to co im się podoba. :ph34r:
Maciej zapraszam na moją stronkę. może coś zaproponujesz??????
www.kmpspmyslowice.madnet.pl
www.kmpspmyslowice.gasnice.com
POZDRAWIAM
Wojtek Strażak SAM:-)
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2004, 20:32:20 wysłana przez wojtekstr »
Moja Stronka o mojej komendzie PSP
POZDRAWIAM
Wojtek Strażak SAM:-)

Maciej

  • Gość
Dlaczego Tak Jest Przecież Może Być Inaczej?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2004, 14:40:42 »
Witam ponownie!

Panie Wojtku-jak juz pisałem jestem webmaster-amator  :D i mógłbym pewnie się od Pana uczyć...
Stronka naprawdę fajna! Szczególnie te porady mi się podobały (bardzo przydatne dla laików takich jak ja). Zauważyłem tylko, że w wersji flash jeszcze to i owo nie działa, ale to przecież w budowie jeszcze... więc no problem. A jest naprawdę fajny design :)  Ja osobiście jestem zwolennikiem przewagi treści nad formą i bym sobie w wersji html odpuścił animacje-mogą powodować kłopoty na słabszych komputerach i łączach. Nawet u mnie na przyzwoitym sprzęcie dość wolno chodzą. Ale za to fajnie wygląda ;)
Pozdrawiam i gratuluję naprawdę dobrej strony!